New Posts New Posts RSS Feed - Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2012 at 17:26
Meni je to bilo najdraže od svega!
Neka se vidi ko trenira

LiveStrong
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2012 at 23:48
Zika mislim da su tebi dlanovi zadnje mjesto koje bi te "odalo" da treniras :D

Ja imam groznu naviku derati noktima zuljeve, kraste i bilo sta slicno volim kad sam glatka i mekana

Dode mi danas zenska u gymu, prvi put ju vidim tamo - miiiseeek, to ti nejde tak
Uputila sam joj "nitko ne sumnja u Daliline metode" look

Edited by Sun Chi - 18 Lipanj 2012 at 23:50
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 00:33
a za što ti je to tocno komentirala?
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 11:47
Za most. "ne ides guzom gore dolje vec dignes gore i siris noge"
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 15:13
Žena voli širit noge, štaš

Osobno most kada radim isto podižem guzu gore-dolje s tim da ju gore zadržim i na prstima sam, tako da ne znam, možda je i to što je ona rekla neka verzija koju mi ne znamo, a oponaša abduktor na ležecki

Ovo si radila jelda?


LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 17:54
ma to ti ionako nije ni vježba...nego samo da se malo zagriješ... može se raditi milijon varijacija... nebitnih... budeš ti te mišice ionako pogodila pravim vježbama LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 18:02
 ma može ovo itekako bit dobra vježba ;) ...sa opterecenjem naravno, ovako je pomalo puhanje u prazno Smile samo ja to radim na petama, ne na prstima... i sa stopalima malo prema van.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 20:30
i jos nek ste na glavi, a ne na ledjima, i eto jos i vjezbe za vrat :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 22:55
Jep, to je ta.

Pa da, zagrijavanje, ali ne radim nijednu vježbu na nacin da samo mašem uokolo, uvijek se potrudim osjetit kontrakciju.
I naravno da postoji milijun varijacija vježbi, al ono, ne ides po teretani popovat ljudima jer ne rade BAŠ ONU koja se tebi svidja :@

Mah.

Ja se idem u gym opustit (psihicki), napunit baterije, i smetaju me takvi bezvezni upadi.

Kvari moj Chi
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 22:32
Evo i mog izvještaja :)

Ne osjecam neki poseban napredak od prosle srijede, samo vaga ide gore od silne vode koju locem :s

Ne valja klima u teretani i ubija me to :@

Težine su malo otišle gore + malo idem na bazene i malo bicikliram :)

Prehrana je kao i dosad, nema problema.
Živjele salate! :D

Dalila najavljuje nekakve promjene za iduci tjedan pa me malo strah :o ali mogu ja to! ;)

Prebrzo mi je prošlo ovo :(
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 18:40
Hello!

Nisam bas pratila forum zadnjih tjedan dana, previse obaveza se naguralo, skoro zaboravih da je srijeda predzadnja

Dalila je i dalje jako inovativna u smisljanju novih nacina da ispustim dusu u teretani, ozbiljno razmisljam o tome da si nosim jos jedan rucnik kad idem u gym

Izbjegavam vagu i metar u sirokom luku, valjda se necu neugodno iznenadit drugi tjedan.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 08:49
;) Suncica i ja imamo super komunikaciju, tu  tamo se ne razumijemo, ali veciom sve ide glatko ;) Mene ovo finiširanje jako veseli...da vidimo što smo napravile i da mi iskreno kaže na kraju kako su joj se svidjeli treninzi :)
Uglavnom sam jako zadovoljna i mislim da je Sun Chi  do sada pokazala dobar napredak, a ono što je meni bitnije, mislim da je zavolila ovo i da uživva u treninzima :D
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 12:29
Treninzi su brutalni, ali uzivam u njima. Ok, u kondicijskim malo manje uzivam, al bar sam dokazala sebi da ja to mogu :)

Da ne pricam koliko sam odusevljena promjenama na sebi :D moram promijeniti cijelu garderobu jer u svemu izgledam slampavo xD

Imam cijeli katalog vjezbi za dalje, ali nece biti isto bez Dalile :(

You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 13:24
Pa tu sam ja... to što je kraj natjecanja... ne znaci da se ne možemo uvijk cuti.... dapace :D
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2012 at 17:00
Ma joj
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:24
Ovih 60 dana je tak proletilo...prebrzo. Ja bi još 60 Star

Da rezimiram- bilo je odlicno!!! Sve, od onog najosnovnijeg - natjerala sam se u teretanu. Bolje receno Dalila me natjerala Tongue. A poslije toga je išlo puno lakše, i plivanje i bicikl, i prehrana. Uživala sam i puuuno toga naucila. Još uvijek sam jedino žensko u tom dijelu teretane, ali navikla sam se, a i tipovi su se navikli pa tu i tamo priskoce u pomoc Thumbs Up 

Rezultati su mi ludnica LOL mislim, znala sam ja da se može. Divan je osjecaj teoriju prakticno dokazati Cool  Žao mi je što se na slikama ne vidi promjena "ispod kože", ali bitno je da je ima i da sam od Spužva Bobove sestre došla do dobre razine mišica. Još uvijek se cerim svaki put kad s lakocom napravim nešto što mi je prije bilo u rangu valjanja klada LOL 

Dalila je bila iznimna trenerica i bez nje sve ovo ne bi bilo ni upola dobro. Natjerala me da konstantno pomicem granice, da izadjem iz zone ugode (štoviše, cesto sam bila daleko od neceg što bi nazvala ugodnim, hint - kondicijski Pinch ) i kad dodjem do toga da ne mogu više - da napravim još malo.

Prvo brojcice Big smile


I naravno slike Star



You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.