New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:14
Uuuuh katastrofa je to kada se naleti na nekog bolesnika o cijem psihickom stanju tog trenutka ovisi dali ces proci ili pasti...
Ja sam jucer 8 sati odgovarala jedan predmet... Zamisli ti to, 8 sati me mrcvarit oko jednog jedinog predmeta? Hajde, izvukla sam 5, a jos najbolje da me ispituje 8 sati pa mi neda toliko :D

Rijesit ces i  ti tog bolesnika... Hvala :)))

Sad sam cijelo ljeto glavna u teretani i u ducanima sa kupovanjem tune, posnog i slicno hehe
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:07
Znam kako ti je s nespavanjem i ucenjem...
Prošlu nedjelju/ponedjeljak noc nisam uopce spavala, ucila cijelu noc i došla ujutro odgovarati. Kiša,tmuran dan, profa (inace slabe psihe) preloše volje i upadne s nekom nelogicnom pricom, pita me ono što sam odg. u 12.mj 2011. i dobijem 1!!!!! toliko o toj temi!

Trebaš biti jako ponosna na prosjek...svaka cast
Sad se najviše posveti prehrani i vježbi..slušaj Davora
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 19:57
Evo i report...
Iza mene je tjedan sa malo jacom prehranom nego inace, tjedan u kojem sam doslovno spavala po 3-4 sata dnevno (maksimalno) i samo ucila, ucila, ucila, pisala projekte, ucila.... Bilo je burno i posustajala sam sa prehranom, sto mi nikako nije drago, no odolila sam stvarima koje bi mi ipak bile najgore poput jako masne hrane ili hrane pune secera.
Ako vam mogu nesto poruciti iz svog primjera - ljudi, trudite se spavati sto vise. Onda kada bih spavala 2-3 sata dnevno, iduceg dana nitko mi nije mogao staviti lokot na usta, organizam bi trazio samo one najgore stvari, kao da mi porucuje - kad se ti vec trujes sa nespavanjem, well f*ck you too, ja cu se trovati sa hranom...

Pridrzavajte se cim vise sna, i puno lakse je kontrolirati sto ce te i kako jesti.

Ja sam zavrsila drugu godinu faxa sa prosjekom 4.8 i sa svojih ramena skinula preveliki teret. Sa strane natjecanja nisam imala u ovih tjedan dana prevelikih pomaka (naravno, s obzirom na rezim) ali zato znam sto i kako dalje. Bitno je da nisam pogorsala pomak u prvih 15 dana pa cu sada ja lako nastaviti po starome...

Hvala Davoru sto je stvarno svaki put kada bih imala frku oko prehrane pomogao da nadjemo cim bolju varijantu od hrane/namirnica koje sam u tom trenutku imala.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2012 at 09:47
TO je odlicna kombinacije nutrijenata!!! samo se ti sopaj time :)))))))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 20:28
Pisem finalni projekt pa sam otkrila do sada nesto najfinije :D

Smijesala sam posni sir (cca 150-200g), jednu konzervu tune od 185g (ocijedit ulje, naravno), nasjeckat masline na malene komadice (koliko vam se da sjeckati - ja sam na 4 dijela), mrvicu cesnjaka ili prah (ovaj put sam dodala prah jer nemam cijeli cesnjak), i malo chillia (because i can :D Luda sam za chilliem, a imam srece pa imam iz indije stalni izvor cistog chillia bez ikakvih dodataka i gluposti).

Sve sam smijesala i evo, cimerica jede sa kruhom, ja na zlicu - em me razbudilo, em je bilo spremno u 2-3 minute, em je pre pre prefino.

Neka me Davor spota ako ovo bas i nije sjajna kombinacija, ali treba mi nesto bombasticno dok pisem projekte, a ovo je san snova verzija posnog :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 00:57
U redu je Davore, moram vas malo aktivirat Wink

Super luna Clap Svi ste uspješni, i to samo u 2 tjedna - što reci nego samo tako nastavite dalje! I baš smo danas hakuna i ja komentirale - super je što ste jedni drugima potpora Smile Odlicno Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 13:53

Nije lako napraviti dobru fotku Wink važno je da su centimetri manji ClapClap

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 13:37
Jesu, jedino valjda ja to ne vidim na slikama svojima. Cimerice kazu da vide, ja cu jos sacekati :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 12:58
Prvi centimetri su pali!
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 12:44
Odi na imageshack.. tamo je jednostavno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 12:27
Ma dobre su slike, ali mi ih na imgur razvuce. Evo radim sad sve ispocetka...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 12:21
Neuspjele slike totalno :SS ponovno odradi slikanje i smanji rezoluciju
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 12:19
Ljudi, ja se stvarno ispricavam, u cijeloj ovoj ludnici oko faxa i projekata potpuno sam zaboravila uploadati slike i mjere. Nece se vise ponoviti! Zao mi je...

Stare mjere:

Mjere su : 105/80/105
Nove: 102/78/103,5
Opseg noge - 45cm (na bedru)
Novi opseg - 46cm bedro

Dodajem i Biceps - 29cm opusten
                                30cm napet
Cisto da pratim kako ce se i on mijenjati.

Slike:











Edited by luna-scarlet - 18 Svibanj 2012 at 12:55
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 08:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Luna i Davore, što cu sa vama? Angry


Uopce nisam pratio sekciju natjecanja na forumu.. ispricavam se.. zaokupljen sam diplomskim i jednostavno sam zaboravio, nece se ponoviti..

Danas ce luna objaviti dosadasnje rezultate i slike nadam se!

Inace, jako sam zadovoljan suradnjom, cujemo se svakodnevno preko face-a, veoma smo fleksibilni i uvijek nadjemo zajednicko rijesenje. Bit je da sam ja njoj objasnio osnove prehrane, a ona sama slaze dnevni meni od ponudjenih namirnica, cime može uvijek birati ono sto voli.

Sto se tice treninga, veoma je aktivna. Svakodnevna jutarnja setnja, popodnevni trening s utezima ili plivanje.. sve u svemu, odlicno!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:05
Luna i Davore, što cu sa vama? Angry
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:34
Super se držiš, ja sam za zadnji ispit živjela na cokoladama i kavi Pig sad kad se sjetim Dead
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.