New Posts New Posts RSS Feed - T - 1000
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

T - 1000

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: T - 1000
    Posted: 13 Svibanj 2012 at 21:52
Pio sam 5 vrsta tribulusa, i to nis ne pomaze... samo prehrana i trening, i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 22:45
Cak i da pomogne nešto miljama si još daleko od toga da bi došlo do stagnacije samo tako pošto si prakticki tek zagrebao u površinu treniranja. Jednostavno moraš samo promijeniti nacin treninga, možda i prehrane, tu trebaš traziti razloge stagnacije i promijeniti nešto, a dodatke ostavi za kasnije kad stvarno zapne
Back to Top
aron1707 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aron1707 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 21:08
znaci to je samo dobra reklama i promidzba? klasika, hvala

ma samo me to zanimalo, nov sam na forumu al ne i u sportu haha
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 20:41
Ne treba ti to. Ozbiljno. Potrošit ceš novce bez veze.


I pitaj iskusne za ostatak. Wink
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
aron1707 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aron1707 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:55
Pozdrav
zanima me ovaj proizvod od olimpa, tj samo par informacija, imam 22 godine smusko sam, imam vec par godina aktivnih u sportu od toga vozim bicikl dosta zadnjih 4-5 godian sigurno i idem u teretanu, ne klasican body builder neg radim na snazi i povecanju misicne mase i zadnjih par mjeseci sam primjetio da ne napredujem bas kako bi htio (il ja tako bar mislim u glavi da ne napredujem) s suplementima imam iskustva,  imam sredenu prehranu 5-6 obroka kvalitetnih (voce povrce bijelo emso i riba, integralna riza posni sir tijesto, slanutak soja i tako dalje) svaki dan ovisi o danu jel 5 il 6, uzimam vitamine dualtabs, riblje ulje, i whey bcaa od olimpa trenunto

znaci moje pitanje je jel bi ja smio uzet t-1000, pojacivac testosterona cito sam o tome, pise da su biljni sastojci u biti svo djelovanje toga proizvoda me zanima i koristilo bi mi, ali pise da nije za mlade osobe? pa jel mi moze to neko definirat, jel je to sirok pojam jako mlada osoba.. i da li se ne smije uzimat prilikom imanja neke bolesti recimo, (zdrav sam ali eto reda radi pitam) i jel ima kakvih kontraindikacija stetnih koje izaziva i kolko se preporuca vremenski uzimat nisam nasao podatak (znaci 1 il 2 mjeseca jel treba pauza il ne)
hvala puno :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.