New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 19>
Author
kazuma85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kazuma85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2012 at 19:38
Kad kažeš "Ja to nemrem" onda to fakat nemreš... To je tužno. Svatko to može, samo treba dovoljno jako htjeti.
Back to Top
Rajo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rajo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 10:06
Mislim da je bitna samo volja!!! Sve se može, ali malo citam njegov primjer dnevnog obroka i nije mi jasno mora li sve to biti baš tako ili se može pojesti i nešto drugo (naravno uz izmjerenu kalorijsku vrijednost)? Npr. dorucak svaki dan zobene i sl. pa malo mi to zvuci dosadno, može li nešto drugo? Kalorije u proteinu ulaze u taj dnevni normativ kojeg se treba pridržavat?
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 10:25
Ne mora sve bit isto naravno. Da, kalorije iz proteina ulaze u normativ. Inace nisam pobornik brojanja kalorija ali ako je cilj u što kracem vremenu što više rezultata onda je bitno pridržavati se broja šta je više moguce. Naravno ako se rade izmjene bitno je da se znaju njihove nutricionalne vrijednosti i dali se uklapaju u zadani omjer. Pozz
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 11:44
razmišljam si da krenem s treningom u ponedjeljak, al nemam baš neke bucice na raspolaganju, jel mogu zamijenit s gumom vježbe? 
Back to Top
Rajo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rajo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 13:04
density kad se radi da li u sklekovima ima zadani broj i da li treba pauza izmadu vježbi u tih npr. 14 minuta.ili samo radimo te vježbe 14 min bez pauze. I zanima me kad je u pitanju npr. vježba za core 3 x 8 pon svaka ruka, to znaci da samo tu vježbu radimo taj dan za core?
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 14:04
Nece bit toliko efektivno al mozes.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2012 at 14:06
Density je bez pauze. Sto vise serija zadanih vjezbi zadani broj ponavljanja. Da, ako pise samo to onda je samo to.
Back to Top
Rudd93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rudd93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 18:58
extremefit, jako sam Vam zahvalan na ovom clanku, ima dosta logike ovo sa svakim 4. danom , ali nisam tako prije razmišljao, zato i ljudi nemaju rezultate nakon 3 tjedna niskog unosa ugljikohidrata... Htio sam te pitat da me uputiš malo kako i šta dalje nakon 5 tjedana, sad sam u 4. tjednu, teško je, ali se isplati... promjene su mrak... pa eto kada stigneš bio bih zahvalan na odgovoru... i da, svatko tko ima malo više volje neka krene sa ovim programom... pozdrav svima
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2012 at 20:29
Nakon toga ceš vec bit u solidnoj formi pa možeš prec na rutine sa mog sajta. Drago mi je da imaš rezultate, pozz! 
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 09:31
Trebala bih sugestiju u vezi sljedeceg: ne mogu da skinem još preostali sloj naslaga na donjem stomaku. Razbijam se ja od treniranja, nije da se štedim-naprotiv. Bilo šta? Od vas kao profesionalaca? Što prije? Hvala
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 09:47
A kako jedeš? I kad si zadnji put napravila detoksifikaciju tijela(cišcenje iznutra)?
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 12:32
Trudim se(doduše tek u posljednjih mjesec dana) da jedem pahuljice za dorucak, kava, tuna iz konzerve sa posnim sirom, kava, caj, piletina ili teletina ili svinjetina na malo maslinovog ulja sa integralnim makaronima ili rižom, trening(oko 18h tri puta sedmicno - nešto tipa HIITa), cokoladno mlijeko nakon treninga ili neko voce. Ne trošim nikakve suplemente. Slatkiše skoro pa da i ne konzumiram, samo kad osjecam potrebu. Jedino što je možda važno za reci je da zbog posla ponekad ne jedem i po pola dana. Prije treninga ponekad sam na banani(bez da stignem rucati) i tako.. Ne'm pojma..nema tu puno masti, samo jedan sloj naprijed, taj bezvezni donji stomak. Do sada(bruka godina) sam forsirala samo pregibajuce trbušnjake, dobila sam samo linije i naziranje plocica. :) Nema veze, ok to, samo još da se riješim tog "sala". :) Izvini, cišcenje iznutra je konkretno šta?
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 12:33
Extreme fit, mora li ova prepiska ici public? Pitam samo..
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 12:38
Sad kad si me pitao, jedem i kikiriki puter, integralni hljeb sa zrncima, povce kuvano i svježe. Sad, ne kombinujem ja to možda najidealnije, ali se trudim da mi u tanjiru bude i UH i P i M. Važno, jedem u 3-4 navrata u normalnoj kolicini. Cesto 3. Vecera ne vec godinama. Linija sveukupno ok. Only that low er belly. Možda mi fali još jedan dan više treninga u sedmici? Kad treniram-treniram ono baš, obožavam. Cucnjevi, iskoraci, izdržaji na laktu, trbušnjaci, vježbe za zadnjicu na ledima i na koljenima, ruke s bucicama..kraj!
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 12:43
Evo došao je i moj dan. Ovaj kucni trening sam roknuo bez frke (ujutro) a navecer sam radio sa utezima.
Tijelo sam inenadjujuce formirao i zadovoljan sam...A sad pa na more :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2012 at 13:25
Extreme fit, pa cekam te ovdje..:)..gdje si do sad? :) Treniraš?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 19>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.