New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 26>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 11:34
Kardio imam tjedno nekih 210min...a zna biti i više...

Pronašla sam nešto...pokušat cu se toga držati 4tj. pa cu vidjeti kako ce biti...

Ide ovako:
1.tjedan - 80g UH
2.tjedan - 60g
3.tjedan - 40g
4.tjedan - 20g

Masti se drže nisko, koliko je god moguce...a proteini normalno..koliko treba.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 08:37
Ja cu ti iz iskustva reci da ne smanjuješ hranu više...budi oko 1400kcal najniže. Probaj treninge pojacati i ubaciti kardio? Nakon treninga ili ujutro? Normalno je da nakon nekog vremena sve stane, na kraju krajeva, ti si tek pocela oblikovati i graditi tijelo. Skinula si puno kilograma, bilo bi dobro imati malo laganini 2 tjedna pa onda nastaviti. Samo pazi da se ne opustiš previše.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 21:41
ma nije do sada bio 1200..to sam sada unijela kao 2 dana, još razmišljam što i kako... jer nešto moram mijenjati s obzirom da je sve stalo...

Edited by Slavonka23 - 28 Listopad 2012 at 21:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 21:18
znaci jedan dan, kad ne radiš ništa je 1200kcal? A ovak kad imaš trening je oko 1500kcal? Je to nije malo premalo ? 
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2012 at 10:28
Hvala pandora Big smile Big smile

Razmišljala sam malo o cikliranju UH i opcenito kcal... u dane treninga povecati, u dane odmora smanjiti..

UH - 31
M - 37
P - 184

i kad je trening:

UH - 140
M - 28
P - 180

unijela sam u MFP jedan prosjecni dan odmora (kad doslovno ne radim ništa pametno, nego se držim knjige Cry ) i jedan dan kad je ukljucen trening... što mislite?




Edited by Slavonka23 - 28 Listopad 2012 at 15:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 23:48
slavonka svaka castShocked Clap
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 14:47
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by katniss katniss wrote:

svaki dao LOL


ne izazivaj vraga LOLLOL

i ovak' se dvoumim... LOL

i to skida kalorije LOL treba zapet sad još malo Tongue
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 14:15
Originally posted by katniss katniss wrote:

svaki dao LOL


ne izazivaj vraga LOLLOL

i ovak' se dvoumim... LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 14:09
bome, ti ne da si se prepolovila, nego Shocked svaki dao LOL

ma kaj te briga kaj si bijela, ja sam isto, nemoj se patit po solarijima i uništavat kožu Wink 
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 13:56
100% Geek

Još uvijek vježbam po onim programima što si mi poslala, pa malo Jill vam tam i tako.
Ide mi u životu ide mi.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 10:18
jesi sigurna? LOL Evil Smile

ma daleko sam ja od toga... hehe
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2012 at 10:00
Vidiš, vidiš, to s trenerima nije loša ideja.
Ja bi se rado prepustila u tvoje ruke. Big smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 21:49
hehehe.. hvala ti fritulice Hug

trenere?? ma necu... Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 21:43
ma mislim .... natjerati mene da se ulogiram, naravno samo kolacima.....
dakle, slavonko bas si zgodna....
i tako to izgleda kad se pokreneš s mrtve tocke...
torta ti je super ispala, ukusna, drago mi je da je meni dosao najsocniji dio :))
nego, oceš ti u trenere ove godine , ha?

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 20:02
hehehe...hvala ti puuuno Nicky Hug
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 19:09
Ovo je jednostavno... :vilica do poda:

Svaka cast Slavonka, sstvaarno. :)))
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.