New Posts New Posts RSS Feed - Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 11:19
Kada ce fotkice?
Nisam u toku, ali sam nestrpljiv. Smile
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 12:15
Originally posted by Lega Lega wrote:

Kada ce fotkice?
Nisam u toku, ali sam nestrpljiv. Smile

Sutra Big smile
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 17:07
Tko se trudi, taj i zaslužuje...



Zika i ja u Vinceku Tongue
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 20:37
LiveStrong
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 21:25
Bah, jake nagrade, ta kolicina vrijedja gladne masne stanice Tongue
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:21

Došlo i zadnje objavljivanje fotkica, zadnji dan našeg divnog natjecanja... šmrcCry..


Ovaj naš put kroz natjecanje najekspresivnije bih mogla izraziti Hakuninom porukom u naslovu 'preko trnja do zvijezda'. Ne vidim kandidata koji nakon ova dva mjeseca ne blista na svojim slikama, a sigurna sam da se tako svi i osjecamo. Vidim da su svi postigli što smo htjeli, ali ovo je tek naš pocetak u zdraviji i kvalitetniji život i ovaj naš put ne bi (a znam i da nece) trebao biti gotov nakon ovog natjecanja. Mi smo svi primjer da su 2 mjeseca (samo 60 dana!!) dovoljna da se ostvare veeeelike promjene i mislim da možemo biti ponosni jer smo mi sad drugima inspiracija Smile.


Ja znam da ce ovo biti moje najbolje ljeto jer nisam nikada bila tako zadovoljna sobom i svojim uspjesima. I drago mi je da ni u jednom trenutku nisam zanemarila ni jedan segement svog života; uspjela sam magistrirat na jednom faksu, na drugom proci s 5,0, raditi uz to, jesti kako treba, vježbati i imati socijalni život! I stvarno stojim iza toga kad kažem da se  SVE MOŽE KAD SE HOCE, to je moj moto i njega živim!


Stvarno mi je drago što sam imala prilike sudjelovati u ovom natjecanju jer sam puno toga naucila, puno toga promijenila u svom životu na bolje i, pored svega, upoznala jednu krasnu osobu – svoju trenericu ZikuHeart!


Što reci o Ziki osim, da ima dijete, bila bi žena – majka – kraljica! Prekrasna cura i krasna osoba koja je uz gomilu svog posla i obaveza bila spremna pomoci mi da postignem ono što oduvijek želim.


Hvala ti sreco, sad cu se napokon bez srama i s ponosom skinuti na plaži!


Bilo mi je predobro družit se s tobom, kako virtualno, tako i uživo. Naravno neceš me se još riješiti, ustvari, neceš nikad :D Valjda cemo jednog dana ljudima priuštiti jednu zajednicku galerijicu Big smile


Ljudi, svi ste divni i svima želim i dalje puuuno uspjeha i da ostvarite sve svoje željeThumbs Up!


 

A sad brojke i slike... (za sad) zadnji put Approve

 

02.05.2012.

04.07.2012.

 

Težina

57 kg

53 kg

-4 kg

Prsa

85 cm

83 cm

-2 cm

Stuk

69 cm

63 cm

-6 cm

Bokovi

95 cm

91 cm

-4 cm

Bedro

53 cm

52 cm

-1 cm

Nadlaktica

26,5 cm

27 cm

+0,5 cm



Edited by Lily_20 - 04 Srpanj 2012 at 19:22
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:34
Mi napravile cijelu galeriju LOL Star


















Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:51
rezultati su bome znacajni.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:52
opaaa...i bojica je tu LOL

fenomenalno izgledaš...svaka cast!!! Hug Clap
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:54
cestitam! u kombinaciji s bojom odlicno izgleda :)



Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:59
Hvala vam Hug

Isplatilo se prženje na suncu Smile
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 20:01
Ko Barbikica si,jako lijepo. Svaka cast na trudu i super su ispale slikice
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 20:37
Cestitke! Rezultati su fantastic!
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 21:59
Lily rezultati su ti odlicni, na pravom si putu za binu Star al ce bit zavisti na plaži Wink
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:01
Zar je vec prošlo 60 dana!?
Ne mogu opisati koliko sam ponosna na svoju Lily! Ona je malo ogledalo mojih stavova pocevši od one kako je i sama napisala: „Sve se može kada se hoce“ i to dokazala. Cestitam joj od srca - od danog magisterija, završetka i drugog faksa s 5.0, punosatnog radnog vremena i u to isto vrijeme dolaska do svoje najbolje forme ikad.
Vec sam jednom napomenula kako je ovo njena (i svakoga ovdje) samo odskocna daska za dalje i ne nadam se nego znam da ce dalje situacija biti samo bolja. S novim tijelom zapocinje i novi život jedne vrste – bilo da je rijec o samopouzdanju kao najbitnijem efektu, pa do stvaranja mentalno jaceg stanja u kojem ništa nije nemoguce.
Izdovojila bih neke sitnice iz našeg dopisivanja kako je prica tekla od pocetka (Lily, nemoj zamjerit )
Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

i ubija me gornji dio tijela sveeee, hvala Bogu pa su danas noge na redu! cak me i donji dio ledja boli...nisam si brata mogla dignut danas

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

umirem od gladi

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

Hahahhahahahahaha baš sjedim pred kompom, jedem pile i slinim za pomfrijem

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

bolje da mi nisi dala pekmez, sad stalno milslim na njega :D

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

Cim vidim krumpir srce brže kuca :D

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

danas mi je mama rekla kak sam bedasta jer sam tjesteninu na pola rezala da bude tocno u gram

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

evo upravo se penjem po stepenici i zelim ti reci da mi je ovo najbolji trening do sada, sva sreca da je u ned odmor jer mislim da necu moc hodat

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

gledala sam i nisam pila pivu iako su djelili poklone uz nju :D

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

Baš sam danas došla doma stgana nakon 2 kolokvija i napišem frendici idem odmorit dušu, idem VJEŽBAT! A ona

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

tako je nama koji volimo vježbati, vježbanje mi je lijek za dušu, moje vrijeme koje je 100% iskorišteno samo i iskljucivo za mene i u kojem ja uživam sama sa sobom i svojim utezima

Osobno sam kao trenerica najponosnija na ovu siluetu:


i u buducnosti može biti samo bolja! Znam da smo obje napravile odlican posao i to mi je jedino bitno ma što god netko rekao!

LiveStrong
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:22

predivna si!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.