New Posts New Posts RSS Feed - OSka - prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

OSka - prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:43
ooodlicno, nogi su ti predobre Clap i trbuh se lijepo definira, ma sve, vidiš da cucnevi ipak rade svoje Wink
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:53
Hhaaha vi ste meni najbolji!
Vidi se Oska napredak,samo guraj u cucnjevima i svim Thornovim idejama,rasturit ceš!
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:37
Hvala svima!
Stvarno svi super napreduju.
Nevjerojatno što se sve može napraviti u samo mjesec dana.

Vidim da nas je sve Thorn uspio opsjest s cucnjevima!
Šefe, mission accomplished! LOL

Radim ja i druge vježbe ali cucnjevi su Thornov zaštitni znak.
Još ga nisam cula da prica o nekoj djevojci s tolikim zanosom kao o cucnjevima. LOL
Cak je i mene ponio taj zanos pa sam danas nicim izazvana (nije bilo šefa u blizini) povecala kilažu.
Vecinu sam uspjela odraditi ali zadnji sam završila u nekoj joga pozi. Koljena su mi bila kod ušiju. LOL





Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:51
hehehe ja se vama uvijek nasmijem baš od srca tako je nešto i kod mene danas me susjed napao kad sam stavila kilažu za mrtvo i rekao ma idi sadit paprike , a ne snagu na utege hehehe bio je izbezumljen kad je vidio koliko sam stavila
 
 inace oska super su ti rezultati  ma sve kompletno neznam šta bi izdvojila da ti je najbolje napredovalo nekako sve ide podjednako dobro  samo tako neka neka cucnjeva
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:07
zivjeli cucnjevi! super ti idu, vidi se veliki naprijedak!!!Clap
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 02:39
Cucnjevi su the king medju vježbama! I to ne bez razloga kao što se može vidjet Wink

Forsamo mi i ostale vježbe, ali buduci da je cucanj po meni tehnicki najsloženija vježba, tu stavljamo malo veci naglasak.

I sad ce po OSkinim rijecima ispast Thorn je tiranin, Thorn zlostavlja, Thorn nanosi bol, ušutkuje a onda kad se stane na vagu i pred ogledalo "jaooo ma najradije bi mu dala pusu!" LOLLOLLOL

OSka se jako dobro infiltrirala u naše powerlifting krugove i opasno se približava heavy ass kilažama! I što mi je najdraže, jaca je i radi zahtjevnije treninge od onih curicaka sa crvenim bucicama LOL
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 08:27
Ma, jake cure su the Heart

Pita me neki trener u teretani šta ja to želim postic pa tako forsiram težine. Prolazi neki tip i ja cu ti: hocu da izgledam ovako, a ne ovako (tu pokažem na neku cardio hoe koja cijeli trening ne silazi sa stepera i fali joj 10ak kila+) LOL

Samo naprijed Oska i Thorn! Thumbs Up volim tu vašu pozitivnu energiju
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:04
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I sad ce po OSkinim rijecima ispast Thorn je tiranin, Thorn zlostavlja, Thorn nanosi bol, ušutkuje a onda kad se stane na vagu i pred ogledalo "jaooo ma najradije bi mu dala pusu!" LOLLOLLOL


ova tema me uvijek oraspoloži!

Thorn, oceš i mene sredit da ti i ja mogu dat pusu?
LiveStrong
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 10:52
Originally posted by zika zika wrote:


ova tema me uvijek oraspoloži!

Thorn, oceš i mene sredit da ti i ja mogu dat pusu?

ima Thorna dovoljno za sve! LOLLOL

sredim te nema frke, al me onda poslije treninga vodiš na one delicije koje ljepiš po fejsu LOL Big smile

da ne bude zabune - kolace LOL
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:01


dogovoreno!!!

jedva cekam
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:20
Nije ni cudo da je ova tema najcitanija Big smile

zika, koji ti je vrag sa ovim kolacima sa strane, bojim se tvojih postova LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:50
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Nije ni cudo da je ova tema najcitanija Big smile

zika, koji ti je vrag sa ovim kolacima sa strane, bojim se tvojih postova LOL

pusti ju, dok je dobre volje do tad cu ja dobit svoje kolace Embarrassed LOL LOL
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 12:50
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I sad ce po OSkinim rijecima ispast Thorn je tiranin, Thorn zlostavlja, Thorn nanosi bol, ušutkuje a onda kad se stane na vagu i pred ogledalo "jaooo ma najradije bi mu dala pusu!" LOLLOLLOL

Ma šta pusu?! Dat cu tvoje ime svome prvorodjencu! LOL
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

... opasno se približava heavy ass kilažama!

Za sada imam samo heavy ass. LOL
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ima Thorna dovoljno za sve! LOLLOL

Da, ti si baš jedan covjekoljubac i naprosto prštiš " joie de vivre" što bi rekli francuzi. LOL
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

zika, koji ti je vrag sa ovim kolacima sa strane, bojim se tvojih postova LOL

Baš! Zika provocira. Pogledam njen avatar i pocnem sliniti kao napuljski mastif. LOL
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

danas me susjed napao kad sam stavila kilažu za mrtvo i rekao ma idi sadit paprike , a ne snagu na utege

Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

Pita me neki trener u teretani šta ja to želim postic pa tako forsiram težine.

Kad radimo roza bucicama onda nas ismijavaju. Kad forsiramo težine odmah bi nas na polje poslali.
Kako god nije dobro. Zato sam se ja prepustila šefu pa neka njega krive.
Ja ispadam krhko djevojce na kojem se onaj manijak iživljava. LOL

Šefe Hug
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:12
Originally posted by OSka OSka wrote:


Kad radimo roza bucicama onda nas ismijavaju. Kad forsiramo težine odmah bi nas na polje poslali.
Kako god nije dobro.


A ne, ne...samo ih je sram Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:16
vidim napredak na struku i nogama, cestitam Clap
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2012 at 13:27
Originally posted by OSka OSka wrote:


Da, ti si baš jedan covjekoljubac i naprosto prštiš " joie de vivre" što bi rekli francuzi. LOL


Originally posted by OSka OSka wrote:

Ja ispadam krhko djevojce na kojem se onaj manijak iživljava. LOL

ooo sjetit ceš se ti manijaka na sljedecem treningu pa da vidimo koliko ceš onda prštat životnom energijom! LOLLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.