New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 80>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 00:36
Opla, iznenadjenje Smile Ja necu puno dužiti i komplicirati, samo cu rec da mi je drago da se nešto pozitivno pokrenulo i da smo svi i dalje u igri Wink

I'm the boss? Auuu mogu li ja to izdržati? Ide meni organizacija samo sam bolesno neodlucna Big smile  Treba mi netko ko ce mi prevagnuti jednu stranu moje vage svako malo LOL

Idem ispocetka:

Zoki, što se trenera tice, nisam sigurna što ce Illy. Illy nam je odavno odustao od uloge trenera, a što se organizacije tice još se nije izjasnio tako da tu treba vidit s njim oko jednog i drugog.

Zmaj ti fali u ekipi, što je i dalila primjetila, a prijavu je potvrdio kao i svi navedeni.

Raspored kandidata po trenerima - zamišljeno je da se kandidati prvo predstave, a da onda svatko od nas izabire po svojim kriterijima koga bi uzeo pod svoje vodstvo. Dakle, ne da ja biram i slažem nego da si svatko nakon opširnijeg predstavljanja kandidata (da ih malo upoznamo i da vidimo odakle su - što je mnogima bitan kriterij) za sebe odabere onog, odnosno one za koje misli da mu najbolje odgovaraju i s kojima bi se najbolje složio.

Što se tice kandidata koji upadaju u igru - negdje tamo oko cetvrtka, petka sam odredila zadnji dan prijava nedjelju, odnosno da u ponedjeljak mora biti sve definirano. To je ovih 15 kandidata koje si quotao gore. Nakon toga nam se još prijavila marija-mo koja je još u nedjelju kontaktirala Phoenixa i mene, dakle nije pala s Marsa :), samo nije stigla prijavu odradit taj dan, tako da bih ja nju još uzela u obzir. Ne samo zato što nam se javila na vrijeme nego i zato što je aktivna ovdje vec neko vrijeme, ozbiljna, trudi se i mislim da zaslužuje da ju primimo. E sad, što s ostalima? Damn, pravila su pravila, bilo je dovoljno vremena. A i, s obzirom da nas je 6-7 trenera, a vjerujem da ce vecina uzet po dvoje (osim Thorna, nešto nam se raspojasao Big smile) i ovako bi neki mogli ispast, nema potrebe još krcat. Mislim da je 16 cisto dovoljno. Sorry ekipa, negdje moram napravit rez Ouch

Pravilnik i ostalo - mogu ga sredit. Ako ce Illy sa mnom, super, ako ne, nešto cu smislit i sama :) Zapravo, vecina toga je recena. I Ti si Zoki na pocetku rješio velik dio tog pravilnika, ja sam malo nadopunila kasnije, svi su se složili s time i ne znam što bih još puno tu mogla dodat. Samo bih voljela onda znati što brže da li sam sama u ovome ili je Illy sa mnom pa da mogu ili možemo srediti taj pravilnik. Illy, javi se Smile

Kad krecemo - pa ako idemo prvo sa predstavljanjem, pa sa biranjem, pa taj pravilnik još....potrajat ce par dana. Po meni bi bilo najbolje zaokružiti pa pocet tamo negdje 1.5. ili ajde..2.5. :)) da ne naguravamo sad sve i da definitivno definiramo sve što je najbolje moguce... ali ako vam je to svima previše onda se potrudite da sastavite to predstavljanje što brže pa ce se i pocetak ubrzat Big smile

E i da...zika....ne znam šta bih ti rekla :) Ja bih nekako da svi idemo na minimum 2 kandidata, a da onda ko hoce uzme i više ako misli da to može izgurat. Jer ovako baš i ne bi bilo pošteno, znaš Wink Ako vec misliš da neceš stic, onda možda bolje ne ulazit u to uopce nego ovako...jer ipak je sa jednim puno lakše radit nego sa dvoje, a kamoli troje Wink

Mislim da sam sve pokrila..razgladnilo me ovo Big smile

p.s. Vidim da su neki vec krenuli sa predstavljanjem Thumbs Up Idemo, one by one Wink ...and...


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 01:22
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 01:32
ja isto bas od sutra pocinjen ujutro opet radit,i opet ce se potrefit da cu skoro cili dan ponekad radit ali stic cu svaki dan baren po sata provest na porukama i dogovaranju, a sta se tice toga kad se da neki program prehrane i treninga nema nakon toga puno filozofije tako da prvih par dana je najteze i to je to
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 07:35
Kužim, ok. Nemaš frke
Al više od dva nema teoretske.

Ja sam isto za da pocne od 1.5.
Dovoljno vremena za sve da se predstave!
LiveStrong
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 07:39
Ja cu nažalost morati odustati ! Imam nekih problema koje ne mogu riješiti tako brzo !
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 09:28
zika, ne moraš više od 2 Wink

Brle, pa što je to bilo sad Ouch Šteta....nadam se da nije nešto loše! Si siguran da odustaješ? Bilo bi dobro da mi potvrdiš danas!

Ha, ajmo sad ovako. Dakle, nakon roka prijava imamo 3 prijavljena - shvatit cu ih kao rezerve u slucaju da se nešto ovako dogodi. Prvi prijavljeni je jeulz. Jeulz, si s nama? Možemo te uzet umjesto Zvonimira ako definitivno odustaje. Iako, budite svi svjesni da ovo nije konacno i da ce vjerojatno neki ispast jer ce, kako sam vec rekla, vecina trenera uzimat po dvoje. U svakom slucaju, ja sam ti dala priliku pa probaj Wink Samo bi bilo dobro da se javiš najkasnije do sutra, potvrdiš sudjelovanje i zapocneš predstavljanje u svojoj temi.


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 09:41
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 09:40
Trenutna lista natjecatelja je:

Slavonka23
OSka
Lily 20
Igor
Luna - scarlet
Midza
Hakuna matata
since86
Zlatkosa
Katniss
Demetra
HardStyle
Brunhilda
Tina 07
marija-mo


Imamo vec troje predstavljenih, bravo ekipa Clap Ja cu vam sada tu samo napisati par natuknica kako bi to trebalo izgledati da ne cekamo da se taj pravilnik sastavi jer cu tako morati svakome pojedinacno govoriti isto pa da se ne ponavljam, samo ukratko:

1. Prvo napišite svoje osnovne podatke - godine, odakle dolazite, cime se bavite...dakle osnovno predstavljanje.

2. Opišite nam svoje iskustvo u treniranju, prošlo, sadašnje...i otprilike koliko se razumijete u trening i slaganje jelovnika, odnosno sa kakvim osnovnim znanjem raspolažete. Isto tako naglasite nam svoje mogucnosti i preferencije treniranja - dakle, da li ste spremni upisati teretanu ili namjeravate trenirati doma (ako biste trenirali doma, navedite nam opremu koju imate na raspolaganju).

3. Naglasite što vas muci, na cemu biste voljeli poraditi, koje su vaše želje i ciljevi. Možete cak i naci neku sliku svoje približne vizije ako hocete pa da znamo malo na što ciljate Wink

4. Naznacite svoje mjere (prsa, struk, bokovi, opseg nogu, možete i listova, decki mogu mjerit opseg ruke) i izvažite se te slikajte sliku vage da vam možemo vjerovat ;) A i da vidimo na kraju razliku ;) Mora biti barem 3 slike: frontalno, iz profila i odozada (cijelo tijelo). Ako hocete, stavite i više, ali nikako ne manje!

5. Napišite s kojim biste trenerom voljeli radit i zašto bi baš vas trebali izabrat Wink

Mislim da je to to, nadopunim još ako bude trebalo. A sad krenite Smile




Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 17:14
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 11:51
Bravo Gymka! Samo peri..

Gymka is the boss - svi morate nju slušati! Cool

Vidim da sve ide odlicno.
Predlažem samo da se pravilnik složi u 1 zasebnoj temi da svima bude jasno - sticky tema.

Vidim da se ekipa krenula predstavljati - super!

Btw. kako ograniciti da se ostala ekipa ne javlja.. npr. da ne otvore temu i traže trenera.. 
.. kandidati su vec odabrani, da li ostale pustiti da sami (bez trenera) rade FIT u 60 dana - pa možda naprave izvrstan rezultat...

Imate li ideju?



Edited by Zoki - 25 Travanj 2012 at 12:02
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 12:08
Meni ne smeta ukoliko ce se prijaviti i ljudi koji ce raditi bez trenera. Ali mislim da vecina trenera nece imati vremena za više od 2 kandidata. Osim Thorna..on bi ih i 5.... Wink
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 13:06
Ovo da mi "nesvrstani" radimo sami je super ideja, vjerovatno necemo biti pobjednici, ali bar cemo imati motivaciju za rad :D
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 14:10
Originally posted by dalila dalila wrote:

Meni ne smeta ukoliko ce se prijaviti i ljudi koji ce raditi bez trenera. Ali mislim da vecina trenera nece imati vremena za više od 2 kandidata. Osim Thorna..on bi ih i 5.... Wink

naravno ja mogu cijeli razred okupit LOLLOL

malo ozbiljnosti dalila Tongue
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:09
Što se mene tice, nema problema da ostali prijavljeni rade sami. E sad, s obzirom da nam se jeulz još ne javlja, a nema još tako puno vremena za sve, ja bi to napravila ovako. Vidim da nam je sljedeca prijavljena "rezerva" Sun Chi i da nam je aktivna :) Jeulzu dajem još vremena do sutra u 12h, ako se ne javi i potvrdi sudjelovanje neka umjesto njega uskoci ona. I to bi onda bilo to. Svi ostali rade za sebe.

Dakle, Sun Chi - ako vidiš da se jeulz nije oglasio do 12h, pripremi slike i otvaraj svoju temu Wink Može? A ako se javi, možeš raditi sama kao što smo rekli.

Zoki, pravilnik ce se srediti danas, sve na jednom mjestu Wink


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 16:10
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:36
Potvrdjujem sudjelovanje Smile

Cekam taj pravilnik da ustanovim šta trebam napraviti i bacam se na posao.

Edited by jeulz - 25 Travanj 2012 at 16:37
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:39
Ja prihvacam samo one koji ce bit na defki.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:41
Može jeulz, upadaš Wink

Ne moraš cekat pravilnik, sve ti piše gore - pravila postavljanja svoje teme. Otvori si novu temu i napiši sve o sebi, šta sam napisala par postova gore. I onda cekaj da te netko izabere, ako te izabere :) Može?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:50
Može, otvorit cu temu danas ili sutra :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 17:15
Nema problema Wink

Dakle, konacna lista kandidata:

Slavonka23
OSka
Lily 20 *
Igor
Luna - scarlet
Midza *
Hakuna matata *
since86 *
Zlatkosa *
Katniss
Demetra *
HardStyle
Brunhilda *
Tina 07 *
marija-mo
Sun Chi


*
cekamo vas Wink




Edited by Gym_girl - 26 Travanj 2012 at 01:10
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2021222324 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.