New Posts New Posts RSS Feed - Slavonka - i ja cu biti mršava :p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slavonka - i ja cu biti mršava :p

 Post Reply Post Reply Page  <12345 26>
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 14:10
eeee...istina, istina... nema ljepšeg osjecaja u svemu ovome nego kad probaš nešto i vidiš da ti dobro stoji i kada si zadovoljan s tim... Thumbs Up 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 13:50
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Hvala vam puno... podrška jako puno znaci..
Morrighan... bome jesam, svu garderobu sam morala mijenjati.. doslovno sve, od gacica do jakne LOL



Eeeee ali zato osecaj tog novog vesa na telo kojim smo mi sami zadovoljni ...Super :)
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 22:43
Zato ja cuvam svoje stvari od kad sam bila mršavica u nadi da cu jednom opet stat u njih, da ne moram kupovat nove. LOL
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 22:21
Hvala vam puno... podrška jako puno znaci..

Morrighan... bome jesam, svu garderobu sam morala mijenjati.. doslovno sve, od gacica do jakne LOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 15:06
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:



(-39cm)
(-23cm)
(-12cm)
(-12cm)
(-4,8cm)
(-5,5cm)
(-8cm)
(-8cm)
(-27,5)




Koje brojkeee zeno! Ludo :D Pa ti si se prepolovila!
Stvarno svaka cast, trebas biti motivacija za druge i primer onog cuvenog'' sve se moze kad se hoce''...Stvarno je inspirativno videti sta sve ljudi mogu da ucine sa sobom kad imaju volje! :)

Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 08:54
Procitala sam sve, svaka cast, odlican napredak, divim ti se!
Cestitam od srca! Thumbs Up
Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 21:52
Woah, genijalan topic :D Cestitam Slavonka i hvala na motivaciji :))
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2013 at 17:39
Hvala krizanka Smile

Naravno da možeš..svi mogu..samo je potrebna volja!!

Evo da se pohvalim..Božic i NG su prošli bez posljedica.. i dalje imam svoju predbožicnu kilažu - 75kg Party 
E, to je ogroman uspjeh za mene... a jela sam i kolace i sve.. baš sam happy Party Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
krizanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krizanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 23:02
draga moja, cestitam ti na ogromnom trudu i uspjehu. veliki si mi poticaj da i ja nastavim sa svojim trudom. krenula sam lagano, ali citajuci ovo sve, znam da mogu i bolje. u zadnjih mjesec dana skinula sam tri kile i to je za mene veliki uspjeh. ali ipak, ako možeš ti, mogu i ja, zar ne?
Back to Top
jelena22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Location: CROATIA
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelena22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 20:53
i ja zelim vasu pomoc :( jel mogu ja dobiti trenera da me potjera naprijed ako je to moguce :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2012 at 22:52
je, odlicna je serija.. a i ona mi je bas lijepa :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2012 at 22:21
Super mi je ova glumica, a i HYMYM se nakon 2 užasne sezone vraca na prijašnji nivo
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2012 at 16:33
hvala vam svimaaa Hug

evo jedna prigodna...



Pig Pig
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 19:45
Svaka cast!!!

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 22:26
wow Clap
svaka cast, bome si fin posel napravila... samo uživaj u blagdanima i papici, svi cemo LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2012 at 21:25
Cestitke Slavonka.....suprotno ostalima vjrujem da si više nego zaslužila se nagraditi Božicno-novogodišnjim slasticama i delicijama bez grižnje savjesti, bar 2 dana "all out" kaj se tice kolaca, purica, mliceka, odojceka i sl. Priušti si to zadovoljstvo, a i tvoj metabolizam bu ti zahvalan te dobio dodatni boost za daljni napredak poslje nove.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.