New Posts New Posts RSS Feed - Let's do it! - Nickylii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Let's do it! - Nickylii

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 10>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 18:51
Po meni popi si tijekom dana 2 zelena caja, kavu ako voliš ne više od jedne (najbolje ujutro)
Jaja jedi isto samo ujutro a navecer pojedi nešto da je zdravo al ne cornflakes.
Što se tice škole-faxa pojedeš vocku-dve popiješ si yogurt neki vocni ili nešto lagano, ja sam znao si za 12kn kupit zrnati od 8-10kn + crno pecivo od  2 kune, a taman dodje.
izbjegavaš opcenito prženu hranu, vidiš da mama kuha fino dodješ do nje uzmeš tanjur dva komada papirnatog rucnika jedan na tanjur i kad mama izvadi pohano ti staviš na papir pokriješ s njim neka upije svu masnocu a onda poslije ako baš hoceš makneš i tu koricu (ja je nisam bio micao). isto tako sa svime što je na ulju u pecnici prije obroka na papir da se ocijedi i onda pojest.
krumpir nisam jeo nikakav.
Nitko doma baš nije volio da ja ne jedem tako ništa, nisam ni okusio slatkog ni kruha tih 4 mjeseca niti jednom. Ni pizze ni ništa. A poslije treninga bi obožavao na putu doma pješke fino strusit jedan vivis od pol litre mmmmm njam njam

Trening sam ja radio 4 puta na tjedan u gymu plus svaki dan doma 300trbušnjaka i 100sklekova 4 mjeseca tim tempom (bilo je to prije 10 godina kada sam bio "mulac). Sjecam se i treninga uvijek bi išao sa frendom fino bi odradili trening od sat vremena do sat i 15-20, on bi otišao doma ja bi sjeo na biciklu i odradio svojih 10-20km odnosno u pocetku 15min pa kasnije sve više dok nisam 4mjesec znao vozit i po 40minuta pun gas na 120-130okretaja.

Tada tih 4 mjeseca nisam znao ništa o prehrani ništa o nicemu samo sam sebi rekao: necu slatko, necu kruh, necu krumpir.
4 mjeseca kasnije minus15kg? bez ikakvog praška bez ikakve sortirane prehrane samo volja i cilj Smršavit, zato ne odustaj :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
victory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote victory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 19:24
prženo je najbolje skroz izbacit, nikakve koristi od toga, bolje je napravit meso na zdraviji nacin
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 19:38
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:



Jaja jedi isto samo ujutro


Zašto?

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Što se tice škole-faxa pojedeš vocku-dve popiješ si yogurt neki vocni ili nešto lagano, ja sam znao si za 12kn kupit zrnati od 8-10kn + crno pecivo od  2 kune, a taman dodje.


Može i bolje od toga, npr. druga navedena kombinacija (mada mi je to crno pecivo sumnjive kvalitete, bolje out Big smile) - mada može i to za pocetak, ne mora sve bit perfect, malo vlakana ubacit i skoro na isto dodje -  a i može se zamijenit zdravim mastima  Wink


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


izbjegavaš opcenito prženu hranu, vidiš da mama kuha fino dodješ do nje uzmeš tanjur dva komada papirnatog rucnika jedan na tanjur i kad mama izvadi pohano ti staviš na papir pokriješ s njim neka upije svu masnocu a onda poslije ako baš hoceš makneš i tu koricu (ja je nisam bio micao). isto tako sa svime što je na ulju u pecnici prije obroka na papir da se ocijedi i onda pojest.


Može i tako mada nece svu masnocu izvuc..no nije ni bitno, ne vidim u cemu je problem jedan komad mesa stavit na tavu, bez tog pohanja? Uostalom, ako je vec mami to takav problem, onda nek ostavi meso sa strane pa da ti Nickylli napraviš sebi. Uopce ne vidim problem u tome, na taj nacin sam se i ja izborila za svoja prava :) Ljudi i njihovo pohanje, kao da ne znaju drukcije...

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


krumpir nisam jeo nikakav.


Još jedno zašto?

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


  nisam ni okusio slatkog ni kruha tih 4 mjeseca niti jednom. Ni pizze ni ništa.


Nepotrebno Tongue


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Trening sam ja radio 4 puta na tjedan u gymu plus svaki dan doma 300trbušnjaka i 100sklekova 4 mjeseca tim tempom (bilo je to prije 10 godina kada sam bio "mulac). Sjecam se i treninga uvijek bi išao sa frendom fino bi odradili trening od sat vremena do sat i 15-20, on bi otišao doma ja bi sjeo na biciklu i odradio svojih 10-20km odnosno u pocetku 15min pa kasnije sve više dok nisam 4mjesec znao vozit i po 40minuta pun gas na 120-130okretaja.


I tu bi se dalo što rec al ajde LOL

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Tada tih 4 mjeseca nisam znao ništa o prehrani ništa o nicemu samo sam sebi rekao: necu slatko, necu kruh, necu krumpir.


E da si znao malo više možda biš se manje mucio i ostvario iste, a vjerujem i bolje rezultate Wink Ali vecina nas je prošla isto...

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


4 mjeseca kasnije minus15kg? bez ikakvog praška bez ikakve sortirane prehrane samo volja i cilj


Nitko nije ni rekao da su famozni praškovi neophodni za mršavljenje..a niti neka sortirana prehrana...deficit možeš napravit sa puno pristupa, od najboljih do najgorih :)

..a mene i dalje zanima zašto su krumpir i kruh loši Smile



Edited by Gym_girl - 13 Kolovoz 2012 at 20:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 21:35
Uhu, puni ste savjeta :D

Za rucak sam pojela komad svinjetine (ne masno), a za veceru 2 jaja i sat vremena bicikliranja.
I to sam se vozila da ni sama ne znam gdje, vec sam mislila zvat tatu da dodje do mene jer ja ne znam gdje sam (ne znam kako bi mu objasnila di da dodje), al onda sam brzo ugledala putokaz za grad, na svu srecu.
Mama je ostala u šoku kad sam rekla da necu jest palacinke (najdraža mi hrana)...
Sad cu si popit malo caja, vježbat malo prije spavanja, a sutra ispocetka.

Narucila sam si onu gumu\traka ili što to vec dodje za vježbanje, cini mi se zabavno to, pa da spojim ugodno s korisnim :D Imam i bucice od 3kg... Uf. :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 22:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Jaja jedi isto samo ujutro

Zašto?  Obrok šampiona a i sama po sebi su dosta masna. A i vecinu prehrana što sam citao ovako po netu i što sam ih ja sam jeo nisam nikada jeo jaja za veceru. A i ne znam zašto ja se inace od tih jaje osjecam napuhano :)
Svatko govori iz svoje perspektive :))
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Što se tice škole-faxa pojedeš vocku-dve popiješ si yogurt neki vocni ili nešto lagano, ja sam znao si za 12kn kupit zrnati od 8-10kn + crno pecivo od  2 kune, a taman dodje.

Može i bolje od toga, npr. druga navedena kombinacija (mada mi je to crno pecivo sumnjive kvalitete, bolje out Big smile) - mada može i to za pocetak, ne mora sve bit perfect, malo vlakana ubacit i skoro na isto dodje -  a i može se zamijenit zdravim mastima  Wink (nisam rekao da ne može bolje od ovoga...al za pocetak je dobro po meni a svi mi volimo vocni yogurt :) )
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


izbjegavaš opcenito prženu hranu, vidiš da mama kuha fino dodješ do nje uzmeš tanjur dva komada papirnatog rucnika jedan na tanjur i kad mama izvadi pohano ti staviš na papir pokriješ s njim neka upije svu masnocu a onda poslije ako baš hoceš makneš i tu koricu (ja je nisam bio micao). isto tako sa svime što je na ulju u pecnici prije obroka na papir da se ocijedi i onda pojest.

Može i tako mada nece svu masnocu izvuc..no nije ni bitno, ne vidim u cemu je problem jedan komad mesa stavit na tavu, bez tog pohanja? Uostalom, ako je vec mami to takav problem, onda nek ostavi meso sa strane pa da ti Nickylli napraviš sebi. Uopce ne vidim problem u tome, na taj nacin sam se i ja izborila za svoja prava :) Ljudi i njihovo pohanje, kao da ne znaju drukcije...
Ja obožavam pohano al meni je najdraže pohano u jajima i sezamu <3
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


krumpir nisam jeo nikakav.

Još jedno zašto? prije 10 godina porok mi je bio pomfri zato sam rekao bio da necu nikakav krompir na novu godinu i to je bila odluka takva :D
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


  nisam ni okusio slatkog ni kruha tih 4 mjeseca niti jednom. Ni pizze ni ništa.

Nepotrebno Tongue još jednom bilo je to prije 10 godina kada sam prvi puta poceo išta radit i nisam mogao napravit 2 skleka :) tako da...
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Trening sam ja radio 4 puta na tjedan u gymu plus svaki dan doma 300trbušnjaka i 100sklekova 4 mjeseca tim tempom (bilo je to prije 10 godina kada sam bio "mulac). Sjecam se i treninga uvijek bi išao sa frendom fino bi odradili trening od sat vremena do sat i 15-20, on bi otišao doma ja bi sjeo na biciklu i odradio svojih 10-20km odnosno u pocetku 15min pa kasnije sve više dok nisam 4mjesec znao vozit i po 40minuta pun gas na 120-130okretaja.

I tu bi se dalo što rec al ajde LOL prije koliko ono? hehehehe
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


Tada tih 4 mjeseca nisam znao ništa o prehrani ništa o nicemu samo sam sebi rekao: necu slatko, necu kruh, necu krumpir.

E da si znao malo više možda biš se manje mucio i ostvario iste, a vjerujem i bolje rezultate Wink Ali vecina nas je prošla isto... eto slažemo se ;)
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


4 mjeseca kasnije minus15kg? bez ikakvog praška bez ikakve sortirane prehrane samo volja i cilj

Nitko nije ni rekao da su famozni praškovi neophodni za mršavljenje..a niti neka sortirana prehrana...deficit možeš napravit sa puno pristupa, od najboljih do najgorih :)
..a mene i dalje zanima zašto su krumpir i kruh loši Smile i dalje? jednostavno poroci kad bi išao jest bi pojeo pol pinke i za veceru su uvijek padali topli sendvici natopljeni margarinom majonezom raznim salamama i sve...sad sam taman završio trening a mi pricamo o hrani...gladan sam...idem popit svoj obrok i svježeg sira sa tunom <3
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 22:31
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Uhu, puni ste savjeta :D
Za rucak sam pojela komad svinjetine (ne masno), a za veceru 2 jaja i sat vremena bicikliranja.
I to sam se vozila da ni sama ne znam gdje, vec sam mislila zvat tatu da dodje do mene jer ja ne znam gdje sam (ne znam kako bi mu objasnila di da dodje), al onda sam brzo ugledala putokaz za grad, na svu srecu.
Mama je ostala u šoku kad sam rekla da necu jest palacinke (najdraža mi hrana)...
Sad cu si popit malo caja, vježbat malo prije spavanja, a sutra ispocetka.

Narucila sam si onu gumu\traka ili što to vec dodje za vježbanje, cini mi se zabavno to, pa da spojim ugodno s korisnim :D Imam i bucice od 3kg... Uf. :D


Bravo :) A nije prošlo dugo plakala si bila ?
Someone needs a high five - low five : )
Eto samo se tu javiš natjerat cemo te : )
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 22:34
Ma stvarno sam vam zahvalna.
Da nije ovog foruma, bilo bi gadno.
Mislim, poduzela bi ja nešto, neku bolesnu dijetu vjerojatno,no ovo je puno bolje :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2012 at 23:05
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Ma stvarno sam vam zahvalna.
Da nije ovog foruma, bilo bi gadno.
Mislim, poduzela bi ja nešto, neku bolesnu dijetu vjerojatno,no ovo je puno bolje :D


Dobro da si rekla bolesnu jer to je bio moj izbor rijeci za ono što sam mislio da ceš napisat.
Recimo imam jednu frendicu koja isto pokušava smršavit i pokušavam joj objasnit ako želi smršavit da mora jesti barem 4-5 puta na dan al ona si zacrtala da ce si radit nešto tipa p90x ili insanity workout i to da ce 2 mjeseca pit samo caj-vodu-mlijeko-yogurt i da ce jest svaki 5 dan paštu a svaki dan pojest eventualno jednu tunu i jednu salatu.

Naravno da je nakon 2 tjedna to puklo pocela nešto malo jest i zdebljala se 3 kile a bila je uspjela skinut 2. Pa evo nek ti to bude primjer da si bolesne dijete(prehrane) ne izmišljaš i ne poduzimaš :))

Ja sam prije dve godine tako prvi put se uhvatio i rekao danas jedem pravilno i samo zdravo i trenirao sam nakon 4 tjedna imao sam 2 kile više i bio sam nezadovoljan no medjutim kad sam se slikao i usporedio prije i poslije razlika je bila više  nego dovoljna da nastavim dalje po programu pa makar mjesec kasnije imao još 2 kile više :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 08:23
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

  Obrok šampiona a i sama po sebi su dosta masna. A i vecinu prehrana što sam citao ovako po netu i što sam ih ja sam jeo nisam nikada jeo jaja za veceru. A i ne znam zašto ja se inace od tih jaje osjecam napuhano :)
Svatko govori iz svoje perspektive :))


Svatko govori iz svoje perspektive da, ali kad se daju savjeti drugima onda ipak treba gledat malo šire. Kažeš - osjecao si se napuhano od jaja. Ja se ne osjecam, ni kad ih navecer jedem. Bi li ih ja trebala onda izbacit? Ili - dosta su masna. Jesu li dosta masna ako npr. uzmem 1-2 cijela i par bjelanjaka? Oko 5- 10 g masti...otprilike kao šaka orašastih, ili oko 1-2 žlice lanenih sjemenki, osobno ne smatram da je to puno, naravno ovisno o tome kako su ostali nutrijenti posloženi i o kojem dnevnom unosu masti se radi.

Nema nikakvog smisla izbacivat jaja navecer ako nekome ne padaju teško u to doba.


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


 (nisam rekao da ne može bolje od ovoga...al za pocetak je dobro po meni a svi mi volimo vocni yogurt :) )


Ok, slažem se da ne treba odmah šviknut sve van Smile ali ipak ovakve stvari krcate šecerom i bez nekih hranjivih tvari su po meni totalno nepotrebne kad je moguce složit jedan zdraviji i zasitniji obrok. Vocni jogurt zasiti na kratko vrijeme, a onda samo tražimo što cemo sljedece utrpat :) Bar vecina. Bolje onda uzet obican jogurt i složit neko voce unutra.


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:



Ja obožavam pohano al meni je najdraže pohano u jajima i sezamu <3


Eto, i meni Wink


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


 prije 10 godina porok mi je bio pomfri zato sam rekao bio da necu nikakav krompir na novu godinu i to je bila odluka takva :D


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:



 i dalje? jednostavno poroci kad bi išao jest bi pojeo pol pinke i za veceru su uvijek padali topli sendvici natopljeni margarinom majonezom raznim salamama i sve...sad sam taman završio trening a mi pricamo o hrani...gladan sam...idem popit svoj obrok i svježeg sira sa tunom <3



E vidiš, onda napišeš tako Wink A ne rec - nisam jeo krumpir i kruh jer se drugi koji citaju love na to pa odmah izbacuju sve varijante istog. Pomfri treba definitivno izbacit ali kuhani krumpir se itekako može nac na tanjuru, uz neko povrce i izvor proteina. Isto tako - necemo pojest pola pinke bijelog kruha sa margarinom i majonezom jbga al cemo pojest koju krišku raženog npr. i komad piletine, uz nešto salatice/povrca.

Ovo što si napisao su pravi razlozi zašto si to izbacio - jer nisi imao mjeru, a ne zato jer je to loše :)

Zato tako uskacem jer ljudi cesto preskoce pola toga, pa se šire krive informacije. Stalno sam okružena ljudima koji odmah izbacuju hranu koju je totalno nepotrebno izbacivat. Sve zato što tako negdje piše. Nepotrebno se muciti toliko, pogotovo kad je više kila u pitanju i kad se radi o totalno profulanim navikama. Tada po meni treba krenuti od osnova i svakome slagati individualno. Nije sve za svakoga.


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


   još jednom bilo je to prije 10 godina kada sam prvi puta poceo išta radit i nisam mogao napravit 2 skleka :) tako da...


Kakve to ima veze sa pizzom? Big smile

Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:


.sad sam taman završio trening a mi pricamo o hrani...gladan sam...idem popit svoj obrok i svježeg sira sa tunom <3


A di su UH-i? Nadam se u popijenom obroku bar Big smile



Edited by Gym_girl - 14 Kolovoz 2012 at 13:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 08:33
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Uhu, puni ste savjeta :D

Za rucak sam pojela komad svinjetine (ne masno), a za veceru 2 jaja i sat vremena bicikliranja.
I to sam se vozila da ni sama ne znam gdje, vec sam mislila zvat tatu da dodje do mene jer ja ne znam gdje sam (ne znam kako bi mu objasnila di da dodje), al onda sam brzo ugledala putokaz za grad, na svu srecu.
Mama je ostala u šoku kad sam rekla da necu jest palacinke (najdraža mi hrana)...
Sad cu si popit malo caja, vježbat malo prije spavanja, a sutra ispocetka.

Narucila sam si onu gumu\traka ili što to vec dodje za vježbanje, cini mi se zabavno to, pa da spojim ugodno s korisnim :D Imam i bucice od 3kg... Uf. :D


Go girl!

Super, vec se osjeca optimizam, drž ga Wink Samo ono...ne moraš se baš izgubit, znaš LOL

Odlicno, samo polako...puno ljudi ful naglo krene pa ih brzo nešto zaustavi i sroza nazad...samo se opusti i prihvati da ne mora bit sve savršeno - ako fulaš negdje, ne obaziri se i ne krivi se nego nastavi hrabro dalje Wink

Papaš šta povrca?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 14:09
Danas cu si za veceru skuhat špinat ili blitvu vjerojatno, sama sam doma, pa da iskoristim priliku i najedem se po svom :D
A inace, ja umjesto jabuke, tamanim paradajze, jel to ok? :D
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 14:23
Evo ja izražavam podršku :) i moj savjet je da uvijek jedeš po svom, znam iz iskustva, kod mene se kuha sve i svašta, svaki dan zamirišu neki kolaci i nešto fino, al znam da ja to ne smijem, to je onak ogromna samokontrola nad samom sobom..

 Nisam te puno citala ali što se tice povrca i voca tu ne možeš pogriješiti.. bolje to nego cokolada :) tak da paradajz ili jabuka i jedno i drugo pali  ;)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 15:35
Papaj paradajz da :) I krastavce i svo povrce opcenito :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 15:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Kakve to ima veze sa pizzom? Big smile
Samo navodim junk food, topli sendvici, pizze, hamburgeri itd....sve me to dotuklo pa ono al bilo davno :)

A di su UH-i? Nadam se u popijenom obroku bar Big smile
Uh? što je to? :P
Ja sam Ketonac hahahahaha xD

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 20:56
Pojela sam bananu (još uvijek nema alergijske reakcije, jupi jej :D).
Jedan komad pohanih palacinki (sa salvetama pokupila mast) i sad pijem zeleni caj.
Dok to popijem idem spremit sobu, pa vježbat malo.
Upalu mišica nožnih imam, jedva hodam, a današnje pranje tepiha na praksi od 4 sata je bila dobra tjelovježba Wacko Koljena me bole od klecanja.
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2012 at 21:24
Hihi.. meni je jedan jako dobar decko s ovog foruma savjetovao da ne pijem zeleni caj navecer jer bum budna cijelu noc.. al dobro ak si pospremala i još vježbanje... samo se nadam da nebuš zujala dugo budna... ja sam tak prije znala strusit kavu u 7 navecer i nema spavanja do 2, 3,4  u noci..
a zeleni caj ima efekt ko kava..


Edited by ariaa - 14 Kolovoz 2012 at 21:25
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.