New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 26>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2012 at 08:22
goooo Slavonka
Back to Top
Bonnie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bonnie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 18:56
sad sam opet procitala cijelu temu i pregledala sve slike i stvarno ti svaka cast na ogromnom trudu i želji da promijeniš život jer ti jako dobro ide, trebaš stvarno biti ponosna na sebe Clap
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 06:07
dobro jutro svi,
kod mene minus 3 ( i ne mislim na stupnjeve , iako ni oni nisu daleko od toga)
slavonka 23, mozemo krenuti , pa da ljudi vide, kako tebi dobro ide :))
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 11:37
Irija, Bonnie...hvala vam Hug

Frituliceeeeeeeeeee.... taman imaš vremena do -5 Tongue jer mi je mob na servisu Cry

I neeee...ne lažem, ne izmotavam se... pitajte Thorna, vidio je neki dan moj "novi" socijalni (zamjenski) mob.  Cry LOL

i update kod mene trenutno 77kg Big smile što ce reci - 33 Shocked Smile


Edited by Slavonka23 - 08 Prosinac 2012 at 11:37
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 12:45
weeeeeeeeeeee   


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 21:44
zima, a toplo hehe
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 09:22
novi update 76,3kg... weeeeeee
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 12:41
cestitke meni stalo zadnjih 3 tj al zato slijedeci krecem na ozbiljnu defku pa do negdje 3 mj..pa da vidimo cija mati crnu vunu prede
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 21:57
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

cestitke meni stalo zadnjih 3 tj al zato slijedeci krecem na ozbiljnu defku pa do negdje 3 mj..pa da vidimo cija mati crnu vunu prede


uh, što volim kad ljudi imaju celicnu volju! bravo!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 21:57
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

novi update 76,3kg... weeeeeee


op, op! cestitam!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 10:58
hvala vam svimaaaaa Thumbs Up

danas se odlucila izmjeriti nakon sto god. xD

pa kaže ovako:

                                        2.5.2012.              18.12.2012.
struk:                                  105cm                75,5cm             (-29,5cm)
bokovi:                               108cm                69cm                (-39cm)
donji dio trbuha:                  117cm                94cm                (-23cm)
butine - L:                           67cm                  55cm                (-12cm)
          - D:                           68cm                  56cm                (-12cm)
list - L:                                43,8cm                39cm                (-4,8cm)
     - D:                                43cm                  37,5cm             (-5,5cm)
nadlaktica - L:                      38cm                  30cm               (-8cm)
                - D:                     39cm                   31cm                (-8cm)
kg:                                       103,5                  76                     (-27,5)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 11:29
Odlicno !!!
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2012 at 20:17
Bravo Slavoncice, bravo!

Sad kad si u zaletu, nemoj pokleknuti za vrijeme blagdana nego dokrajci debeljucu koja je cucala u tebi! Thumbs Up
Timeless like a broken watch
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 19:44
Hvala Irija i Jekyll... 

Ma, naravno, pazit cu... vec imam smišljen plan hehe Big smile za sami Božic cu si dati malo oduška... ali onda dalje opet po PS-u Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 21:25
Cestitke Slavonka.....suprotno ostalima vjrujem da si više nego zaslužila se nagraditi Božicno-novogodišnjim slasticama i delicijama bez grižnje savjesti, bar 2 dana "all out" kaj se tice kolaca, purica, mliceka, odojceka i sl. Priušti si to zadovoljstvo, a i tvoj metabolizam bu ti zahvalan te dobio dodatni boost za daljni napredak poslje nove.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 22:26
wow Clap
svaka cast, bome si fin posel napravila... samo uživaj u blagdanima i papici, svi cemo LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.