New Posts New Posts RSS Feed - Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:02
Hvala Marija! Beer
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:04
Ledja ClapClapClap bas se vidi promijena!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:11
Originally posted by Sun Chi Sun Chi wrote:

Hvala Marija! Beer

ne nazdravljat znaš da nesmojemo piti LOL

je, super bome za kile 2 kile u 2 tjedna je izvrsno! Clap
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:22
Crazy, Katniss

Ma vaga-shmaga bitno da ja mogu napravit 200 cucnjeva i 200 iskoraka sutra necu moci hodati, al ajd. Urekla sam se s onim da nemam upale. Ili me Dalila stalka po forumu

Btw ja ne pijem. Ja locem




...vodu
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:28
hehehe kad cemo se opit...... vodomLOL
ja sam jednom mjerila koliko vode popijem i do 15h popila sam skoro 4 litra hehehe a prije spavanja popijem pola litra i pola litra ponesem sa sobom i popijem u toku noci
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:32
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

hehehe kad cemo se opit...... vodomLOL
ja sam jednom mjerila koliko vode popijem i do 15h popila sam skoro 4 litra hehehe a prije spavanja popijem pola litra i pola litra ponesem sa sobom i popijem u toku noci

marija pa kolko ti piškiš LOLLOL



Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:36
hehehe nepitaj ja cim se ustanem popijem litar vode to mi je prvo malte ne što uradimLOL
 
imam prijateljicu kod koje kad idem na kavu ona mi odmah donese cašu onu veliku od pola litra vode jer prije mi donosila one od 2 dcl pa joj postalo dosadno stalno se ustajatLOL kupila cašu kad ja dodjem da ima kaže nitko joj nepije iz nje nego ja
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:52
Hehehe poznato mi je... pola litre prije spavanja... isto toliko kroz noc... 5-6 deci cim ustanem... preko 1l na treningu... dobro kaj se nisam utopila u toliko vode

U zadnje vrijeme mi zna doci zlo na treningu, prvo sam mislila da je od rucka pa sam napravila veci vremenski razmak, ali i dalje... valjda mi zeludac ne podnosi toliko vode + napor
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:54
meni nije meni baš na treningu treba i redovito popijem preko 1 litar
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 00:03
Je je, i meni treba, nema sanse da bi odradila kondicioni bez ogromnih kolicina vode... al kad se to uzmucka u zelucu bas i nije lijepo

Al sta sad, suti i trpi, ne? :D
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 17:58
Meni ostala samo Sun Chi.... Cujemo se nekako manje zadnji tjeda, najviše mojom krivicom, no ipak nstojimo da to bude svaki dan. Ona redovito trenira, pazi kako jede i rasturau težinama.... Stvarno sam ponosna, Voljela bi da možemo skupa odraditi koji trening, no i ovako smo dosta ok to posložilli i rezultati se vide. Najbitnije je da nauceno nastai primjenjivati, i da je navucem na ovaj nacin života, a cini mi se da pomalo i jesam.

Definitivno cu i ja pokušati sada više  vremena odvojiti za nju :) Jer to zaslužuje ... Imamo opakih mjesec dana... pa idemo po naj rezultate curko :D
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 10:51
Ljudi evo mene, sorryte na kašnjenju, nemam  pristup normalnom internetu a mob nece na forum Confused

I dalje povecavam težine, treninzi su teški, al šta se mora - mora se. Trenutno sam kod svojih doma pa treniram "kucno", ali nije nimalo lakše jer Dalila svaki trening fino zapapri LOL

Jedva cekam mjerenja iduci tjedan  Wink
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 15:50
Evo nas, još malo pa gotovo natjecanje... nadam se ne i druzenje na forumu Wink

Prošli tjedan sam bila kod svojih u Slavoniji pa sam malo zbrljavila treninge i prehranu, ali ovaj tjedan šišam žestoko Big smile Dalila me ne štedi, uvijek nadje nacin da izvuce maksimum iako mi nema priliku uživo "visit nad glavom", to odlicno radi preko fejsa 

Ja sam svaki put sve više i više iznenadjena koliko snage mogu izvuci iz sebe, bilo da se radi o teretani ili prenošenju teških tereta LOL

Evo mjere na pocetku i sad:

Prsa 85/72 - 80/71 = -5/-1
Struk 70 - 63,5 = -6,5
Bokovi 96 - 90,5 = -5,5
Noga 56 - 52,5 = -3,5
List 34,5 - 33,5 = -1
Ruka 25 - 23,5 = -1,5
*vagu stavim poslije 

Osjecam se super  Ljubav je rodjena Heart

Evo slike:

Idemoooooo 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:33
opa opa vidi ti male što se sredila svaka cast Clap
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:49
Hvala Marija! 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:07
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.