New Posts New Posts RSS Feed - maca prah
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

maca prah

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 13:52
bok! ja sam kupila prah na www.alternativa-za-vas.com/,putem njihovog webshopa.
s dostavom,košta 130kn,300g praha.

meni je grozan i užasno smrdi,ali ne odustajem.
jedino ga mogu popiti s medom i limunom,kak sam vec prije opisala
imam snage, i kondicije,ali i vježbam,dobro se osjecam, iako mislim da je još prerano za neke rezultate.
nakon koliko vremena si ti skužila da imaš više energije?
ja sam iskreno,krenula u potragu za nekim prirodnim preparate za ublažavanje menopauze,pa sam slucajno naletila na maca prah.
eto,sad ju pijem,i cekam da vidim kak cu se osjecati!
Back to Top
Mladamamauformi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 18:06
Hej! Ja imam doma isto maca prah bijela i crvena i jos smo decko i ja kupili guaranu, ima grozan okus jel da? Mi ju obicno mjesamo sa smrznutim vocem i da ublazimo gorki okus stavimo dulkorante. E sad je si pronasla na internetu dozu sa kojom pocinjes? Evo ja ti mogu rec da kad sam prvi put popila decko nam je zmiksal guaranu i macu skupa sa smrznutim vocem i stavio je 2 jaja unutra i dosta dulkoranta jel je bilo jako gorko, stavio je jednu veliku zlicu mace i guarane. Rezultat imala sam tolko snge da dok sam stajala znojila sam se a dok sa radila bila sam jako brza, koliko sam ja osijetila pomaze i probavi. Ja zivim u americi jel bi mi mogla napisat gdje ju ti kupis u hrvatskoj? Hvala
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 08:43
tijelo brzo opskrbljuje energijom
•    povecava izdržljivost
•    ublažava kronicni umor
•    povecava plodnost
•    ublažava menstrualne simptome
•    tijekom menopauze smanjuje hormonalne poremecaje
•    regulira hormonalnu ravnotežu u tijelu                                                               
•    poboljšava cjelokupno zdravlje                                                                             
•    smanjuje stres
•    lijeci anemiju
•    ubrzava zacjeljivanje rana
•    poboljšava pamcenje, mentalne i akademske sposobnosti
•    daje koži mladenacki izgled
•    pridonosi zdravlju kostiju i zubi
•    djeluje kao antioksidans i antikarcinogen, cime se smanjuje rizik od raka tkiva i razvoj kardiovaskularnih bolesti
•    pozitivan ucinak na povecanje mišicne mase te ga mnogi sportaši koriste kao alternativu za umjetne steroide za koje se zna da mogu imati mnoge nuspojave


evo,ako koga zanima,ima još puno clanaka,negdje sam procitala da je odlicna i za sportaše
ja sam skužila recepr,koji je podnošljiv za konzumaciju: med,limun,i dodati cajnu žlicicu praha,da ispadne ko smjesa,i onda dodam malo vode,tak da se malo razrijedi,pa se onda može popiti
ja ju sad pijem 8 dana,javit cu rezultate

p.s. možda se pretvorim u HULKA,
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 15:09
pozdrav svima!
kupila sam maca prah,procitala sve o tome i navodno je odlicno!
jel ima netko da je probao,koja su iskustva,a ono najvažnije ,jel ima neki recept, kako ju uzimati,jer mi je okus grozan,smrdi,diže mi se želudac,a odlucila sam ga uzimati.
probala sam s jogurtom,vodom,ali je okus grozan.
ako netko ima kakvo iskustvo i ideju,javite se!
hvala,pozz!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.