New Posts New Posts RSS Feed - od fritule do kroštule
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

od fritule do kroštule

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 11:40
Originally posted by fritula fritula wrote:

da, slazem se. eto nekako mislim da je prvih 100 dana najteze, ili se tako tjesim, pa cu pomalo naprid...od sutra :)

e nema od sutra..moraš od danas Wink
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 10:28
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Po meni treba jesti sve od hrane, samo da se broje kalorije.. ako tebi ide volja na kolac, znaci da te tijelo pita kolac.. pojedes ga i oduzmes od dnevnih kalorija.. ne treba si nista uskracivat ako nisi natjecatelj..


E sad, ovisi od covjeka do covjeka.......tim nacinom ce rezultat patiti, doci kasnije i nece biti toliko dobar, jako puno ljudi kada ne vidi vrlo brzo neki pomak odustaje, tako da mislim da je napocetku ipak potrebno malo poraditi na disciplini, kako prehrane, tako i treninga i kada se uspostavi ritam i vježbanje i prehrana postanu svakodnevnica onda se možeš bez problema opustiti malo.....
A mislim da si i ti imao tu fazu strogog odricanja svega , gotovo extremnog i sad kad si se ufurao lako je manipulirati prehranom/treningom.
A i ovdje se radi ipak o neprimjerenim kolicinama slatkog za nekog tko pokušava skinut nešt kg

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 08:25
Po meni treba jesti sve od hrane, samo da se broje kalorije.. ako tebi ide volja na kolac, znaci da te tijelo pita kolac.. pojedes ga i oduzmes od dnevnih kalorija.. ne treba si nista uskracivat ako nisi natjecatelj..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 07:56
1. dan
vec sam pozalila sta sam se logirala....
za dorucak kruh i sir i kava s mijekom, za rucak piletina i lešo zelje, za veceru tortillia ( znaci jaje, krumpir i tuna). izmedu obroka: 3 kolaca, 4 cokoladna bombona, mislim 4 napolitanke i jedna zlica vegete ( pardon nutelle).
vjezbala naravno nisam.
obecala sam samoj sebi uspostavit kontrolu nad hranom i disciplinirat se pa zelim bit iskrena i na jednom mjestu vidjet kako se mijenjam...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2012 at 10:50
Originally posted by YouToo YouToo wrote:

Klasicne dijete nisu dugotrajno rješenje.

Treba nauciti jesti manje, ali raznovrsno, kvalitetno i fino - jednostavno u teoriji, jako teško u praksi!



S ovim da treba jesti manje se ne slažem, vrlo vrlo cesto ljudi sa viškom kg  i jedu manje nego bi trebali i vrlo cesto trebaju dodati broj obroka  i ukupan broj kalorija za pocetak da bi krenuli pravim putem i tu je najveci problem im to objasniti i da oni to prihvate.
Zato gotovo uvijek možeš cuti od njih ne jedem ništa ili samo dorucak  ili i caša vode se lijepi za mene........
Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 22:18
da, slazem se. eto nekako mislim da je prvih 100 dana najteze, ili se tako tjesim, pa cu pomalo naprid...od sutra :)
Back to Top
YouToo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote YouToo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 19:02
Klasicne dijete nisu dugotrajno rješenje.

Treba nauciti jesti manje, ali raznovrsno, kvalitetno i fino - jednostavno u teoriji, jako teško u praksi!

Back to Top
fritula View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 18:14
bok svima, citam forum vec jako dugo , otprilike znam sta smijem a sta ne ali to je sve u teoriji.
imam dosta nakupljenih kg i vrijeme je da ih se rijesim. nije bitno do kada nego da odu zauvijek. znaci zaokret za 180 st. potrebna mi je podrška i korekcija. pocet cu od sutra biljeziti sta jedem kada i koliko, potreban mi je dnevnik i dobronamjerni savjeti i iskustvo. unaprijed puno hvala svima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.