New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 22:54
Hehehe,pa razbila bi ja odma sad vagu,samo da nema natjecanja!
Onakav osjecaj koji sam ja imala kad sam vidjela tu vagu nikad više ne želim osjetit.Baš stravicno covjece.Kad znaš da se trudiš što više možeš,trenkaš ko debil,jedeš bolje nego ikad,a zdebljaš se
Cim završi natjecanje,nema više vage za mene!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 00:58
Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

Kad znaš da se trudiš što više možeš,trenkaš ko debil,jedeš bolje nego ikad,a zdebljaš se  

rastu ti mišici! Shocked
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:36
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

Kad znaš da se trudiš što više možeš,trenkaš ko debil,jedeš bolje nego ikad,a zdebljaš se  
rastu ti mišici! Shocked


Hahahaha,2 kile mišica u 3 dana?I wish
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:51




Ovo su usporedbe od prvog dana i sad.Gymka ak hoce nek stavi od zadnjeg puta,iako se ne vidi neka razlika!

Vrijeme prolazi prebrzooo.Još malo i gotovo :((
Ali veseli me da je još samo 2 tjedna školeeeee! :DDD

Uglavnom,nakon krize,Gymka je odlucila promijeniti trening,pa sad radim upper i lower,a ne kako smo prije svaki dan drugi mišic.Oke je i ovo,trebat ce mi malo da se naviknem,ali bit ce dobro!
A hrana i dalje isto,cikliranje,samo sam sad duže "prazna" (iako nisam baš baš prazna jer nismo na 0 UH),i onda se punim.Inace uvijek zeznem to punjenje jer shvatim kao priliku za junk i onda sve zeznem.Zato uvijek imam tremu prije takvog dana i uvijek se bojim jer znam da ce me ponijet misli:ajde uzmi,smiješ danas više UH,zašto ne.I onda ja završim s tortom u ustima!
Hehehe mjere opet nemam
Nikako da ulovim taj metar na vrijeme,a sad nemam ni onaj tatin.Sutra cu stavit i mjere nadam se!
Ali pozitivno je da vaga pokazuje 1,5 kg manje,dakle 78,5 sad. Malo je to od pocetka natjecanja,ali šta je tu je.Tih 1,5 kg je palo u zadnjih tjedan dana,nakon one krize,pa me to tješi,znaci da ipak ide nešto i da radimo dobro

Za Gymku naravno ne mogu baš ništa loše reci,što više komuniciramo,sve mi je draža i sve bolje mišljenje imam o njoj.Mislim da super funkcioniramo skupa i da nam baš dobro ide!
Meni je drago da ja napokon u treningu napredujem,na kraju natjecanja cu stavit usporedbu prije i poslije kilaže koje dižem,ali ide to,ide.Nisam ni znala da ima toliko snage u meni,baš sam si ponosna
Polako istražujem,ucim nove stvari,i sve što više citam o ovom sportu,sve ga više i više volim i sigurnija sam u svoje ciljeve! Nadam se da cu ih jednog dana i ostvarit
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 18:06
Bravo :) Samo tako nastavi, rezultati ce sve oduševiti, vidjet ceš ;)
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 18:38
Lily hvala ti




Evo žile napokon.

Edited by Tina_07 - 27 Rujan 2012 at 00:14
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 19:37
Odlicno Tinci! Svaka cast!

I pošto vidim žilice, znam da si happy jer kad sam ja ugledala prve svoje to mi je bio plafon (a i dan danas je, nikad ih dosta )
LiveStrong
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:03
Hehehe hvala Zika
Joj,da samo znaš.Ne mogu ih prestat gledat,imam cijelu kolekciju slika i jedva cekam nove da iskoce!   
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 20:48
Ja sam još uvijek fascinirana strukom. Big smile
Napredak se vidi, posebno na stomaku. Thumbs Up
Cestitam na žilama. LOL


Edited by OSka - 30 Svibanj 2012 at 20:50
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:04
Tina, trbuh!!!  Star 
I na nogama se vidi razlika, jedva cekam mjere! Cool
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:57
super struk tina odlicno, a i guza ide gore koliko se da primjetitWink
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:05
bravo za zilu Clap
struk ti se prijelepo suzio!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 00:45
A Tince moje Hug To je taj strukic Heart E, baš me zanima koliko je cm!

Vidi se pomak, vidi, a žilice - eto, i to dijelimo nas dvije LOL S tim da su meni zadnje vrijeme pocele posvuda iskakat, napokon nešto dobro radim LOL

Tina i ja smo, kako vec znate, imale buran tjedan Big smile O da, ta nesretna vaga :))) Koliko ce vremena još proci dok nestane ta potreba za gledanje u te brojcice :) Priznajem, i sama ju imam Smile Ali ono...zaista bih htjela da se svi fokusirate na svoj odraz u ogledalu, na odjecu koju nosite, na cisti onaj feeling kojeg osjecate...na izgubljene centimetre.....jer ako gledamo da ispunimo glavni i jedini cilj mršavljenja - a to je, što i sami znate, gubitak masnog tkiva - onda je ta brojcica sporedna i lako može zavarati.

To je vražje cikliranje...par kg dolje na pražnjenju, par gore na punjenju :) Ja sam dugo mozgala što bi mogli biti uzrok naglom podizanju tih kilica, cak i nakon par dana pražnjenja pa smo cak došle i na tablete za alergiju...moguce ali ne možemo tvrdit sigurno. Sad cemo provjerit razliku kad smo to rješile :)

Moje vizije za Tinu, da se mene pita, bi bile možda malcice drukcije samo ne znam da li je ona još spremna na to Big smile Malo bi se trebalo poigrat sa cistom masicom ali prvo moramo rješit problem sa vagom Tongue Ja sam sigurna da to uživo još i bolje izgleda i žao mi je da sam zakinuta za taj dio - nadam se da cemo  se ovo ljeto imat priliku srest pa vidit kako spada. Za sada rješavamo ono što sam napisala u prošlom postu i fokusiramo se na neke druge stvari. Sigurno da ce i ostalo doci na red kada bude vrijeme za to! Kao i kod hakune, meni je najbitnije da mi je Tina zadovoljna i da vidi da se nešto pomice, da roba bolje stoji itd. Ima mjesta za promjene i ja cu se trudit da iskušamo što više toga, ne samo do kraja natjecanja nego i dalje (koliko sama Tina bude zainteresirana Wink) jer bi voljela da se ova naša prica nastavi i nakon što sve bude službeno završeno - baš smo se nekako našle :)

U svakom slucaju, treninzi su na mjestu, napokon probijamo granice i igramo se novim kombinacijama kako bi pronašle onu pravu Smile Uglavnom - sve veci gušt je raditi sa mojom Tinom i jedva cekam svaku njenu porukicu sa 100 usklicnika - onda znam da radimo nešto dobro Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:26
cestitam! ti si isto komad do nove školske godine LOL
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 20:56
A jooooj,pa hvala vam puno ljudi.Jako mi je drago da se vidi barem kakav takav pomak. Evo vam svima

A Gymka pilicu    
Hehehe,ma ludo,na kakvu masu sada.Eh da mi je docekat i dan kad cu ja na masu,bit ce to jako vesel daan!

Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

Za Gymku naravno ne mogu baš ništa loše reci,što više komuniciramo,sve mi je draža i sve bolje mišljenje imam o njoj.Mislim da super funkcioniramo skupa i da nam baš dobro ide!
Polako istražujem,ucim nove stvari,i sve što više citam o ovom sportu,sve ga više i više volim i sigurnija sam u svoje ciljeve! Nadam se da cu ih jednog dana i ostvarit

To ti je odgovor na ovo jesam li zainteresirana.
Naravno da jesam,i znaš to,moji ciljevi ostaju isti,a to je ta fakin bina,a doci ce i ona jednog dana.A ja se nadam da cemo taj put skupa proci jer trenutno ne mogu pomisliti ni na jednu osobu koja bi bila bolji trener od tebe niti osobu koja bi me više razumjela u svemu ovome od tebe    
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 08:20







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.