New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 7475767778 80>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 17:47
Originally posted by Marius Marius wrote:

Ekipa,

cisto organizacije radi, u ponedjeljak ce krenuti natjecanje.
Osobe koje su se prijavile ua clanarine u teretani ce moci od ponedjeljka koristiti njihove usluge.
Znaci obavezno javljanje barem 1x tjedno, a nakon koliko ide nova slika??
Kakve su još naše dužnosti?
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 17:52
Prve slike idu nakon mjesec dana Wink
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 17:54
Koliko sam skuzila fotka ide na pocetku, nakon mjesec dana i na kraju... + javljanje barem jednom tjedno. To je sve...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 18:08
Supac!!!
Nadam se da ce nam svima to biti motivacija i da cemo ponosne biti na sebe nakon 2mj, a da ne kažem nakon 4 mj kad sezona pocme Cool
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 18:11
Naravno da hocemo samo treba ustrajat u naumu. Wink
Mislim da mi je ovo prvi put u životu da tako vjerujem u sebe, a velikim djelom je ekipa ovdje zaslužna za to. Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:26
Originally posted by Marius Marius wrote:

Ekipa,

cisto organizacije radi, u ponedjeljak ce krenuti natjecanje.
Osobe koje su se prijavile ua clanarine u teretani ce moci od ponedjeljka koristiti njihove usluge.


Znaci, samo trebamo otici u teretanu i pitati za clanarinu?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:48
Ovo ce biti super, puno motiviranih ljudi na jednom mjestu ce bilježiti napredak i rezultat.. Sretno svima!
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 10:48
E ljudi meni se neda, odustajem jer me nitko ne bodri i mama mi je rekla da ne smijem hahahaha :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 12:23
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

E ljudi meni se neda, odustajem jer me nitko ne bodri i mama mi je rekla da ne smijem hahahaha :D
 
Sam sebi si dovoljan, a mama neka šuti i kroji sandbag LOL
 
Šalu na stranu, hocu reci, sami sebi smo najveci motivatori, barem je kod mene tako, žali Bože svih koji me tetoše i poticu ako ja nisam cvrtog stava što želim, a kad imam cvrstu volju......, idem sama protiv ostatka svijeta Cool
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 13:56
Kad dodjemo blue Gym budemo se medjusobno poticali.... Samo mi nemoj krasi utege;)))

Edited by dalila - 15 Veljaca 2013 at 13:59
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:21
Originally posted by XQ XQ wrote:

Ovo ce biti super, puno motiviranih ljudi na jednom mjestu ce bilježiti napredak i rezultat.. Sretno svima!


Slažem se, kao netko ko je tu od prvog natjecanja mogu reci da mi se cini da se nikad nije osjecala ovako dobra vibra ko sada, nekako ste svi nabrijani Big smile Bit ce zanimljivo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:33
Izgleda svi imamo neku veliku motivaciju.. samo da ne bude ko prosli put, da neki samo nestanu nakon 2tj.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:40
Ma nije ni bitno, ionako radite to radi sebe, valjda ce vas bar dvoje ostat da možemo birat LOL

S tim da ja mislim da se moralo malo definirat što ako netko ne bude aktivan tu, a uplacena mu je clanarina i uredno je koristi, to se vec raspravljalo negdje. No dobro, nije do mene....nadam se da tako neodgovornih nece bit Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:00
Originally posted by dalila dalila wrote:

Kad dodjemo blue Gym budemo se medjusobno poticali.... Samo mi nemoj krasi utege;)))

hmm samo ja cu ti ic odmah ujutro da sam do 10 ipol - 11 doma pošto ostatak dana želim ostavit za odmor u kojem cu ucit i navecer da odradim capoeiru kad god stignem, a ako ne to onda cu radit neke "crossfit" kružne ili trcanje :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:31
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

E ljudi meni se neda, odustajem jer me nitko ne bodri i mama mi je rekla da ne smijem hahahaha :D

ne kakiti, nema odustajanja osim ak nisu nedaj bože kakve ozlijede OuchCry


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Gallagher Laura View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gallagher Laura Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 11:35
Ljudi heeeeelp, cijela sam Confused. Kad pocinje natjecanje, ovaj ponedjeljak ili je vec pocelo prosli? Kako da se prijavim? Nije mi koja je shema s odabirom trenera i teretanom. Prijavila bih se ako nije kasno :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7475767778 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.