New Posts New Posts RSS Feed - Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sun Chi - predvodnik nesvrstanih :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 01:19
S obzirom da sam upala u krug odabranih, da nadopunim dio vezan uz trenere:

ne znam dovoljno ni o jednom da bi ga/ju smatrala kvalificiranijim od ostalih, samo bi zamolila da se kod biranja kandidata uzme u obzir da stoput vise volim cucnjeve, iskorake, mrtva dizanja... od sprava. Pokusavam se natjerat trcati ali kondicija mi je ocajna. I moram zadrzati 1 smecasti obrok dnevno (sveki kuha i bit ce rata ak ne budem rucala sta skuha). I nemam love za proteine :(
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 23:11
Pozdrav ljudi!

Ja sam Sun Chi, živim u jednom podravskom mjestašcu, 23 su mi godine i studiram.
Ljubiteljica sam vježbanja i zdravog života, ali krooonicno lijena Dead zadnji put kad sam se "ozbiljno" primila teretane je bilo prije više od godinu dana. 

Nemam nikakvu "strucnu" podlogu što se tice treninga ili prehrane, nikad nisam radila sa trenerom. Sve svoje znanje temeljim na informacijama s neta (dobar dio s ove stranice). Ne vjerujem u dijete i ne provodim ih.

Volim trenirati s utezima ili vlastitom težinom, sprave su mi dosadne Confused volim plivanje, vožnju bicikla i šetnje. Planiram vježbati u teretani i na bazenima.

Razlog prijave je pronalazak motivacije da se konacno pokrenem jer znam koliko je loša moje kauc-fotelja-kauc svakodnevica i znam koliko se bolje osjecam kad vježbam. Mislim poraditi na kolicini mišica koju imam (hodajuca atrofija Pinch) i mlitavosti tijela, te na kondiciji. Popravak prehrane je obavezan jer sad jedem smece, smece i smece.

Mjere su:

Prsa 85/72
Struk 70
Bokovi 96
Noge 56
List 34,5
Ruka 25

Visoka sam 170cm i imam 60+ kg (ne posjedujem vagu, nadopunit cu sutra listicem iz ljekarne Tongue)



You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.