New Posts New Posts RSS Feed - Kyuss-120!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kyuss-120!

 Post Reply Post Reply
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kyuss-120!
    Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:19
ne treba ti whey ako želiš smanjit kilažu, samo bi trebao jest odmah nakon vježbanja i maksimalan razmak izmedju obroka je 8 sati, onda prijeti opasnost od katabolizma znaci jedeš i prije spavanja (posni recimo) (cesti obroci i dobar dorucak ubrzavaju metablizam)

aerobna aktivnost je dobra ujutro jer su onda masti u fluktuaciji i brže se pocnu trošiti , bar sam ja tako tu procitao samo ako imaš 3 puta tjedno trening i pravilno ga odradiš mislim da bi za gubitak kilaže morao hodati ujutro svaki dan jedan sat na pulsu od 60% maksimalnog pulsa i idu kile dolje i nakon hodanja jedeš P + UH a ne whey jer opet kažem, mislim da ti ne treba

btw ako imaš takve treninge i odradjuješ ih pravilno mišica sigurno ima znaci treba se bacit na topljenje masnih naslaga :D a upravo ti treninzi ti vec ubrzavaju metabolizam, samo treba mijenjat vježbe sa utezima tj šokirat organizam da se ne navikne pa ce i to pomoci

nadam se da ceš uspjet, samo naprijed i nema granica ;)
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 16:51
vidim da nisam jedina koju je kombinacija faksa, menze, minimalnog kretanja i (umjesto pizze) cokolade fizicki uništila Cry
moj savjet: prebaci to brzo hodanje ujutro i odradi ga  natašte, a što se veslanja poslije treninga s utezima tice - mislim da je to ok, ali prepuštam iskusnijima da donesu konacan sud Smile
što se wheya tice - nije ti nužno potreban, ako ti je prehrana kako spada - gledaj da prije i poslije treninga pojedeš dobar obrok, dakle kombinacija P i UH...a ako vec želiš uzimati whey, popiješ ga poslije treninga s utezima + veslanje u kombinaciji s dekstrozom 
sretno s transformacijomWink

You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Kyuss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kyuss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 15:26
Pozdrav.
Ja sam Kyuss, imam 23 godine. Moja prica je manje više standardna :
faks+menza+ minimalno kretanje+pizza=120 kg na visinu od 190 cm.
Prije dva tjedna sam možda napravio grešku, a to je što sam poceo sa informiranjem o prehrani i trenizima,   a istodobno i sa samim trenizima, tako da sada moram ispravljat greške u hodu kojih pretpostavljam ima na tone.
Izbacio sam smece iz prehrane tako da zadnja dva tjedna jedem : posni sir, tunjevinu, piletinu, salatu, kupus, zobene, jaja, jogurt, bedeme, vodu.
Planiram smanjit kilažu na oko 95 kg i naravno istopit masne naslage da to sve izgleda na nešto.
3 puta tjedno kasno popodne idem na veslanje, gdje radim oko pola sata sa utezima, a zatim prelazim na ergometar gdje odveslam oko 45 minuta.
Na dane kada ne idem na veslanje onda radim brzo hodanje 1 sat takodjer kasno popodne.
Zanime me da li sam na pravom putu, hoce li veslanje pomoc u gubljenu masnih naslaga a i muci me eventualni katabolizam tj. ako griješin da mi ne pobjegne ovo malo mišica ako ih ima, jer ako sam dobro procitao oni bi trebali bit najbolji saveznik u ubrzanju metabolizma.
Da li trebam nakon aerobne aktivnosti tj. ovog brzog hoda navecer uzeti whey, ili je dobar obican obrok posnog sira i tunjevine ili je najbolje da ne jedem ništa?? Do sada sam jeo tunjevinu i posni sir.
To sam radio isto i nakon utega i veslanja, a pretpostavljam da bi tu trebao uzimati whey.
Slike od prije dva tjedna cu staviti za par dana kada završe ispiti i kad se dokopam kuce.

Eto toliko za pocetak. Unaprijed zahvaljujem na pomoci!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.