New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 10:17
Što je najbolje, dan prije pitam Tinu kako se osjeca i kaže sve super, trapke imaju lufta, odlicno...i onda mi dan kasnije stane na vagu i depresija Smile Izbacujem vagu LOL

Sa Tinom bi bilo idealno da smo bliže i da nismo pomalo ovisne o školi, izlascima, maminoj kuhinji.. :) Ja se trudim maksimalno prilagoditi svemu tome jer se pokušavam staviti u njenu poziciju (odnosno, prisjetiti se te pozicijeBig smile) i gledati stvari iz njenog kuta - znam, teško je izgurati svaki izlazak na mineralnoj, nositi smrdljivo povrce i tunu u školu, zahtijevati posebne ruckove...mada, moram priznati, Tina se stvarno trudi preskociti sve te barijerice Smile I da, sad ce opet šiznuti ali - tek joj je 17 Tongue LOL Da sam ja stara baba krenula 8 god ranije, di bi mi bio kraj sada Smile Ima odlican start i vjerujem u nju - da ce malo pomalo napraviti cuda Star

Kao što smo se vec i složile nas dvije, meni je glavni cilj rada sa Tinom bio nauciti je disciplini, osnovama prehrane i slaganja jelovnika i pravilnom trenkanju. To nam, vjerujem, dobro ide :) Moram ju pohvaliti jer se zaista trudi, ne traži sve na pladnju, sama si slaže, puno cita, uci....i uza svu strku koju ima sve stigne odradit bez imalo kukanja Clap i još meni pisat romane na kraju dana :)

Ok, tjedan nam baš i nije slavno završio izgleda što se kilica tice ali ok, ispravit cemo :)) Ne znam ja što se to ne prijavljuje, da,da...LOL Tongue Tongue







Edited by Gym_girl - 24 Svibanj 2012 at 10:19
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 13:50
A ma gymkice

Bolje je bolje vec.Vaga ostala ista,ali nema veze,bitnije je ogledalo! :)
I jel moguce da se ne vagam više?Jel bi me drugi ubili zbog toga?
Jucer je bio toliko loš dan da sam skoro zaplakala,sve zbog vage.Stvarno užasno demotivirajuce,baš te sruši skroz. :S
Trening sam odradila prvi put prek k*,ništa nije išlo kak treba.Prošli tjedan radim lat 50 kg,jucer jedva 35.I cijeli trening je bio takav,snage za ništa,a sve zbog te glupe vage! Meni je samo drago da nisam poletila prema cokoladi,sve manje i manje me vuce,što je odlicno!

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:03
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Što je najbolje, dan prije pitam Tinu kako se osjeca i kaže sve super, trapke imaju lufta, odlicno...i onda mi dan kasnije stane na vagu i depresija Smile Izbacujem vagu LOL



ovo mi je poznato od nekud Embarrassed
Ko je izmislio vagu uhhhhh........ zbog nje imam osjecaj da nekad lažem i uvjeravam druge u suprotno od onog što vaga pokazuje :)
tak da bi bio najsretniji kad bi vidio to sam, uzeo kaliper i mjernuo il nekaj....ovak kak velis slika sim , slika tam.........ljudi mi mozda dobivaju muscle gain , a gube salo, vaga naravno stoji, a ja promjenim program zbog sugave vage :)
Budu i Kile krenule dolje Tina, ne brini, treba ipak vrmeena da se tijelo prije svega adaptira na promjene, a i vremena da se tijelo i tkivo  restrukturira, a to se ne vidi na dnevno, niti tjednoj bazi


Edited by The Phoenix - 25 Svibanj 2012 at 14:06
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:08
Hug

Šta bi te ubili, pa ja odredjujem pravila, poizbacujem ih svih ako se pobune LOL Tongue Šalim se hehe...znam da vaga nije toliko bitna i nije jedino mjerilo uspjeha ali eto, svi se važu pa ceš i ti morat Clown Samo što ceš to odradit tek u srijedu, a ja cu te cijelo vrijeme do onda ispitivat kako se osjecaš i kako si izgledaš - ako sve bude super, stavit cu ti sve to pod nos ako se opet ovako nešto desi LOL

Trening si odradila sva u panici...to je to...možda još malo umora, slabosti radi manjka UH-a i sve ti se to nasloži...sam živcani sustav ima najvecu ulogu, a kamoli još sve ostalo...to se jednostavno spoji takav dan...šta misliš, da ih ja nemam? Wink

Ajde, ajde, imamo mi još puuno vremena do kraja natjecanja, a da ne govorim dalje....samo uživaj u procesu i u treninzima, to je najveci gušt Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:11
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Ko je izmislio vagu uhhhhh........ zbog nje imam osjecaj da nekad lažem i uvjeravam druge u suprotno od onog što vaga pokazuje :)
tak da bi bio najsretniji kad bi vidio to sam, uzeo kaliper i mjernuo il nekaj....ovak kak velis slika sim , slika tam.........ljudi mi mozda dobivaju muscle gain , a gube salo, vaga naravno stoji, a ja promjenim program zbog sugave vage :)



E upravo to, to je taj veeeliki nedostatak rada na daljinu....teško je preko slika i dodješ u situaciju da se pitaš jel možda ti kaskaš negdje ili što, dal mijenjat, što mijenjat...a možda jednostavno ne treba ništa nego pustit malo vremena da prodje i zapravo imat malo bolji uvid, odnosno uvid uživo u sve te promjene na tijelu..jer je vaga samo dio price...i to manji dio price...pogotovo uz teške treninge...ipak je mjerenje BF-a ono što prica pravu pricu.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Ko je izmislio vagu uhhhhh........ zbog nje imam osjecaj da nekad lažem i uvjeravam druge u suprotno od onog što vaga pokazuje :)
tak da bi bio najsretniji kad bi vidio to sam, uzeo kaliper i mjernuo il nekaj....ovak kak velis slika sim , slika tam.........ljudi mi mozda dobivaju muscle gain , a gube salo, vaga naravno stoji, a ja promjenim program zbog sugave vage :)



E upravo to, to je taj veeeliki nedostatak rada na daljinu....teško je preko slika i dodješ u situaciju da se pitaš jel možda ti kaskaš negdje ili što, dal mijenjat, što mijenjat...a možda jednostavno ne treba ništa nego pustit malo vremena da prodje i zapravo imat malo bolji uvid, odnosno uvid uživo u sve te promjene na tijelu..jer je vaga samo dio price...i to manji dio price...pogotovo uz teške treninge...ipak je mjerenje BF-a ono što prica pravu pricu.


Tak je, a vjezbaci nisu objektivni u procjenjivanju samog sebe i uvijek im se cini da su si si isti.......naravno , jer se svaki dan gledaju.I sam sam takav, uvijek serem da nis od niceg, da sam pun esterogena, pa se ljutim jer sam si zabrijao da je to trebalo vec za tjedan dana bit onak kak sam zamislio i sl LOLLOL , tak da to ne zamjeram i ne ocekujem od ikog da relano moze vidjet promjeni na sebi u periodu od par tjedna.
to shvatis tek kad se sve slegne i kad vidis za par mjeseci da zaista se nesto promjenilo na tvom tijelu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:31
Objektivnost, to je prava rijec Smile Ma i ja imam svakakve zafrkancije sa sobom tako da i jako dobro kužim sve to....mislim da svi prolazimo ili smo prolazili kroz isto :) I kad vec znaš nekog klinca i sam si slažeš i sve, i znaš koje te stvari nebi trebale mucit i zabrinjavat. pa si opet nekad sav lost in space i ono, misliš da nema smisla dalje.....a zamisli kako je tek njima :)

Ali ono...ja bi nekako rekla da se ne treba puno opterecivat jer nema šanse da dobri treninzi i još bolja prehrana ne urode necim dobrim. Da li ce to bit više ili manje naravno ovisi o više toga ali tu onda dolaze testiranja, pokušaji i pogreške...i sve je to zabavno na kraju krajeva Smile I baš to što kažeš...treba pustit malo da prodje vrijeme, napravit jedan odmak i onda usporedit before/after, nema šanse da se bar nešto nije pomaklo na pozitivno. Tako...bit je trudit se na svakodnevnoj bazi i bit strpljiv, uporan i fokusiran. Sve ostalo ce sjest na svoje mjesto ako se ima volje i želje...i malo znanja Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 15:21
ja sam danas htjela vagu šutniti kroz prozor... jucer poslijepodne stanem na vagu...eto bez veze... i budem sva happy... i danas u jutro opet stanem, cisto da vidim jel isto kao i jucer... kad ono kila.. KILA više nego sinoc...pa ko je tu lud... jucer nakon dorucka, rucka, vecere imala manje nego jutros na prazan stomak Angry Angry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 15:26
Mozda si mjesecarila u snu do fridja? Šalim se. šutni vagu !
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 15:46
seems legit Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 09:32
Screw the scale! I hate the scale! I wish people would throw them out! Your scale doesn't tell you what's going on inside your body. It's just giving you a number. It doesn't tell you how much extra muscle you've put on. It doesn't tell you how much water you're holding onto for that day. If I feel good, my clothes fit good, and I like what I see in the mirror, then all is well. If my pants feel a little tighter or I don't like what I see in the mirror, then I work on it.


Ovo nas je spasilo....Big smileWink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 10:00
Sada mi je drago da vec mjesec dana nemam pristup vagi... Sve si mislim da kad bih vidila tezinu i priblizno istu pocetnoj, zanemarila bih sto su pali centimetri i otisla plakat u kut -.-
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 11:22
Meni jutros vaga pokazuje 69, a jucer je bilo 66.
Da, da, da... dobila sam na masi 3 kile u 1 dan, toeto Cool *dream on*
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 11:54
a ja sam kukala zbog 1kg više LOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 12:24
curke moje, slušajte gymku... moja vaga je prije 2mj letila iz stana i ne žalim :))
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 15:40
ispišaj i pokakaj se i bude bolje LOL LOL 
dobro ljudi vele, vaga ne treba, samo deprimira.. ja ju isto trenutno nemam i baš me briga..vidim na sebi da centrimetri padaju i dobro se osjecam a to je najbitnije Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.