New Posts New Posts RSS Feed - Let's do it! - Nickylii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Let's do it! - Nickylii

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 10>
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2012 at 11:21
Na zapovijed, radit cu i to. :)
Idem na more danas na par dana, pa cu po par sati dnevno plivat, ronit, sve što ide uz to jel :)
Imam plan nekih 10km sutra hodat\trcat (što bude išlo), nosim si uže, pa cu preskakat i tako, uglavnom, jedva cekam :)
Nemam internet tamo, pa se javim s dojmovima u ponedjeljak. Smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2012 at 18:46
Na moru je bilo baš ono što sam navela gore :)

Današnji dan

D: Sendvic od pilecih prsa 
M: Paradajz ^^
Krenula sam u teretanu, pa sam malo više od sat i pol provela tamo, majica se cjedila :)
R: Popila L- Karnitin (u tableti). Brat je složio juhu tako da je zblendo krumpir i grašak i u to stavio tekuci jogurt. Meso je skuho u umaku od malo jogurta, šampinjona i malo cešnjaka i napravio pire od krumpira, graška i mrkve.
M: Jogurt
V: Nisam još, ali cu popit L- Karnitin i jest posni s tunom.

Ako stignem, napravit cu krug na biciklu i obavezno malo vježbat prije spavanja.

Jel sve ok radim?


Edited by Nickylii - 29 Kolovoz 2012 at 18:59
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2012 at 18:16
Jel ima ovdje koga?

Smijem pit mlijeko? Baš mi se pije. Svaki dan. Embarrassed
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2012 at 22:08
ova rajcica za medjuobrok nije dovoljna nikako pogotovo ako je prije treninga

cini mi se da je vecera poslije treninga a pošto je navecer ne znam jel ti treba u njoj UH

što se tice mlijeka zbendaj si prije teretane jedno pola sata 2 dcl nemasnog mlijeka i bananu za prvi medjuobrok, tako bi valjda išlo

al bolej da netko još potvrdi stvarno ne znam :s
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2012 at 07:10
Hvala ti :)

Pricekat cu onda još nekog da vidimo :))
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2012 at 10:10
Polusavršen obrok:
mjerica proteina, bilo bi dobro sa vodom al ako baš voliš mlijeko(volim i ja) onda probaš smiješat pola voda/pola mlijeko + banana ili neka druga vocka.

Polusavršen jer uvijek može bolje od ovog :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2012 at 18:30
cekaj da postane skroz ovisna i da zna napamet sve hranidbene vrijednosti pa ce si sama slagat savršene obroke hehe
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 19:24
Hvala ekipica.

Evo, u nekih 2,5 mjeseca sam sa 72kg (što bi znacilo da sam se i udebljala nakon otvaranja teme, sram me bilo) došla na trenutnih 66kg, baš sam se sad vagala, iako sam jela i pila prije toga.

Tu i tamo se zaželim soka, pa popijem Coca- colu zero.
Stvarno sam se primila posla, baš sam sretna :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2012 at 20:59
Coca cola zero je najveca smrt :), ako ti se pije bas sok probaj ga sama napraviti (iscjediti naracnu, limun, grejp... ). ja si odavno planiram kupiti sokovnik ali nikako da se skupi para :P
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 00:32
Coca cola zero ima kalorija bukvalno ko i voda,znaci nista :D,naravno kad ti se pije jednom u 10 dana popi casu nece ti biti nista i nemoj se mnogo opterecivati svim tim jer ce sve doci na svoje kad tad :)
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 01:29
 bravo lijep je to rezz Clap

ja sam od otliko negdje, nekih 72,5 kg od 1.maja do sad došla na 66 kolko ih ti sad imaš, i još si k tome u 2,5 mjeseca Clap

bome si mi motiv da mogu i ja još više zapet Wink

još ubaci koje slike kad-kad da vidimo kak ide.. valjda se slikaš, bar za sebe da vidiš kak ide LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 01:40
Zapravo, slabo se slikam.
Imam neke spontane slike, baš sam ih danas gledala, vidi se lijepa razlika.
Do sad sam primjecivala samo razliku na vagi, al nakon što sam pogledala slike, baš se ponosim sobom :)

Hvala vam! Bez vas i ovog foruma bi išlo puno teže.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 08:40
Bravo!!

Vidiš da ipak nije TOLIKO teško Big smile i da se uz malo truda vide rezultati Clap
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2012 at 12:56
pocpni se slikat onda, lakše ceš se pratit.. primjerice meni je vaga znala stajat po mjesec dana, ni gore ni dole, al slikam se svaka 2 tjedna redovito i onda dok vidim na slici da ima razlike budem zadovoljna jer ipak ima pomaka Wink 
nekad vaga može tolko covjeka isfrustrirat Angry zato su slike najbolje mjerilo kaj se mene tice. 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2012 at 08:37
Ako uspijem nabavit nekako 100kn, prijavit cu se na natjecanje, a onda cu se cešce slikat.
Baš ustrajem u mršavljenju :D
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2012 at 09:10
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Narucila sam si onu gumu\traka ili što to vec dodje za vježbanje, cini mi se zabavno to, pa da spojim ugodno s korisnim :D Imam i bucice od 3kg... Uf. :D

Ovo još nije došlo, a meni se vježba s tim. Cini se zabavno Cry
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.