New Posts New Posts RSS Feed - jeulz - One Pound at a Time
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

jeulz - One Pound at a Time

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 15:05
Iz okolice A k tome smo i generacija, dobro, ja sam godinu mladja

Ma, bit ce to super. Ne beri brigu. Ostvario si ogroooooman napredak.
Sad samo polako i pametno :)
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 01:37
Nije to to nažalost Tongue

Imam još 3-4 kg a idem iduci tjedan u slavoniju na mjesec dana, necu moci u gym pa nema smisla pocet masu i radit sklekove i zgibove po parku :D (što ne znaci da necu pocet paralelno one 100 pushups, 20 pullups i squat/dips programe za koje ne treba gym :) obavezno neki challenge i programe jer odkad znam za sebe tamo su se kile slagale Dead

ma nije gyno vec sam prilicno siguran i ako je onda je neki blaži oblik, ali to ne mjenja da taložim najviše sala na prsima i užasno izgleda (jeb*ga kompleksi)

Baš sam se vratio sa Exit festivala gdje sam zaružio sva 4 dana i s alkoholom i s hranom :D al opet, bez majce na festivalima... neprocjenjivo Big smile a i u gym smo našli pa odradili trening za nekih 2 eura LOL

@Nuria - ahh, pa hvala ti! Embarrassed jesi iz zagreba? LOL


edit - evo da pokažem i moj skoro ukupan put! Gym pogledaj prvu i drugu sliku kaj se dogodi dok ideš na masu a nisi dovoljno lean... sad je to vec druga prica ali vidiš odkud se bojim LOL




Edited by jeulz - 17 Srpanj 2012 at 02:00
Back to Top
Nuria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nuria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 01:38
Malo me sram reci kako sam dva puta išla gledati sve slike koje si stavio.

Stvarno, svaka ti cast!

Samo tako nastavi pa ce biti i više mišica, a onda ceš biti... uff.

Skroz sam nesuvisla, ispricavam se.
Najbrži nacin da smiriš um jest da pokreneš tijelo.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 10:20
Vidi ga Clap

Odlicno jeulz! Mislim da je to to što se defke tice, sada brzo na tu masicu i pleaseeeee stay with us i izvještavaj nas, ok? Wink Super ce to bit, jako lijepa podlogica!

I da, cini mi se kao da se i masno tkivo na prsima malo smanjilo, je li? Nece to biti gyno, ovako super izgleda Smile

Bravo, uzevši u obzir sve što si nam ispricao, sve tvoje borbe sa debljinom i to....ovo je ogroman uspjeh i velika motivacija drugima Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 15:28
hvala svima na pohvalama! Embarrassed

idemo dalje, jedva cekam masu, još malo! Po kalkulacijama nekih 40 dana ali tu je još exit festival i odmor kod bake tako da eto do 9. mj to je to Star


Edited by jeulz - 05 Srpanj 2012 at 15:53
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 14:04
Jeulz, što reci osim ... si ti iz Zagreba ?

Malo šale... cestitam ti na jako lijepom napretku i nema stajanja sada na ovome, iskoristi sav potencijal sada kada vidiš da ide!
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:58
je se to oono kaže picolovac look... :D Bravo jeluz... sad na jesen masa :D
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:58
op op op Tongue bravo, sve ti se fino izdefiniralo, samo naprijed do ostarenja ciljeva Clap
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:51
Svaka cast :)
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 09:44
Koji frajer Smile

Super Jeluz Clap


Edited by Lily_20 - 05 Srpanj 2012 at 09:46
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 09:35
Jeluz, svaka cast!

Cure na moru ove godine nemaju sanse!
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 01:15
Ti si jedna velika bombona! Embarrassed LOL
Super napredak i to sam. Bravo! Clap
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:34
Spreman za naslovnicu,pohvale jeulz ;)
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:20
Jeulz odlicno izgledas, svaka cast!!!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:55
predobro svaka cast
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:52
Hej!

Došli smo i do kraja, vidim slike se vec postaju pa mogao bih i ja Smile

Odmah na pocetku bih htio cestitati svima na pokazanoj volji i ustrajnosti jer mnogi me podsjecaju i na mene prije cirka 2 godine i veseli me vidjeti kako svi napredujemo Wink

Prošlo ljeto mi je bilo puno puno ljepše jer ce te i sami vidjeti kako je lakše stalno se bolje osjecati u svome tijelu, ovo ljeto je još bolje iako svi znamo da smo sposobniji za biti snažniji i ljepši Clap

Necu previše duljiti, evo i mene Wink

Vaga: 91.5 kg-> 85.0kg = -6.5kg 






Embarrassed


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.