New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc oko mrsavljenja ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc oko mrsavljenja ;)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:04
svaka cast na uspjehu vecina mladica i djevojaka tvog godišta to rješava izgladnjivanjem što je, naravno, skroz krivo...

Na tvom mj. bi odmah krenula s teretanom..ondje kombiniraj aerobno i anaerobno, a doma takodjer što veca aktivnost(npr. trcanje navecer,trbušnjaci etc) uz pravilnu prehranu.
Back to Top
ante1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:00
Prije svega pozdrav svima..
Imam 14 godina ( i koliko god pricali, da je nezdravo ovako mlad ic na dijetu, nije zdravo ni biti pretil ).
Prije 1 godine sam imao jako puno kila, i krenuo sam na dijetu. Motiviran, uspio sam da do danas smrsavim oko 12 kilograma. Prije sam trcao na tjelesnom 6 minuta medju najgorima, a danas medju najboljima. :) Noge su mi ucvrsnule i stvarno mnogi mi mogu pozavidit na njima ( bez skromnosti ), ruke su takoder ojacale, trbuh se polako ravna, no jos ima problema.. Jos uvijek ima malo sala na podrucju trbuha, struka, i guze Approve.
Pa moje pitanje je kako da najbrze to skinem, jer kad to skinem planiram krenuti u teretanu da ucvrstim svoje tijelo?
Unaprijed hvala Shocked




Edited by ante1950 - 11 Lipanj 2012 at 21:03
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.