New Posts New Posts RSS Feed - OSka - prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

OSka - prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 14>
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 20:31
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Jedino što mi ne ide u glavu, a vjerujem i njoj kad cuje moj komentar, je njezino istovremeno pricanje i dizanje i još ak ima snage i pogled u stranu LOL ali polako i to rješavamo LOL
Kad imam toliko toga za reci a tako malo vremena.
A gledanje s strane?! Pa ne mogu cupava raditi vježbe. Božeeee, Thorn!  LOL
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

... pa sve do samih treninga koje provodi, il bolje rec podnosi stoicki i zaista ima snage, ženska je fakat snažna! Mislim da bi se neki decki dok ju gledaju s koliko kg radi mogli posramiti i to sve govori kakvi su treninzi i koliko nam je OSka snažna Big smile

Za ovo si zaslužan ti i samo ti!
Meni nikada ne bi palo na pamet da radim s takvim težinama.
Prije tebe, ja sam bila dama...
....a poslije tebe ja cu biti ovo! LOL







Edited by OSka - 18 Svibanj 2012 at 20:35
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 01:08
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Mislim da bi u mojem slucaju trebalo malo predefinirati pravila jer svako malo ostavim svoj trag u temama svojih kandidata al ajd poneku rijec bi mogao složiti Big smile



O tome sam baš i razmišljala Smile Zato te nisam ni prozvala u temi jer si svako malo tu i komentiraš. U biti, i palo mi je na pamet neki dan baš to što kažeš.

Dat cu trenerima mogucnost da pišu ili ovako svako malo po par recenica o kandidatima ili jednom u 2 tjedna ali onda malo opširnije. I ja mislim da nije potrebno ponavljat isto ako se stalno nešto piše. Tako da Thorn, predefinirat cu pravila i to ne samo u slucaju tebe, nego svih trenera pa slobodno nastavi po svom - što se mene tice još bolje Wink

Inace, super ste mi vas dvoje Big smile I sama sam freak za to dizanje i forsiranje pa mi drago vidjet da nas ima još, cura bez aduktor mašina i orbitreka Big smile Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 02:36
E to se traži, odlicno gymka Big smile

Ma ja cim prepoznam potencijal za snagu odmah to izbrusim Cool
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 09:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Inace, super ste mi vas dvoje Big smile I sama sam freak za to dizanje i forsiranje pa mi drago vidjet da nas ima još, cura bez aduktor mašina i orbitreka Big smile Wink

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ma ja cim prepoznam potencijal za snagu odmah to izbrusim Cool

Dok smo se još dogovarali oko natjecanja i kada mi je rekao da cu raditi s duplo vecim težinama, mislila sam da se šali.
Kada smo poceli trenirati i kada sam vidjela da se nije šalio, mislila sam da nije noramalan i da ce me slomiti. LOL
Sada sam u fazi kada vjerujem njemu ali još uvijek ne vjerujem sebi pa sam kao dijete koje je tek prohodalo i stalno zove tatu da ga gleda.
Thorn je moja tata a moj tata je najjaci!! LOL

Usput, šefe "Milbona" je kupljena, ima da te nosam kikerobe po teretani. LOL
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 09:59
nadam se da ste mi ostavili Milbone AngryAngry ja mogu tek kasnije otici...poslije posla...a znam da je na akciji Evil Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 10:06
Originally posted by OSka OSka wrote:

Thorn je moja tata a moj tata je najjaci!! LOL Usput, šefe "Milbona" je kupljena, ima da te nosam kikerobe po teretani. LOL



Ovo je stvarno postalo ozbiljno!

Pokaži mu OSka ko ce uskoro bit glavna!

Edited by zika - 19 Svibanj 2012 at 10:07
LiveStrong
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 10:59
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by OSka OSka wrote:

Thorn je moja tata a moj tata je najjaci!! LOL Usput, šefe "Milbona" je kupljena, ima da te nosam kikerobe po teretani. LOL



Ovo je stvarno postalo ozbiljno!

Pokaži mu OSka ko ce uskoro bit glavna!

Ohooo sam ti kuri vatru, doci ceš ti u OS i kod mene na trening pa cemo se sjetit ove izjave LOLLOL

OSka, moji su mi uboli nešto milbone jutros ali seruckaju na blagajni da se može samo 5 komada pa onda ocito ja moram otic kasnije napravit reda LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 11:04


Ma da Thorn, glavno da se nešto piše, necemo sad komplicirat bezveze - ionako su kandidati u fokusu, ne mi Wink

LOL Cuj OSka, tako sam i ja mislila na pocetku, nema šanse - ali  ne možeš vjerovat koliko možeš ustvari potegnut kad oslobodiš glavu svih tih lažnih uvjerenja kako smo krhke i nejake Big smile Sve je stvar otpuštanja tih kocnica i povjerenja u sebe, a i u onog s kim treniraš - to je pogotovo bitno, da nisi sama i da te netko prati i motivira - inace, možda (vjerojatno sigurno) nikad ne biš probala tako nešto jer biš mislila da je nemoguce ;) Podijelite s nama malo rekorde Star

btw. ovo nam je svima sretna subota sa milbonom, praznik štoviše Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 20:58
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ohooo sam ti kuri vatru, doci ceš ti u OS i kod mene na trening pa cemo se sjetit ove izjave LOLLOL

Netko o necemu mašta a Thorn o tome koliko bi Ziki stavio na šipku! LOLLOL
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Podijelite s nama malo rekorde Star

Obzirom da sam, od svih vježbi koje sad radim, prije radila jedino mrtvo dizanje ( i to s krivom šipkom ali baš mi je bila fora ta cik-cak šipka) to sam poboljšala za 100%.
S 40kg (i nebrojeno ponavljanja) na 80kg (2x3).
Radila sam ja i cucnjeve ali neke svoje izvedenice koje nisu imale veze s ovima koje sad radim ali baš su egzoticno izgledali. Big smile
Jedini put kada sam išla raditi cucanj s opterecenjem (i skoro glavu izgubila LOL) napravila sam 2 s 30kg.
Sad, kao velika, radim s 50-55kg. (3x5, 2x5)
Benc je 40kg s tim što sam prije par mjeseci to digla jednom i nikada više i nastavila raditi s 30kg a sad dižem 2x3.
Ima tu toga još ali ne znam smijem li više otkrivati šefov pakleni plan. LOL
Uglavnom, ja sam zadovoljna.


Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 06:29
Iiiidesss Oska, ti si prava zena
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 12:06
Originally posted by OSka OSka wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ohooo sam ti kuri vatru, doci ceš ti u OS i kod mene na trening pa cemo se sjetit ove izjave LOLLOL
Netko o necemu mašta a Thorn o tome koliko bi Ziki stavio na šipku! LOLLOL



Dobra si!

Ne znam kako Thorn mene vidi, al 20kg u cucnju mi je plafon
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 12:42
OSka, to se traži Thumbs Up  Kod tebe jedva cekam kako ce te brojcice izgledat na kraju Clown
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 13:32
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by OSka OSka wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ohooo sam ti kuri vatru, doci ceš ti u OS i kod mene na trening pa cemo se sjetit ove izjave LOLLOL
Netko o necemu mašta a Thorn o tome koliko bi Ziki stavio na šipku! LOLLOL



Dobra si!

Ne znam kako Thorn mene vidi, al 20kg u cucnju mi je plafon

Shocked

nema ti izvlacenja, tu kad dodješ, stavljamo više! LOLLOLLOL

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

OSka, to se traži Thumbs Up  Kod tebe jedva cekam kako ce te brojcice izgledat na kraju Clown

Prerast ce u brojke Cool




Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 13:36
hehehe pa skoro smo isto što se tice kilaže ja malo odstupam tu na bencu, ali zato cucanj ide bez problema Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 14:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Prerast ce u brojke Cool



Big smile O da, da, da se krivo ne shvati - i ovo su vec brojke Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 22:56
Prošao i treci tjedan, ne mo'š vjerovati! Shocked

Mislim da sam danas, konacno, odradila trening po Thornovom ukusu.
Uspjeli smo naci zajednicki jezik a to je da nema jezika. LOL
Bila sam tiha (vecinu vremena), skoncentrirana i nisam ga stalno zivkala da me gleda.

Danas mi je šef bio posebno maštovit pa je ubacio i novi rekvizit tj. loptu i pokazao novu vježbu  za trbušnjake a ja sam njemu pokazala kako se možeš polomiti s tog rekvizita.
Zapravo sam ga samo htjela pitati zašto ja moram raditi s težim bucicama nego neki tip i mislila sam da ce biti efektnije ako ga pitam iz "mosta".
Most je bio totalni fail a njegova zblenuta faca pravi Kodak moment.
Mislim da me je htjeo zanijekati ali buduci da sam mu se držala za nogu i zazivala ga, svi su skontali da je sa mnom. LOL

Uglavnom, treninzi su zabavni, napredujem a konacno se i kilaža pocela lagano spuštati. Party
Ja zadovoljna i tiha! Big smile





Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.