New Posts New Posts RSS Feed - Fitness odjeca, obuca - AKCIJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness odjeca, obuca - AKCIJE

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2012 at 12:20
Grrrr! Nakon Božica kad pocnu sniženja cu ici pogledati pa javim ako potraga bude uspješna :)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2012 at 12:33
Moze. A uopce nemaju neki izbor majica za trening!
Ili su vrecaste, duge kao tunika ili dugih rukava!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2012 at 14:23
Ma za majice mi je svejedno, uzmem bilo koju iz ormara.. Bitno mi je samo da je pamucna i komotna:)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2012 at 14:57
A one dri fit? Kupila par takvih uskih dok su bile na snizenju 70% u mom gymu... Odlicne su, udobne, iako preferiram mrvicu komotnije.

Ne znam jel glupo u gym uzeti siroku majicu s natpisom, konkretno mog faxa?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2012 at 22:59
Ma bitno da je ugodna i da ti koža diše :)

Bila sam danas u CC1 west, dri fit-ice snižene 30% (inace 329kn, one sa spagicom za zatezanje na nogavici. Takve si zelim i dobro je snizenje, ali nisam imala vremena probati ih danas pa cu skoknuti ovaj tjedan po njih.. Mozda ih i jos malo snize nakon bozica hihi
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2012 at 18:17
Ajme, ne vjerujem! Koji to ducan? Meni blize ovaj CC1 East pa bih se mogla zaletit iza praznika.
Tko zna koliko dugo ce to tak ostati... Neki artikli nikad ne idu na snizenje, npr. u ducanima s tenisicama Starke. Morat cu ih uzet uskoro:)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2012 at 13:32
Bas Nike-ov ducan.. Ali pazi ovo, dodjem jucer u Arena centar u Nike i te iste tajice kostaju 379kn, ali su isto na popustu 30%. Dok u Avenue mall-u kostaju isto kao u CC1 329kn, ali tamo nisu snizene :D hahaha sad moram opet u CC1 :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2012 at 14:40
Daaa, bas to! Skuzila sam da Nike i npr. Top sport nemaju iste cijene, zapravo nisam ziher jel Top sport jer su mi tam rekli da su oni zapravo isti ducan, istog distributera...

Znaci, trebamo ic u CC1 u Nike! Budemo vidli jel su u Eastu iste cijene, nadam se da da.

Joj, mene ti tak veseli to kupovanje fitness robe, prestala odavno onu obicnu robu kupovat hahaha
Iako ugledala jednu krasnu haljinicu
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2012 at 15:32
I mene isto hahah cure me gledaju u nevjerici jer bih potrosila vise novaca na stvari za fitness nego one na obicnu robu :D napokon me netko razumije :P 27. idem odmah po njih da se ne rasprodaju:) ti odi u East da mi ne pokupis XS u Westu :D
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2012 at 15:52
Haha, to je to Meni se smiju brat i mama da cu imati vise fitness outfita od ovog za svaki dan ili izlaske
Ma bez brige, prvo cekam majicu s ovog web shopa 27. Hehe

A ne znam, te su klasicne crne? Imam takve dvoje. Vidjela na jednoj curi roze tricevrt, to bih
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2012 at 23:25
Ove su crne, ali moram nabaviti i neke s rozim, bas su cute:))
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2013 at 15:43
Daaa Smile
 
I, si našla kaj?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 09:25
jesam :D uzela sam si dri-fitice sa cifom iza na nogavici, sa 329 snižene na 229 kn u Intersportu Arena :) :) Tiii?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 11:14
Da da, takve su moje dosadasnje, nice! Odlicno snizenje!

Ja jos nisam isla u shopping tajica, dobila iz webshopa napokon majicu. Ooodlicna je! I u teretani su mi je pohvalili hehehe

Trenutno sam u fazi kupnji tajica za svaki dan i izlaske... Ovih za vjezbanje imam 5, valjda je to dost za sad. Lol
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 20:55
Meni su super dri-fit majice iz H&M- a. Jeftine su, ima svakakvih modela i boja i evo vec dosta dugo mi podnose jako cesta pranja, ko nove su. Imaju i tajica, al tu imam i dobro i lose iskustvo. Jedne su mi pukle za vrijeme drugog nosenja, a druge imam vec jako dugo i odlicne su.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:27
Evo mojih..za 100kn sa eBay-a, Iz Koreje.. za vježbati doma, odlicne..da 4 mjeseca izdrže, ja zadovoljan



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.