New Posts New Posts RSS Feed - It's me again...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It's me again...

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 11:41
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


PS.Odjednom si postala jako pametna , pa zato valjda odjednom na svakon drugom topicu tvoji cinicni  komentari kak volis ovaj forum ponekad, kak bi neke postove trebalo brisat i kolutanja ocima , a do neki dan si upravo ti bulaznila o truljenju hranje u trbuhu i da se voce ne jede s drugom hranomLOL

da,baš sam to primjetila...što ti se dogadja zika cemu ti cinicni komentari, radije ne komentiraj ništa..

cynicism is hot! LOL pogotovo cinicni komentar koji sa strane ima zikin avatar Embarrassed
no, mislim da cinizam nije nužno loš, ljudi bolje pamte neugodne momente (npr. nastale radi cinizma), tako da možda nešto prije i nauce i zapamte. neznam, samo moje mišljenje.
zika prema meni možeš biti cinicna kad god poželiš Embarrassed

skviki sretno s vracanjem na željeno, ima nas dosta s slicnim problemima Wink
oni puše ekstazu.
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 11:58
Sve ima svoje mjesto i vrijeme...a mislim da ovaj forum nije ni mjesto ni vrijeme za ironiju i cinizam, pogotovo kad se radi o fit curi koja može i zna pomoci svima ostalima....

Ne smatram to neugodnim momentima ni necim od cega ce netko nešto prije nauciti...brkaš pojmove cinizam i kritika.
Back to Top
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 12:10
ma ne brkam cinizam i kritiku, nažalost sam se o cinizmu prenaslušao na filozofiji, samo sam htio reci da cinizam kod mene nužno izaziva neugodne osjecaje, radi kojih bolje pamtim situacije u kojima se isti dogodio. i trudim se da se takva situacija ne dogodi ponovo. stoga ne smatram cinizam nužno nereproduktivnim. no možda sam to samo ja, 100 ljudi 100 cudi Big smile
oni puše ekstazu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 12:13
Originally posted by Skviki Skviki wrote:



haj dalila :* ... znam da bi to znacilo da premalo jedem...ali ako povecam necu ništa skinuti, zar ne?

Gym:

1) oko 50 g
2) pa ono..najmanje kalorija a bar nekaj stavim u usta (a i mene razgladni ... :( )
3) uglavnom je samo povrtno varivo tipa djuvedj ili tak nešto , ali nekad bude tu cca 150 g pilecih prsa uz to. ako jesem posni pojedem pola od one velike pikse .. dakle 250
4) vecera je oko 7 ili 8 .. u salatu ide jedna konzerva tune
5) razmak izmedju glavnih obroka mi bude oko 4 sata



Ja cu se držati van prepirki i unutar teme Wink

Skviki, ovako gledajuci po kolicinama i to ne vidim da je problem u premalo hrane u obroku. Ono što biš mogla promijenit, i trebala je - medjuobrok jer ti 1 jabuka ocito nije dovoljna - evo, recimo jogurt bi ti bio bolji izbor. Ili posni sa nekom vockicom. Bar da imaš nešto od izvora proteina jer ce te zasititi, a i nahraniti miške Wink

Inace, povrce trpaj u rucak i veceru obavezno i to ne par listica salate ili tome slicno vec stvarno pojedi jednu dobro porciju povrca! Sigurno ceš se brže i bolje zasititi. Ono što ja volim su brokulice, špinat, poriluk, tikvice....pokušaj ove namirnice i svo ostalo zeleno lisnato povrce ugurati u što više obroka tokom dana!

Ako budeš gladna poslije vecere, slobodno si prije spavanja pojedi nešto posnog sira, ne moraš gladovati.

I nemoj gledati samo na kalorije, gledaj na to kako ta hrana koju jedeš utjece na tvoje hormone, primarno inzulin (kojeg u najvecoj mjeri poticu UH-i) i njemu suprotan glukagon (kojeg poticu proteini). Trudi se da inzulin držiš pod kontrolom i da svakim obrokom poticeš izlucivanje glukagona koji ce ti stabilizirati šecer u krvi (uravnoteženjem inzulinskog odgovora) na dulje vrijeme pa se neceš osjecati gladnom. Znaci, proteini u svakom obroku, uravnoteženi sa UH-ima, a da izvori UH-a budu pretežito povrce, nešto manje voca i umjereno škrobnih UH-a.

Ja pretpostavljam da te je taj inzulin i udebljao i da ce njegovo smirivanje tokom dana uciniti svoje, bez gladovanja. Samo puno povrca, proteina, nešto zdravih masti i bit ce super Wink

btw. možda si gladna zbog nedostatka masti u prehrani.....maslinovo, orašasti, lanene, koristiš li što od toga?

* pokušaj jogurt u dorucku zamijeniti posnim sirom  (150-200g) ili bar mixom jogurta i posnog i vidi da li ce to pomoci kod sitosti Wink


Edited by Gym_girl - 25 Svibanj 2012 at 12:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 13:44
Originally posted by Bleach_Noririn Bleach_Noririn wrote:

ma ne brkam cinizam i kritiku, nažalost sam se o cinizmu prenaslušao na filozofiji, samo sam htio reci da cinizam kod mene nužno izaziva neugodne osjecaje, radi kojih bolje pamtim situacije u kojima se isti dogodio. i trudim se da se takva situacija ne dogodi ponovo. stoga ne smatram cinizam nužno nereproduktivnim. no možda sam to samo ja, 100 ljudi 100 cudi Big smile


nije ono ni cinizam, ono je ipak neko podsmjehivanje bilo i neprimjereni komentari s visoka,,,,,kao "kak ste glupi"
No necu se vise oko toga raspravljat, al nisam mogao ne primjetiti da ocito nisam jedini koji ju zivciraLOL
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 17:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:





Originally posted by Skviki Skviki wrote:


haj dalila :* ... znam da bi to znacilo da premalo jedem...ali ako povecam necu ništa skinuti, zar ne?

Gym:

1) oko 50 g
2) pa ono..najmanje kalorija a bar nekaj stavim u usta (a i mene razgladni ... :( )
3) uglavnom je samo povrtno varivo tipa djuvedj ili tak nešto , ali nekad bude tu cca 150 g pilecih prsa uz to. ako jesem posni pojedem pola od one velike pikse .. dakle 250
4) vecera je oko 7 ili 8 .. u salatu ide jedna konzerva tune
5) razmak izmedju glavnih obroka mi bude oko 4 sata

Ja cu se držati van prepirki i unutar teme WinkSkviki, ovako gledajuci po kolicinama i to ne vidim da je problem u premalo hrane u obroku. Ono što biš mogla promijenit, i trebala je - medjuobrok jer ti 1 jabuka ocito nije dovoljna - evo, recimo jogurt bi ti bio bolji izbor. Ili posni sa nekom vockicom. Bar da imaš nešto od izvora proteina jer ce te zasititi, a i nahraniti miške WinkInace, povrce trpaj u rucak i veceru obavezno i to ne par listica salate ili tome slicno vec stvarno pojedi jednu dobro porciju povrca! Sigurno ceš se brže i bolje zasititi. Ono što ja volim su brokulice, špinat, poriluk, tikvice....pokušaj ove namirnice i svo ostalo zeleno lisnato povrce ugurati u što više obroka tokom dana!Ako budeš gladna poslije vecere, slobodno si prije spavanja pojedi nešto posnog sira, ne moraš gladovati.I nemoj gledati samo na kalorije, gledaj na to kako ta hrana koju jedeš utjece na tvoje hormone, primarno inzulin (kojeg u najvecoj mjeri poticu UH-i) i njemu suprotan glukagon (kojeg poticu proteini). Trudi se da inzulin držiš pod kontrolom i da svakim obrokom poticeš izlucivanje glukagona koji ce ti stabilizirati šecer u krvi (uravnoteženjem inzulinskog odgovora) na dulje vrijeme pa se neceš osjecati gladnom. Znaci, proteini u svakom obroku, uravnoteženi sa UH-ima, a da izvori UH-a budu pretežito povrce, nešto manje voca i umjereno škrobnih UH-a.Ja pretpostavljam da te je taj inzulin i udebljao i da ce njegovo smirivanje tokom dana uciniti svoje, bez gladovanja. Samo puno povrca, proteina, nešto zdravih masti i bit ce super Winkbtw. možda si gladna zbog nedostatka masti u prehrani.....maslinovo, orašasti, lanene, koristiš li što od toga?* pokušaj jogurt u dorucku zamijeniti posnim sirom  (150-200g) ili bar mixom jogurta i posnog i vidi da li ce to pomoci kod sitosti Wink




hvala na odgovoru...

od navedenih masti ne koristim ništa :(
kad jedem posni onda stavim par žlica cvrstog jogurta i to mi je super ... zamjena za sir u vrhnje a finoo..još kad si dodam papriku ili mladi luk...mmmm

sjetih se jedne stvari koja najviše šteti cijelom režimu a to je - pivo

ja sam pivopija i vooolim piti pivo ... i to obicno svaki vikend ...eto ubi me to
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 11:52
... me again

malo sam promijenila nacin ishrane, a i vrucine mi ne daju da se prejedam

cca 9.30 / 10.00 ujutro vec 2 tjedna jedem samo voce (jabuke ili nektarine)
12.00 popodne povrce kuhano s integralnom rižom ili posni sir sa sirovim povrcem (2 kriške dvopeka integralnog) ili pileca prsa + salata ili tuna + povrce
cca 16 sati - nektarina ili jogurt
oko 19 veceram isto neko kuhano povrce ili blitvu ili salatu nekakvu
a navecer ako me šusne glad pojedem krišku lubenice

hodam malo više + pijem vode (još uvijek nedovoljno ali super u odnosu na prije)
vježbam slabo obzirom na paklene vrucine....

jel to okej?
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:06
nitko me ne doživljava ali nema veze


od pocetka teme do sad odoše 4 kile

weeeee
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 13:37
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nitko me ne doživljava ali nema veze


od pocetka teme do sad odoše 4 kile

weeeee


daj nek ti zadnji obrok bude malo kasnije... 19h je prerano.. nek bude sat vremena prije spavanja, posni i neki orasasti plodovi... probaj za dorucak ubacit malo posnog ili jogurt malomasni uz voce... takodjer u medjuobroku..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 09:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nitko me ne doživljava ali nema veze


od pocetka teme do sad odoše 4 kile

weeeee
daj nek ti zadnji obrok bude malo kasnije... 19h je prerano.. nek bude sat vremena prije spavanja, posni i neki orasasti plodovi... probaj za dorucak ubacit malo posnog ili jogurt malomasni uz voce... takodjer u medjuobroku..


kaj se ne bi trebalo jesti zadnji obrok bar 3 sta prije spavanja?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 13:09
to su gluposti.. i npr nek spavas 8 sati, onda si 11h bez obroka... pol ure prije sna ubaci obrok u sebe i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 15:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

to su gluposti.. i npr nek spavas 8 sati, onda si 11h bez obroka... pol ure prije sna ubaci obrok u sebe i to je to..



super...thx
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 17:33
Ja jedem u 00,30-1h Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 17:40
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

... me again

malo sam promijenila nacin ishrane, a i vrucine mi ne daju da se prejedam

cca 9.30 / 10.00 ujutro vec 2 tjedna jedem samo voce (jabuke ili nektarine)  - koliko tog voca?

* loše jer nemaš nikakvog izvora proteina do 12h - samo voce nije obrok jer ne sadrži sve nutrijente, trebaju ti proteini u svakom obroku! Ako ceš vec voce ( s tim da pripaziš na banane, groždje, lubenice...) onda si skombiniraj 150-200g posnog sira s tim --- moj favorit -- 200g posnog + borovnice Wink

12.00 popodne povrce kuhano s integralnom rižom ili posni sir sa sirovim povrcem (2 kriške dvopeka integralnog) ili pileca prsa + salata ili tuna + povrce  - ne samo povrce i riža - uravnoteži sa proteinima - opet

cca 16 sati - nektarina ili jogurt  - ili ili, nije isto Tongue

oko 19 veceram isto neko kuhano povrce ili blitvu ili salatu nekakvu  - proteini? Angry

a navecer ako me šusne glad pojedem krišku lubenice  - no way!


hodam malo više + pijem vode (još uvijek nedovoljno ali super u odnosu na prije)
vježbam slabo obzirom na paklene vrucine....   - nemojte mi s ovim izgovorima, ok? Please Tongue

jel to okej?




Nikad nije kasno za odgovor Big smile




Edited by Gym_girl - 10 Srpanj 2012 at 17:40
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 10:08
cca 9.30 / 10.00 ujutro vec 2 tjedna jedem samo voce (jabuke ili nektarine) - koliko tog voca?

komada 2

* loše jer nemaš nikakvog izvora proteina do 12h - samo voce nije obrok jer ne sadrži sve nutrijente, trebaju ti proteini u svakom obroku! Ako ceš vec voce ( s tim da pripaziš na banane, groždje, lubenice...) onda si skombiniraj 150-200g posnog sira s tim --- moj favorit -- 200g posnog + borovnice

ne volim sir s vocem


12.00 popodne povrce kuhano s integralnom rižom ili posni sir sa sirovim povrcem (2 kriške dvopeka integralnog) ili pileca prsa + salata ili tuna + povrce - ne samo povrce i riža - uravnoteži sa proteinima - opet

- pa onda cu previše jesti opet i ništa se nece skidati :(

cca 16 sati - nektarina ili jogurt - ili ili, nije isto

- ne kužim ovo?

oko 19 veceram isto neko kuhano povrce ili blitvu ili salatu nekakvu - proteini?

- :((

a navecer ako me šusne glad pojedem krišku lubenice - no way!

- zakaj ovo ne može? fino me osvježi, zasiti a ima ful malo kalorija


hodam malo više + pijem vode (još uvijek nedovoljno ali super u odnosu na prije)
vježbam slabo obzirom na paklene vrucine....    - nemojte mi s ovim izgovorima, ok?

- ma kaj ti je? nemrem se mrdnut kad dodjem s posla nakon kaj sam hopsala na +50 stupnjeva po javnom prijevozu...dodje mi da legnem u sarkofag i riknem

jedva dišem a kamoli što drugo :(
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 10:25
za lubenicu kažu da ima jako puno šecera i ogroman GI.. i ja ju obožavam..i mogla bi samo lubenicu jesti cijeli dan Ermm
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.