New Posts New Posts RSS Feed - Zene i takozvane muske vjezbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zene i takozvane muske vjezbe

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 01:12
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

je je identicno...hahahah
Ali najsmiješnije mi je kada cura dodje u gym s puštenom kosom ono do poda, 2kg šminke i onda malo protrckara po onoj traci, napravi koji cucanj i 10ak trbušnjaka i eto ga...one se ubile


Mozda je njima to maksimum...Otkud znas...Sto se svi moraju odvaljivati na nekim teskim treninzima? :D

Sto se pitanja za zgibove tice, vise ne znaju i nemaju snage nego sto ne zele, a tome ne pomaze cinjenica da nemaju pomoc u tome jer je vecina likova u fazonu : ma kakvi zgibovi za zenu, zena ne moze i ne treba njih raditi, ma narasces itd...
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 09:05
ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 10:42
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

je je identicno...hahahah
Ali najsmiješnije mi je kada cura dodje u gym s puštenom kosom ono do poda, 2kg šminke i onda malo protrckara po onoj traci, napravi koji cucanj i 10ak trbušnjaka i eto ga...one se ubile



Sto se pitanja za zgibove tice, vise ne znaju i nemaju snage nego sto ne zele, a tome ne pomaze cinjenica da nemaju pomoc u tome jer je vecina likova u fazonu : ma kakvi zgibovi za zenu, zena ne moze i ne treba njih raditi, ma narasces itd...

ma jasno mi je da ne mogu, ali kao sto sam reko vec nisam ni ja mogao kad sam poceo. ja sam sestri bio predlozio da radi negative i nakon 3 mjeseca uspjela napravit jedan zgib, skoz pravilan iz opustenog stava. a ja ponosan
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 11:49
Mislim da je veci problem što u vecini slucajeva muški ne rade muške vježbe 
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 13:42
cure ne rade zgibove i bench? malo ste preambiciozni LOL cure ne rade cak ni sklekove i dipseve! i to ako rade one ženske sklekove, vec je puno. a burpees da ne govorim. iako na mojim aerobic programima smo svi morali radit i burpees i sklekove na lopticama i svašt.
 
ja cu sad ovaj tjedan jedan dan odvojit se od svog stalnog vecernjeg termina i namjerno otic popodne kad ce bit ekipa, narocito jedan decko s VERN-a koji mi je preforsirano gentlemanski kakti pomagao skidat smiješne utezice sa šipke pa odmah solio pamet "ti trebaš samo traku za trcanje, cucnjeve i iskorake, ti si cura. i to nemoj s težinama, one su za masu." LOL od tad sam dost napredovala pa se nadam da ce primijetit sve moje utege i šipkice, bicepse i tricepse koje cu radit. Evil Smile
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 14:23
Ja nemam strah od "muskih" vjezbi, mislim... imam sve misice ko i muski, ne vidim zasto bi neka vrsta vjezbanja bila samo muska ili samo zenska. I ne mogu ni zgibove ni dipseve, ali kad ih budem mogla naravno da cu ih raditi. Zgibovi FTW!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 14:30
da da, tak i ja. do tada - lat i stražnji sklekovi, itd.. Heart
 
a kaj se šminke tice... cijelo vrijeme dolazila bez trunke icega, dok su ostale cure bile s full make-up-om, cak se smokey eyes (wtf?)... ali onda upoznala ekipu i zgodne decke, hm hm Tongue pa mi bed bit jedina nenašminkana cura jer nakon treninga izgledam kao da mi je potrebna infuzija s tim ljubicastim podocnjacima od napora i blijedosti. Confused tak da stavim malo pudera i korektora pod oci, kaj ceš. jest da se slijeva s mene pa pol tog i obrišem rucnikom
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 16:41
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 16:44
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim da je veci problem što u vecini slucajeva muški ne rade muške vježbe 



true true
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 16:45
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.


nema nista lijepse nego cure u gymu sa mrvicu ili bez imalo sminke
ak mi se tad svidi, znam da je boginja
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 18:00
mr, nema onda nade za nas
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 18:51
Originally posted by zika zika wrote:

mr, nema onda nade za nas


hehe ma nemam ja nis protiv glavno da se vi dobro osjecate i da vam se da to, ali zbilja je lijepo vidjet curu onak sa vrlo malo ili nimalo sminke, ali kad se bas nabaci boje to mi too much
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 22:50

Da,da definitivno je ovako skoro u svakom fitness centru LOL


Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 22:51
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.




Ja sam nakon kardia mooookra!

Baš sam jednom citala o posljedicama za lice koje nastaju od prakticiranja ostavljanja šminke za vrijeme spavanja i vježbanja...iako nemam inace problematicno lice, baš me strah ostavit.
To kad ti nešto jednom ostane u uhu, gotovo
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 01:18
mislim da se tema slobodno moze promjeniti u "Kako trenirati uz smokey eyes"
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 08:26
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

ma daj molim te o cemu pricaš i dijete bi moglo duže....stvar je u preseravanju,pa tko normalan trenira sa šminkom...znoj+šminka,extra..to su one "idem u teretanu da budem vidjena"


JA

Obožavam šminku i rijetko sam nude, cak i što se teretane tice.
Tamo se osjecam sexy i kad se pogledam u ogledalo moram si bit jebena!

Bez šale

Dobro, ja ne radim kardio, tako da drugo je da se oznojim ludo, ali ovo malo celo i nos na licu obrišem, to nije strašno što se makeupa tice.


zika, i gymka ti se pridružuje u ovome Handshake Big smile

Moram rec da ne volim baš predrasude tip boldiranog gore (kao ni sve ostale) jer iako ima takvih, ne mora uvijek biti tako. Ja nikako ne dolazim da budem vidjena i ne trenkam samo zbog izgleda, pa sam opet vecinu vremena našminkana - navika koje mi se malo teže riješit, a i zašto bih Smile Isto tako ne radim kardio i jaaako teško se znojim tako da mi što se toga tice ne smeta. Malo mi je glupo da se svaka cura proglasi umišljenom ili željnom pažnje, preseranticom, ne znam sve kakvom, samo zato što ima malo šminke, kakve to uopce ima veze? :) Ja ionako rijetko kad poslije treninga idem odmah doma i rijetko kad idem od kuce ravno u gym...sad pogotovo idem nakon posla...šta bih trebala, skidat tu šminku prije treninga? What for, da nebi netko pomislio da sam se došla pokazivat? Eh, to razbijem treningom kojeg napravim :) Tako da....nemojte baš sve cure doživljavat krivo radi toga, ima nas svakakvih Wink


A što se "muških" vježbi tice, te mi najdraže Smile Lomim se sa zgibovima još, ali bit ce i to, probila sam muške sklekove iako nekad nisam mogla ni  2 ženska, pa cu i to Smile A zašto cure to ne rade...vecina...ne znam...ne vole kad ih boli Big smile Treba još razbit te mitove....i sram....strah od ozljeda...i probit lažna uvjerenja da smo krhka bica Smile


..i slažem se s ovim..

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim da je veci problem što u vecini slucajeva muški ne rade muške vježbe 



Edited by Gym_girl - 04 Lipanj 2012 at 08:33
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.