New Posts New Posts RSS Feed - jeulz - One Pound at a Time
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jeulz - One Pound at a Time

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 02:34
Ma joj...... sumnjam da u parku mogu išta pošteno napraviti :( treniram u parku vec 2 tjedna jer mi se ne isplati placat gym za tako kratko vrijeme i skroz mi se nesvidja kako sam limitiran na tako malo vježbi :/

A kako cu tek se oduprijeti kulenu, pecenkama, slatkišima (vjerujte, vole hraniti unucad, ugojili su mi  malog bratica, najdeblji je u selu LOL, a vidjeli ste šta od mene napraviše isto... LOL)

Ne znam šta bi Dead


Edited by jeulz - 19 Srpanj 2012 at 02:35
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 08:43
Ja cu za jedno mjesec dana imati isti problem, tako da cu si prije toga naruciti s njuškala trx, ne znam jesi kad radio s tim, ali se može dosta dobar trening napraviti s tim, bilogdje Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 09:00
Originally posted by jeulz jeulz wrote:



edit - evo da pokažem i moj skoro ukupan put! Gym pogledaj prvu i drugu sliku kaj se dogodi dok ideš na masu a nisi dovoljno lean... sad je to vec druga prica ali vidiš odkud se bojim LOL




Kako su lijepo ramena izašla Wink

Znaš što, nije ta masa uopce tako strašno ispala, pa tebi se samo vrat poduplao LOL A struk se i smanjio cak Big smile Ja nikad ne bih rekla da si tu 10 kg u + otišao, bome ne. Jedino je tu vjerojatno trening malo štekao jer mislim da si mogao i puno više napravit u ta 4 mjeseca. Vide se promjene definitivno, dobio si malo na širini, latici su izašli, malo ramena, ruke...jedino kao da si prsa malo zapostavljao, ne? Wink Bilo je tu prostora za još miški nabacit Wink

Uglavnom, sad imaš jedan super start i to treba iskoristit. Nemoj se bojat hrane jer biš mogao cuda napravit sa dobro smišljenim programom prehrane i treninga. Jedva cekam vidjet kako ce to ic, ne bježi nam
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 14:38
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Ja cu za jedno mjesec dana imati isti problem, tako da cu si prije toga naruciti s njuškala trx, ne znam jesi kad radio s tim, ali se može dosta dobar trening napraviti s tim, bilogdje Wink
Koristio sam to jednom i nije loše ako nemaš nikakve utege!

Ali saznao sam dvije stvari još, ima frend par podesivih bucica, i navodno nekakvu multifunkcionalnu klupu koju nažalost ni on ne zna za šta je pa cu morat pogledat kad dodjem tamo. 3 tjedna ne netocan podatak, cini se da sam do 1.9. tamo Dead

@gym - mislim da si u pravu, trening je bio 5day intenzivan split a trebao sam raditi neki upperlower/pushpull. Tipa PHAT  koji planiram raditi iduci. Neiskustvo je ucinilo svoje, realno tek sam nekih 6 mjeseci išao u gym tada bez icije pomoci Dead 

Prsa nisam zanemarivao! Pa prsa su pored ledja najbolji trening, rijetko tko zanemari prsa LOL

Mislim da bi mogao tamo masu poceti, vidit cemo još moram odluciti Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 14:50
Ma cak nije ni problem u splitu, da se i jedan dobar split složit. Bitna je progresija, dobra tehnika da se pogodi što treba, a ne nešto sa strane Big smile i dobro smišljena papica. I bez brige, ja imam dugu povijest neiskustva i grešaka, puno dužu od 6 mj Big smile

Ma možda si ti trenirao prsa ali po slikama mi nekako najviše zaostaju...ili mi se samo cini tako Smile Jedno je trenirati ih, a drugo je pogoditi ih :) Al možda ja ne vidim dobro, slike kradu Big smile A ima, ima onih koji ih zanemaruju, bez brige, znam jednog koji je to godinama radio jer je radio po principu "necu radit što mi ne ide" LOL pa sad ispravljamo greške :))

S masom lijepo kreni kad si osiguraš uvjete za dobar trening i sve lijepo složiš Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2012 at 16:16
Slažem se sa svime opet, znaš šta pricaš!

Ali prsa su isto i takoreci genetski zaostala pa eto šta je tu je!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 08:37
Nema te genetike koju dobar trening i još bolja prehrana ne mogu sredit - ako su kontinuirani naravno Wink

Netko više, netko manje, netko prije, netko sporije, netko lakše, netko teže - ali da svi mogu bolje, mogu Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 09:44
nemoj ga tješit, baba ce ga udebljat u slavoniji i gotovo LOLLOL kad one fine kulene i kobase bai pred njega LOLLOL  ahahaha, zezam se, lijepo si napravio od tijela, zbilja impresivna ti galerija Star naci ceš nacina za vježbat, malo cijepat drva, nosit bale slame LOL i bit ce Wink hehe, ponesi neke svoje utege sa sobom, bit ce nekako, samo naprijedWink
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 19:09
Hahah katniss, tako nešto je trebao biti scenarij LOL

Ali ipak cini se da cemo frend i ja u gym u Vinkovce pa malo masu radit, ugodno s korisnim spojit, valjda ce biti dosta 2500-3500 kcal dnevno za sve delicije Big smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 19:31
 
Originally posted by jeulz jeulz wrote:

Hahah katniss, tako nešto je trebao biti scenarij LOL

Ali ipak cini se da cemo frend i ja u gym u Vinkovce pa malo masu radit, ugodno s korisnim spojit, valjda ce biti dosta 2500-3500 kcal dnevno za sve delicije Big smile

taman za dorucak..i neki lakši rucak LOL LOL Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 20:07
Disapprove
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2012 at 20:12
bit ceš ti kao ovaj moj avatar... mali sa desne strane vice - nemoj... a sa lijeve - ma uzmiiiii... LOL LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 10:59
ahahaha, slavonka nemoj gaLOL jadan ce zbilja smazat sve kobase koje su deda i baka pripremili LOL eto, pa imaš bicikla pa vozi svaki dan i to je super Wink po poljskim puteljcima i okolo naokolo Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 11:56
sad vidite kako je nama svaki dan LOL LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 12:37
Mah, nece mu se ništa desiti od malo više svakakve hrane na koji tjedan, ja se uopce ne bih odupirala
Svi se boje nešto jesti nakon što dodju do željene težine, a nema potrebe biti toliko rigorozan, samo uz sve neko povrce, salata i nece bit frke!
LiveStrong
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 13:31
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

sad vidite kako je nama svaki dan LOL LOL

slavonko nije nama ni u podravini puno drukce LOL najjaci su mi oni ruckovi od 10 milijona slijedova, pa juha, pa kuhano meso, pa peceno, pa odojak, pa još te nutka na kraju kolacima , grozno.. cim neko u kucu udje vec moja baka i mama s vrata nude jelo LOL znaš ono samo je chuck norris uvjerio babu da nije gladan LOL 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.