New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 19>
Author
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 14:10
Koliko vidim prehrana ti nije najbolja. A trening ne znam šta radiš ali mislim da ti je i to krivo. Jel radiš full body treninge sa vježbama snage, kondicije i vježbama za core(trup) u svakom treningu? Jesi procitala moje blogove o slaganju programa i prehrane? Tamo ti je sve objašnjeno...
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 15:00
Procitala sam sve.. Hvala..
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 22:44
Jedno veliko hvala extremefitu na ovom odlicnom clanku i kompletnom programu vježbanja i odlicnim savjetima za prehranu. Buduci da sam tu nova samo da se kratko predstavim, dakle nakon duže pauze u vježbanju i katastrofalne prehrane u tom periodu zbog stalnog ubitacnog tempa te dnevnog i nocnog rada odlucila sam da je dosta i uzela par dana godišnjeg da razmislim i donesem "ratni" plan: 1. dovest se u bolju formu pod obavezno i 2. uz to skinut višak kilograma koji se nakupio zbog gore navedenog. U tijeku promišljanja naletila sam na ovaj site i clanak koji su mi zaista puno pomogli i stoga se zahvaljujem. Trebalo mi je neko vrijeme (tjedan - dva) da se dovedem u bolju formu da krenem s ovim programom i sada sam u 5. tjednu (bravo ja:))) Prehranu sam koliko je to moguce dovela u red (ima jako velikih promjena na bolje, svako jutro obavezno dorucak i minimalno 4 obroka dnevno). Osim toga odlucila sam svaki dan ici pješke na posao (nije mi tako blizu za one iz Rijeke, relacija Zamet - KBC, cca 35 minuta dosta brzog hoda) i nazad. I sada najbitnije rezultati su odlicni, prvo i osnovno osjecam se odlicno, što se tice one glupe vage ne izgleda puno ali mi se to sve nekako "presložilo" i zaista sam prezadovoljna kako izgleda (naravno malo po malo ide prema cilju, ali svejedno su pomaci ogromni). A sada malo brojki (prošlo tjedno mjerenje dakle u ocekivanju da ce biti i bolje:))) Glupa vaga: -4 kg Opseg struka: -8 cm Opseg glutealne regije: -3 cm (genetika ima svoje prste u ovome ali sam ja svejedno prezadovoljna::)) Još jednom veliko hvala.... i da jedva cekam da krenem s novim treninzima s Vašeg sajta vec sam ih pregledala sve al se ne mogu odlucit što bi prvo:)))
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 00:18
Hvala vama, drago mi je da sam vam pomogao. Samo nastavite, nemojte stat, najgore ste prošli. Šta se tice videa savjetujem da krenete sa srednje teškim rutinama, ako ste vec u solidnoj formi pa vidite kako vam pašu. Redovito stavljam nove treninge tko da vam nikad nece dosaditi. :) 
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 14:50
Exremly, razmišljala sam kratko, idem da odradim ovih 5 sedmica. Prvo,cekam gym boss, odavno ga želim. Drugo znaš šta me užasno zanima? .. Ako ne pijem shake, da li rezultat biva mnogo ili malo umanjen nego kad ga pijem ili možda rezultat izostaje skroz? Šta biva ustvari ako ga ne pijem? I ne manje važno, ima li neka supstitucija u vidu namirnice i koja kolicina te namirnice je ekvivalent jednom shakeu? Hvala ti.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 15:10
Shake ti ne treba samo pojedi nešto unutar sat vremena nakon treninga. Pogotovo jer si na fat lossu ne trebaš se toliko s tim zamarati. Shake je pogodnost jer je u tekucem stanju i spreman odmah to je sve. Nema ništa carobno u njemu niti ceš se od toga napuhat kao šta mnogi misle. Možeš pojesti; piletinu ili puretinu sa rižom, ribu sa blitvom, posni sa krekerima... sve ovisi kad treniraš ujutro ili navecer. Navecer jedeš lakše a za rucak malo jace. Pozz
Back to Top
frenky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frenky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 15:36
Cao..novi sam ovdje. Imam pitanje. Ja bih radio ove treninge, ali ne da bih izgubio mast, nisam debeo, mrsav sam , ja bih da mi se istaknu misici..pogotovo stomacni. da li su ovi treninzi za mene? I vezano za prethodni comment koji sam procitao, je li vazno onda za mene da pijem shake? Hvala puno
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 15:42
Hm..ja bih da ode najvise sa stomaka. I ja bih plocice. :) Joj. Dakle, treba li mi baš ovaj trening? Ili po tvom mišljenju neki drugaciji?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 17:54
Da, da pratim vidjela sam da svaki pon, sri i pet stavljate nove treninge. Vec sam ih pregledala i imam plan za dalje:)) Idem na srednje teške rutine mislim da ce to biti ok, što se tice forme moram priznati da sad vec sama sebe iznenadim što sve mogu. Ne brinite nema stajanja - iz jednostavnog razloga osjecam se puno bolje. Ako smijem odgovoriti ovim ljudima s bezbroj pitanja pored konkretnog clanka koji Vas vodi detaljno kroz sve korake od prehrane, suplemenata do programa treninga, a i lijecnik sam po struci pa nešto malo znam... NE postoji nacin da se izgubi masno tkivo samo na jednom dijelu tijela !!!! Dakle ako hocete trenirati imate super program i krenite imati cete rezultate ako ne ne morate. Ali nemojte trošiti vrijeme na sitnice koje nisu bitne.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2012 at 18:26
Mozes raditi ove treninge i bez da izgubis kilazu, samo onda trebas pojacat unos kvalitetnih kalorija i ovaj kondicijski trening u danima izmedju izbacit, napravi samo kardio na kraju treninga. Sta se tice shakea to sam vec odgovorio. Pozz
Back to Top
aza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2012 at 08:55
LoveToTrain питај си браћу...
Back to Top
napokonodlucio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote napokonodlucio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 02:00
prvo velike pohvale i zahvala za uloženi trud! :) kao što nadimak kaže, napokon sam odlucio dovesti svoje tijelo u red i živjeti zdravije. zanima me mogu li sve to raditi bez suplementacije? ako da, s kojom hranom bih ju mogao zamijeniti? dalje, koliko je lošije ako umjesto piletine pojedem svinjske šnicle (jednaku težinu)? ako bih htio vježbati ujutro, koliko bih trebao promijeniti navedeni plan prehrane? unaprijed se zahvaljujem na odgovorima :)
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2012 at 07:31
možeš bez suplementacije, ali ceš se trebati potruditi oko prehrane. svinjetinu izbegavaj opcenito. skoncentriraj se na unos kvalitetnih proteina iz nemasnih odrezaka mesa, jaja, ribe, posnog sira ili biljnih izvora proteina. ako treniraš ujutro, možeš ili na prazan želudac ili nakon dorucka, probaj oboje pa vidi šta ti više paše. drugo je sve isto samo što nakon treninga moraš onda pojesti malo bolji obrok a ne snack. pozz
Back to Top
mocni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mocni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 17:38
Pozdrav, Novi sam ovdje i nisam bas iskusan o ovome, pa bolje mi je da pitam nego da radim kad se ne razumije ;) sta ti znaci Core: 30/30, 4 runde Density: 13 min Kardio: 20/40, 6 rundi sta je ovo 30/30, ili ovo 20/40 ?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 17:57
radiš/odmaraš

Edited by Markan1989 - 14 Kolovoz 2012 at 17:57
Back to Top
vedro1234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedro1234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2012 at 17:28
Evo ja sam na kraju cetvrtog tjedna...Moram samo rec da sam super zadovoljan rezultatima...samo mi je zaj sta nisam izmjeria struk i BF al sam zadovoljan s onim sta vidim....Prije ovog programa sam ima 101kg a sad sam(4 tjedna nakon) na 97.5kg...Moram rec da su mi trenizi bili tezi u prva dva tjedna nego u 3. i 4. jer je octo da sam dosao do neke forme ,ali sam ima problema s motivacijom i skoro sam bija odusta na pocetku treceg tjedna....Ali nisam..i sad mi ostaje jos jedan trening iz 4.tjedna i 5.tjedan i gotovo...Sigurno cu nastavit s ovim principom treninga ali cu jos i ubacit jednom do dva puta mjesecno trening s utezima(mrtvo,bench,cucanj...),cisto jer mi nekad fali to....Svi koji se mislite dali pocet ovaj program ili ne netribate se mislit....POCMITE !!!!! Dobro se motivirajte i onda je sve lako...Pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 19>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.