New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 20:28
Pisem finalni projekt pa sam otkrila do sada nesto najfinije :D

Smijesala sam posni sir (cca 150-200g), jednu konzervu tune od 185g (ocijedit ulje, naravno), nasjeckat masline na malene komadice (koliko vam se da sjeckati - ja sam na 4 dijela), mrvicu cesnjaka ili prah (ovaj put sam dodala prah jer nemam cijeli cesnjak), i malo chillia (because i can :D Luda sam za chilliem, a imam srece pa imam iz indije stalni izvor cistog chillia bez ikakvih dodataka i gluposti).

Sve sam smijesala i evo, cimerica jede sa kruhom, ja na zlicu - em me razbudilo, em je bilo spremno u 2-3 minute, em je pre pre prefino.

Neka me Davor spota ako ovo bas i nije sjajna kombinacija, ali treba mi nesto bombasticno dok pisem projekte, a ovo je san snova verzija posnog :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 09:47
TO je odlicna kombinacije nutrijenata!!! samo se ti sopaj time :)))))))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 19:57
Evo i report...
Iza mene je tjedan sa malo jacom prehranom nego inace, tjedan u kojem sam doslovno spavala po 3-4 sata dnevno (maksimalno) i samo ucila, ucila, ucila, pisala projekte, ucila.... Bilo je burno i posustajala sam sa prehranom, sto mi nikako nije drago, no odolila sam stvarima koje bi mi ipak bile najgore poput jako masne hrane ili hrane pune secera.
Ako vam mogu nesto poruciti iz svog primjera - ljudi, trudite se spavati sto vise. Onda kada bih spavala 2-3 sata dnevno, iduceg dana nitko mi nije mogao staviti lokot na usta, organizam bi trazio samo one najgore stvari, kao da mi porucuje - kad se ti vec trujes sa nespavanjem, well f*ck you too, ja cu se trovati sa hranom...

Pridrzavajte se cim vise sna, i puno lakse je kontrolirati sto ce te i kako jesti.

Ja sam zavrsila drugu godinu faxa sa prosjekom 4.8 i sa svojih ramena skinula preveliki teret. Sa strane natjecanja nisam imala u ovih tjedan dana prevelikih pomaka (naravno, s obzirom na rezim) ali zato znam sto i kako dalje. Bitno je da nisam pogorsala pomak u prvih 15 dana pa cu sada ja lako nastaviti po starome...

Hvala Davoru sto je stvarno svaki put kada bih imala frku oko prehrane pomogao da nadjemo cim bolju varijantu od hrane/namirnica koje sam u tom trenutku imala.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:07
Znam kako ti je s nespavanjem i ucenjem...
Prošlu nedjelju/ponedjeljak noc nisam uopce spavala, ucila cijelu noc i došla ujutro odgovarati. Kiša,tmuran dan, profa (inace slabe psihe) preloše volje i upadne s nekom nelogicnom pricom, pita me ono što sam odg. u 12.mj 2011. i dobijem 1!!!!! toliko o toj temi!

Trebaš biti jako ponosna na prosjek...svaka cast
Sad se najviše posveti prehrani i vježbi..slušaj Davora
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:14
Uuuuh katastrofa je to kada se naleti na nekog bolesnika o cijem psihickom stanju tog trenutka ovisi dali ces proci ili pasti...
Ja sam jucer 8 sati odgovarala jedan predmet... Zamisli ti to, 8 sati me mrcvarit oko jednog jedinog predmeta? Hajde, izvukla sam 5, a jos najbolje da me ispituje 8 sati pa mi neda toliko :D

Rijesit ces i  ti tog bolesnika... Hvala :)))

Sad sam cijelo ljeto glavna u teretani i u ducanima sa kupovanjem tune, posnog i slicno hehe
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:20
ma nije mi bilo za past, rasturam i ja sa 4.76 :) Samo je stvar u principu... žrtvuješ toliko toga nedostatkom sna i onda te je*e u zdrav mozak....

Tako treba;)
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:23
Clap bravo za faks luna...
 ti si svoje riješila meni sad dolazi muka Confused 
sad se samo lijepo naspavaj, uhvati dobar bioritam i nadoknadit ceš ti sve.. bitno da ulovimo dobre navike i skinemo koji kilogram, dalje ce biti lakše da si i sami sredjujemo prehranu i vježbe, samo naprijed.. Wink


Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 10:24
Kad se ne ispavam i kad sam umorna (u smislu pospanosti) jednostavno želim doci kuci i pojesti neki comfort food, što bi bilo junk.

Redovno spavanje: no cravings za junkanjem :) Jedem treci tjedan cisto i nemam napada želje za slatkim ili bilo cim drugim!

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 16:10
Upravo tako, sada od kad spavam uopce mi tijelo ne trazi junk food, osim kad mi je dosadno, ali onda odem u setnju :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 10:48
Malo da podnesem izvjestaj :)
Tea se pridrzava jelovnika, malo je zbrljavila bila zbog faksa, ali nista sto bi ugrozilo dijetu :)
Redovito trenira, uskoro ide u Njemacku i imat ce vise vremena za treningbsto me veseli :))
Sve u svemu, ocekujem velik napredak u sljedecih mjesec dana ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 12:02
Tako, tako, ovih mjesec dana ce biti opaki ali neka, moram nadoknadit ono zabusavanje. :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 17:24
Ljudi spasavajte...
Ima li tko onaj zasladjivac od DM-a (das gesunde plus u bocici)?
Ako ima - osjecam se kao najveci kreten zbog ovog pitanja ali - kako se otvara? -.-
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 16:11
Ljudi, imam neku frkicu sa slikanjem pa cu koliko uspijem poslikati sutra - cisto da se vidi kako napredujem ali nece bas biti prekvalitetne slike, a u nedjelju idem kod svojih pa ce me oni poslikati kako treba.
Is that ok?
U normalnim okolnostima bih nazicala nekoga drugog za fotic/slikanje ali kako je fax gotov vec tjedan dana vise nemam koga pitati - svi su brisnuli doma Confused
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 19:54
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Ljudi, imam neku frkicu sa slikanjem pa cu koliko uspijem poslikati sutra - cisto da se vidi kako napredujem ali nece bas biti prekvalitetne slike, a u nedjelju idem kod svojih pa ce me oni poslikati kako treba.
Is that ok?
U normalnim okolnostima bih nazicala nekoga drugog za fotic/slikanje ali kako je fax gotov vec tjedan dana vise nemam koga pitati - svi su brisnuli doma Confused


vjerujem da je ok :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 20:46
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

Kad se ne ispavam i kad sam umorna (u smislu pospanosti) jednostavno želim doci kuci i pojesti neki comfort food, što bi bilo junk. Redovno spavanje: no cravings za junkanjem :) Jedem treci tjedan cisto i nemam napada želje za slatkim ili bilo cim drugim!



živa istina.... kad odradim cijelu noc i nastavim dnevni tempo samo me junk može utješit
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 12:09
Evo mjere:
Pocetne
105 - 101
80 - 77
105 - 101

Biceps - prije 2 tjedna 31 napet, sada 32 napet :D

Bedro ne kuzim, pokazuje mi da je naraslo za 2.5 cm
pa nakon pocetnih 45 sada imam skoro 48 Confused
Neznam dali sam prije krivo mjerila ili??

Inace sam zadovoljna rezimom koji mi daje Davor, dogovorimo se oko prehrane i vjezbi i stvarno mi je na raspolaganju maksimalno prakticki u svako doba dana.
Nema bas velikih pomaka u zadnja 2 tjedna, ali mi je drago da sam pala za 1cm usprkos zabusavanju zbog faxa. Mogu mislit kako cu tek sada uspjesna biti :)
http://imageshack.us/photo/my-images/534/photo2wq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/photo4ze.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/28/photo5go.jpg/



Edited by luna-scarlet - 30 Svibanj 2012 at 12:11
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.