New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:35
 hvala sun chi dobro je ali ima se još posla,  ali sam ja zadovoljna koliko je uradjeno

Edited by marija-mo - 13 Lipanj 2012 at 16:36
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:45
U mjesec i pol smo svi cuda napravili, mislim da nitko nema razloga biti nezadovoljan  Beer i najbitnije - dokazali smo da se može Cool

...samo se ne smijemo ulijenit poslije 1.7. 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:52
To nije ista djevojka sa pocetka natjecanja Smile,ovo je odlicno Marija,batali vagu ja sam je spremio u ostavu da mi nije na ocima.
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:13
Mare, predobro izgledaš. Stvarno si me ugodno iznenadila ovim slikama Big smile
Samo tako nastavi!!
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:24
hvala lily ide ide cm se spuštaju, ali meni je bitnije ovamo bilo da ja napredujem hehehe
sun chi cuj ulijenit se jedino ako se polomim nedolazi u obzir treba  i dogodine  ako ništa bit još bolji i sposobniji
Igore hehehe ista je cura ako ništa drugo jaca za duplo ako ne i više, a i još malo i morat ce i garderobu malo promjenit
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:27
ma nosi je belaj i vagu života mi cak sam bila mislila da se ona sad zakucala a ne jaLOL
ma morala je donijet da se izvagam pa da znamo na cemu smo, a jest bilo lijepo onih par dana kad su mi je bili po mom naredjenju sakrili puno motivacije treniralo se na veliko cak mi je i nikola rekao da pretjerujem i da stanem, ali sam imala energije i motivacije i uživala doslovice, ali sam zato sad za vikend bila ko pokisla kokoš
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 19:49
Eeeee ovo je predobro,well done!
I imaš jako lijepu kosu,ja bi tako dugu
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 20:43
bome bi i ja takvu kosu... Heart
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 21:06
hvala cure dobra je koliko je ja peglam drži se super
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 21:09
ajme...ti si ko moja luda frendica... ima prekrasnu kovrcavu kosu i stalno ju pegla Confused

šta bi ja dala za kovrcavu kosu...eeeh Ouch
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 21:14
jesam ima preko 3 godine pegla radi žešce premda mi svi govore da mi je puno bolje prirodno tako
 šta bi ja dala da mi je prava eeeeeeeeee
ja kad pada kiša pa se ona ukovrdža odmah poludim  nekad samo ovako nosim kad sam u žurbi i nemam vremena da je peglam žurila sam na fax predat neke stvari pa reko da ja nekasnim da se uslikam i da sam mirna sa time
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 22:25
Odbacio vagu prepustio se Fat Boy pizzi i premazao je nutellom..od tada sve došlo na svoje,na slikama je to jako jako dobro Marija a uživo je znaci još bolje.
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 22:30
Super minus centimetri. Thumbs Up
Da se ošišaš bila bi još koja kila dolje. Big smile
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 23:04
savršeno
i imaš predivnu kosu...moja raaaavna, ni jedan figaro ni cetka ju nebi uricali na duže od pola sata i još imam 3 dlake na glavi, ma grozno
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 23:16
Originally posted by OSka OSka wrote:


Da se ošišaš bila bi još koja kila dolje. Big smile


hahahaha, umro sam od smjeha na ovo......vidiš vidiš, to sam se ja trebao sjetiti i iskoristiti kao djokera za završno rezanje prije kraja LOL
Inace odlicne slike, sad h prvi put vidim, a nisam niti znao da je toliko cm izgubila svugdje jer nismo o tome previše pricali pošto je to osjetljiva tema :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:14
Ma nee! Shocked Marija, si to ti? LOL

Bffff...da,da...niste normalni definitivno....ja ne znam šta bi bilo da ovo natjecanje duže traje, mogli biste na binu svi odmah Big smile A ne znam što rec, ko ce više tražit rijeci za svakog kad ste predobri Clap Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.