New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 17:39
bravo, bitno da centimtri lagano idu, krenut ce to još više kad nas davoru upregne :D

e kaj se tice bedra, moda si mjerila višlje sad.. ja imam jedni zanamenku oko koje uvijek mjerim pa je tocno dosta.. pa ako imaš iskoristi je Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 15:52
lunice, velike su mi slike pa ih nisam stavljala, možda nadjem nacin da ih smanjim pa posložim po redu Smile

Super, super, samo guraj dalje! Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 15:41
Bome vide se rezultati :)) super! 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 13:12
Hvala ti :)))
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 12:39
Thumbs Up odlicno. najviše mi se svidjaju tvoje noge. bit ce to super na kraju Clap
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 12:09
Evo mjere:
Pocetne
105 - 101
80 - 77
105 - 101

Biceps - prije 2 tjedna 31 napet, sada 32 napet :D

Bedro ne kuzim, pokazuje mi da je naraslo za 2.5 cm
pa nakon pocetnih 45 sada imam skoro 48 Confused
Neznam dali sam prije krivo mjerila ili??

Inace sam zadovoljna rezimom koji mi daje Davor, dogovorimo se oko prehrane i vjezbi i stvarno mi je na raspolaganju maksimalno prakticki u svako doba dana.
Nema bas velikih pomaka u zadnja 2 tjedna, ali mi je drago da sam pala za 1cm usprkos zabusavanju zbog faxa. Mogu mislit kako cu tek sada uspjesna biti :)
http://imageshack.us/photo/my-images/534/photo2wq.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/photo4ze.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/28/photo5go.jpg/



Edited by luna-scarlet - 30 Svibanj 2012 at 12:11
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 20:46
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

Kad se ne ispavam i kad sam umorna (u smislu pospanosti) jednostavno želim doci kuci i pojesti neki comfort food, što bi bilo junk. Redovno spavanje: no cravings za junkanjem :) Jedem treci tjedan cisto i nemam napada želje za slatkim ili bilo cim drugim!



živa istina.... kad odradim cijelu noc i nastavim dnevni tempo samo me junk može utješit
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 19:54
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Ljudi, imam neku frkicu sa slikanjem pa cu koliko uspijem poslikati sutra - cisto da se vidi kako napredujem ali nece bas biti prekvalitetne slike, a u nedjelju idem kod svojih pa ce me oni poslikati kako treba.
Is that ok?
U normalnim okolnostima bih nazicala nekoga drugog za fotic/slikanje ali kako je fax gotov vec tjedan dana vise nemam koga pitati - svi su brisnuli doma Confused


vjerujem da je ok :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 16:11
Ljudi, imam neku frkicu sa slikanjem pa cu koliko uspijem poslikati sutra - cisto da se vidi kako napredujem ali nece bas biti prekvalitetne slike, a u nedjelju idem kod svojih pa ce me oni poslikati kako treba.
Is that ok?
U normalnim okolnostima bih nazicala nekoga drugog za fotic/slikanje ali kako je fax gotov vec tjedan dana vise nemam koga pitati - svi su brisnuli doma Confused
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 17:24
Ljudi spasavajte...
Ima li tko onaj zasladjivac od DM-a (das gesunde plus u bocici)?
Ako ima - osjecam se kao najveci kreten zbog ovog pitanja ali - kako se otvara? -.-
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 12:02
Tako, tako, ovih mjesec dana ce biti opaki ali neka, moram nadoknadit ono zabusavanje. :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 10:48
Malo da podnesem izvjestaj :)
Tea se pridrzava jelovnika, malo je zbrljavila bila zbog faksa, ali nista sto bi ugrozilo dijetu :)
Redovito trenira, uskoro ide u Njemacku i imat ce vise vremena za treningbsto me veseli :))
Sve u svemu, ocekujem velik napredak u sljedecih mjesec dana ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 16:10
Upravo tako, sada od kad spavam uopce mi tijelo ne trazi junk food, osim kad mi je dosadno, ali onda odem u setnju :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 10:24
Kad se ne ispavam i kad sam umorna (u smislu pospanosti) jednostavno želim doci kuci i pojesti neki comfort food, što bi bilo junk.

Redovno spavanje: no cravings za junkanjem :) Jedem treci tjedan cisto i nemam napada želje za slatkim ili bilo cim drugim!

Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:23
Clap bravo za faks luna...
 ti si svoje riješila meni sad dolazi muka Confused 
sad se samo lijepo naspavaj, uhvati dobar bioritam i nadoknadit ceš ti sve.. bitno da ulovimo dobre navike i skinemo koji kilogram, dalje ce biti lakše da si i sami sredjujemo prehranu i vježbe, samo naprijed.. Wink


Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:20
ma nije mi bilo za past, rasturam i ja sa 4.76 :) Samo je stvar u principu... žrtvuješ toliko toga nedostatkom sna i onda te je*e u zdrav mozak....

Tako treba;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.