New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 7374757677 80>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:11
Originally posted by XQ XQ wrote:

ali još ne znam sve o ženskoj prehrani




da, to ti je magicna prehrana, nije ko muška, ma ni malo
LiveStrong
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:17

XQ - vidiš da neki komentiraju da bi se ulovili toga da se daje neka nagrada, neki komentiraju to a neki to i misle pa se ne izjašnjavaju. Ali ne treba im to uzimati za zlo, jer ipak i oni daju svoj udio i svoje sl. vrijeme svemu tome. Mislim da i oni trebaju nešto dobiti u slucaju dobrog plasmana....

 
Meni je najviše žao ovih cura, koje su u tome POCETNICE i nemaju pojma niocemu (glede vježbanja i treniranja).
Vjerovatno im je puno trebalo hrabrosti da se skinu, uslikaju i postave to na net. Sada se demotivirane što nemaju trenera, a nemaju znanja o tome, što kad, i koliko jesti, od kuda krenuti s vježbanjem, koje vježbe...i bezbroj pitanja koja im se vrzmaju po glavi!
 
Kako ce nekoga i pitati za trenerstvo ne poznaju nikoga tu, ne znaju koliko je tko aktivan na forumu...ja mislim da bi takvim curama trebalo dodijeliti trenera od strane organizatora ovoga natjecanja.
 
Cool
 
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:13
Potpisujem sve što bebolina kaže....SmileClap
.. i još uvijek tražim trenera/trenericu Wink

cijenjene ponude molim na PM Big smile
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:20
btw ja svom treneru/trenerici (ako nas zadesi 1., 2. ili 3. mjesto) prepuštam svoju nagradu.
...meni je važno da me netko uputi. u životu sam bila samo jednom u teretani i znam kak izgleda traka za trcanje. to je moj domet.
o svemu ostalom nemam pojma, ali nemam ni vremena 3 h dnevno pregledavat forum za dodatnim informacijama, koje bi mogle biti krive, ako to mogu utrošit na vježbanje...
trener/trenerica koji bi mi jednom tjedno uživo dao neke savjete i pregledao radim li sve dobro  - to si ja želim Big smile
valjda bu se našla neka dobra dušica, iz zg podrucja (to sam zaboravila napomenut)
eto, važna je samo dobra volja i svima nam sretno Clap
Back to Top
Siberianaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siberianaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 19:02
bez trenera..(a iskreno ne znam ni gdje bih pocela pitati) teško da ce se nešto spektakularno dogadjati s vecinom..
ja npr. mogu nastavi ko prije.. trcati, paziti na prehranu onako kako ja znam (a tu treba dosta ispravaka), te napokon poceti vježbati
 ali sve to izgleda ko da sam muha bez glave..
 zujim sad malo tu, pa malo tu..
 ništa konktretno..jer se stalno preispitujem da li je ovo dobro ili loše..
cinjenica je da nam treba vodstvo..
spremna sam i platiti koliko mogu samo ne znam gdje poceti Ermm
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:15
Ja sam krenuo u teretanu prije 2 mjeseca, nisam znao baš ništa. Ali tamo sam upoznao ljude koji su mi sami prišli i pomogli, i objasnili jako puno vježbi.. Vama curama je još lakše (ipak ste cure, ne? :) ), nemojte se sramiti, pitajte ljude koji tamo vježbaju, uvijek ce vam netko pomoci, samo pokažite dobru volju.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:43
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:

ali još ne znam sve o ženskoj prehrani




da, to ti je magicna prehrana, nije ko muška, ma ni malo


E pa sigurno ja i ti ne jedemo isto :)


A ovako , ako baš nitko vam ne pomogne, pitajte mene na PM, pomoci cu kolko god mogu, samo opcenito objasnite i pojasnite pitanja. Odoh sad odgledat tekmu, pozz :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 22:59
Ja bi isto eventualnu nagradu prepustila treneru/trenerici (koju jos uvjek zelim jako! *trep*trep*) jer mi je glupo da netko trosi svoje vrijeme, trud i znanje da bi ja nesto postigla i ne dobije nista.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 23:03
Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:

ali još ne znam sve o ženskoj prehrani




da, to ti je magicna prehrana, nije ko muška, ma ni malo
E pa sigurno ja i ti ne jedemo isto :)A ovako , ako baš nitko vam ne pomogne, pitajte mene na PM, pomoci cu kolko god mogu, samo opcenito objasnite i pojasnite pitanja. Odoh sad odgledat tekmu, pozz :)


sigurno ne jer zika jede vise od tebe
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 23:10
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


sigurno ne jer zika jede vise od tebe


Ovo je uvreda za muškarca :D
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 23:12
Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

sigurno ne jer zika jede vise od tebe
Ovo je uvreda za muškarca :D


sorry, morala sam   
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 10:56
Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

sigurno ne jer zika jede vise od tebe
Ovo je uvreda za muškarca :D


avangarde

@xd - sigurno ne jedemo isto, nitko ne jede isto, ali u principu nema nikakve razlike...
koja bi trebala biti razlika?
poanta je da se unesu nutrijenti (za svaku osobu po njenim potrebama) unutar dana, to što ti jedeš onda 250g P, a neka cura 180 P ne cini razliku u prehrani...
LiveStrong
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 11:17
Da, vjerovatno imaš pravo
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Marius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 14:57
Ekipa,

cisto organizacije radi, u ponedjeljak ce krenuti natjecanje.
Osobe koje su se prijavile ua clanarine u teretani ce moci od ponedjeljka koristiti njihove usluge.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 14:59
Ma dobro, ja sam svejedno vec pocela. Big smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 16:47
Uuuu taman da si složim plan treninga i prehrane do kraja :))
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7374757677 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.