New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 26>
Author
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 19:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Weee super curo! Thumbs Up

Ne znam za vas, ali ja na slikama vidim razliku Wink Odlicno, jedva cekam vidjeti finalne slike, vec vidim da ce to bit veliki uspjeh! Svaka cast na trudu i disciplini, samo tako nastavi Clap Zmaj radi dobar posao Star

btw. Igore, ne vrijedjaj mi moj omiljeni sir, molim Angry Tongue

Cestitam Slavonka,Gymka nije rijecki loš ako imaš iznenadnu potrebu za nekim junkom;samo otvorim poklopac i duboko udahem a moj želudac se sam zatvori LOL

Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 20:23
Bravo :)
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:54
Razlika je ocigledna.
Ako tako nastaviš mislit ce ljudi da mi u Slavoniji nemamo što za jest.
Go Slavonija!! Go Slavonija!!Thumbs Up
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:00
ja moran rec cak da vise ona radi sama,nego sta ja radin,u principu prvih par dana smo postavljali malo neke temelje iako je ona i sama vec dosta to proucila sta triba i kako triba i evo vec 2 dana se nismo cini mi se ni culi u inbox...pa ocekujen izvjestaje,sta se jede,kako se trenira i sve ostalo ;)
jako san ponosan sta se trudi i sta si ne zeli dopustit takvo stanje,i 2 miseca ce proc i bit ce to dobro,ali ona ce ic na jos bolje,jer to moze...bit ce tesko,ali ja znan da nece odustat,i da grickalice ti ne tribaju,ako mozes dobro sta si ih se rjesila
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:04
kod mene je klasika... LOL pa ti nisam svaki dan jedno te isto pisala Tongue

ceeeekaj... sad cu ti sastaviti pp Big smile
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 20:53
Slavonka, gušt mi je vidjeti sve te minuse u brojkama!

Samo tako naprijed i slušaj mi Zmaja!
LiveStrong
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:06
...a tek meni LOLLOL
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 22:08
a i meni ;) dobra je ona slusa
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 13:42
Svaka cast Slavonka! Clap
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 09:26
Hvala Hug
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 20:11
Danas sam našla savršenu dijetu za sebe - sladoled dijeta!!! LOLLOL

Pa ja obožavam sladoled...i ne znam kako cu preživjeti ovo ljeto bez njega.. Cry
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 13:00
Zar su vec 3tj. prošla Shocked 1/3 puta odradjena Big smile

Šta da napišem..ne znam...nije se puno toga promijenilo od prošle srijede... osim toga da cu ovaj tj. krenuti  u teretanu...ovi su se konacno udostojili isplatiti placu...tako da je danas bila okupacija banke LOLLOL  Eto..to bi bilo to...ako se cega sjetim nadopišem još Tongue

E,da... jedva cekam iducu srijedu Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 13:07
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Pa ja obožavam sladoled...i ne znam kako cu preživjeti ovo ljeto bez njega.. Cry


Jogurt u led, neki fini whey u to, malo jagodica ili borovnica i uživaj Wink

Može i s nekim posnim, još bolje Smile


Edited by Gym_girl - 23 Svibanj 2012 at 13:08
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:11
probat cu... zadnja 2 dana se ubijam u jagodama LOL obožavam ih Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 08:18
AngryAngryAngry

ljuta sam...Ouch  pazim što jedem.. pridržavam se... a vaga pokazuje plus... umjesto minus Stern Smile Ermm pa za popizdit Censored
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 10:08
nemoj se nervirat radi vage tako je i meni bilo ja treniram cuvam se, a glupa vaga stoji cak sam na sebi mislila da sam deblja pocela i fantazirat i umišljat
samo ti se pridržavaj i treniraj daj sve od sebe, a vagu zanemari totalno ja cu svoju sad na par dan da odnesem na sprat da je uopce negledam jer sam skužila da me strašno demotivira pa samo kad bude vaganje cu se je donesem i da se izvagamLOL kad ona mene zeza sad cu i ja nju
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.