New Posts New Posts RSS Feed - Brzo nabijanje ''forme''
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brzo nabijanje ''forme''

 Post Reply Post Reply
Author
Mortair View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mortair Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brzo nabijanje ''forme''
    Posted: 30 Ožujak 2012 at 07:41
''  Navij si sat da zvoni svaka 3 sata i tada radi 50 sklekova,ako ne ide u komadu 50 odmoriš malo pa sve dok ne dodješ do 50,prsa do poda,javi nam da li na tebi radi ova metoda,na mene je djelovala ali ja ne pijem i ne pušim.Extremne situacije zahtjevaju extremne mjere.  '', i svaki dan tako? :P

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 22:21
   Navij si sat da zvoni svaka 3 sata i tada radi 50 sklekova,ako ne ide u komadu 50 odmoriš malo pa sve dok ne dodješ do 50,prsa do poda,javi nam da li na tebi radi ova metoda,na mene je djelovala ali ja ne pijem i ne pušim.Extremne situacije zahtjevaju extremne mjere. 

Edited by Igor - 29 Ožujak 2012 at 22:40
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 21:55
20 dana je malo...nemozes trenirat ni svaki dan jer moras i odmorit misic.
znaci nemas ni 20 dana treninga imas max 15 a i to je puno.
nadam se da ce ti netko dati pozitivan savjet ali ja mislim da si se malo prekasno sjetio, uhvati se nazad alkohola i cigareta
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Mortair View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mortair Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 21:15
Pozdravljam, pisacu kratko , jer toliko i vremena imam, znaci potrebna mi je pomoc oko sastavljanja plana za slijedece :

~Imam 20 dana,da dobijem snagu/sposobnost da uradim slijedece 
-50 sklekova
-50 trbusnjaka

Trenutno sam u losoj formi(usljed konzuimiranja ogromnih kolicina alkohola/cigareta xD),isto tako,u odmornom stanju,mogu uraditi:

-28 sklekova
-30 trbusnjaka

Znaci,jako mi je bitno da postignem tu formu, u 20 dana,iz razloga sto se prijavljujem na konkurs koji zahtjeva isto..motiv mi je jak,tako da sam odbacio cigarete i alkohol..

Ukoliko mi mozete pomoci sa programom,kako da iskoristim tih 20 dana, bio bih vjecito zahvalan. 
vremena imam do 19.04.2012...


Hvala unaprijed...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.