New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 80>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


I idemo...zatvaram prijave Big smile

Natjecatelji su:

Slavonka23
OSka (obje prodane Thornu Smile)
Lily 20
Igor
Luna - scarlet
Midza
Hakuna matata
Zvonimir Brle
since86
Zlatkosa
Katniss
Demetra
HardStyle
Brunhilda
Tina 07

...to je to, nisam nikog propustila? Smile

Dakle, zakljucno - 15 natjecatelja, 6 trenera sa dalilom u rezervi Big smile

Pravila su na 1. i na 11. stranici, da se ne ponavlja. Princip smo vec razjasnili - od danas svi otvaraju svoju temu ovdje i pišu sve što smo rekli - dakle od osnovnih podataka do želja i ciljeva uz priložene mjere i slike. Takodjer naznacite s kojim bi trenerom najviše voljeli radit. Imat cete par dana fore, koliko, odlucit ce Zoki kad nam se vrati :) U svakom slucaju, bilo bi dobro odradit to što brže da možemo odabrat i krenut u igru Wink

p.s. Naravno, cekamo Zokija za tocku na i, nadam se da ce se stic javit danas u temu Smile

Prvo da se ispricam svima - zao mi je sto se ovo oduzilo, i da se nisam stigao javiti u temu na vrijeme. Embarrassed 
Stisao nas je malo posao, potruditi cu se cesce javiti u ovu temu.

Gymka je sad glavna za natjecanje i super je poslozila ekipu. Clap

Moze samo provjera trenera - Gymka, Iluvatar, Zika, Thorn, Davor23, Phoenix, Dalila... ?
Potvrdite mi samo u jednom postu tko su treneri... Tongue

Ne zelim komplicirati stvari, ovo ce biti community driven natjecanje i ocekujemo super rezultate.

Gymka, jesi kandidate lijepo rasporedila po trenerima i sve je dogovoreno? Smile


Edited by Zoki - 24 Travanj 2012 at 22:19
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:24
Jesam li ja jedini koji ide na masu xD
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:30
Otvoren je novi podforum gdje se mogu kandidati prijaviti - samo oni koje je Gymka odobrila!


Gymka ce biti nagradjena za organizaciju ovog natjecanja! Tongue
Kandidati moraju biti odobreni od strane nase organizatorice. Gymka is the boss now - nema zafrkancije. Ima da ju slusate... Cool

Gymka moze meni bilo sto javiti, pa mozemo reagirati ako ce biti kakvih nesuglasica, prijedloga i sl.
Naravno da cu i ja biti ukljucen u natjecanje. Ja cu vas tjerati na jos bolje rezultate i bacati vam linkove na nagrade.. Tongue

Predlazem da se kreira tema u ovom novom podforumu sa pravilnikom i posebno tema s kandidatima i trenerima. Wink 



Edited by Zoki - 24 Travanj 2012 at 23:02
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:41
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  Eto na to sam mislio kad sam rekao da je sve malo pre neozbiljno, to su neke stvari koje su se trebale postaviti i dogovoriti od pocetka. Treba prvo srediti natjecanje koje se pokrene a onda na sajam u njemacku TongueWink

Iluvatar, drage volje bi da mogu zivjeti od FIT natjecanja, ali ne mozemo placati troskove FIT natjecanjem. 


Nije sve crno-bijelo, da se moglo bolje, moglo se. Samo da si uzeo sat vremena objasnio meni i gymki na pm kako vidiš ovo i što bi trebalo napraviti te se dogovorio s nama da organiziramo cjelu stvar, moglo je biti puno bolje. Ali ovako se ne može ništa ocekivati a moglo se napraviti nešto prepoznatljivo za cjeli portal.

No sve u svemu, sigurno znaš što su ti prioriteti...


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
since86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote since86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:52
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Jesam li ja jedini koji ide na masu xD


Nisi sam i ja sam..Big smile
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Nije sve crno-bijelo, da se moglo bolje, moglo se. Samo da si uzeo sat vremena objasnio meni i gymki na pm kako vidiš ovo i što bi trebalo napraviti te se dogovorio s nama da organiziramo cjelu stvar, moglo je biti puno bolje. Ali ovako se ne može ništa ocekivati a moglo se napraviti nešto prepoznatljivo za cjeli portal.

No sve u svemu, sigurno znaš što su ti prioriteti...

Htio sam kreirati pravilnik i pronaci trenere i jednostavno nisam stigao to kvalitetno odraditi. Sada trazim pomoc od Gymke i tebe.. 

Vjerujem da i dalje izazov moze poceti, da mozemo kreirati dobra pravila, odabrati trenere i kandidate. Zamolio bih te da nam pomognes kako bi sto prije startali.

Znam da imas iskustva i s proslim natjecanjem i da znas prednosti / mane proslog izazova i da bi mogao pomoci u kreiranju pravilnika za ovo 2012. natjecanje. Smile

Cekam da se potvrdi lista s trenerima i kreira pravilnik u ovom novom podforumu.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:57

Ajmo curke Tongue


https://www.fitness.com.hr/forum/igor-prijava-za-natjecanje_topic5669.html



Edited by Igor - 24 Travanj 2012 at 23:00
Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:00
Zoki da se pocinju otvarati teme ili da se jos ceka sve ??
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:01
Originally posted by HardStyle HardStyle wrote:

Zoki da se pocinju otvarati teme ili da se jos ceka sve ??

Neka Gymka ovdje sve potvrdi.

Ako vas je Gymka odabrala za kandidata - mozete otvoriti temu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:04
Potvrdjujem..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:05
Mislim da je trener još Zmaj, ja sam rekla da cu uskociti ukoliko je potrebno... Neznam koliko e zasad kandidata i da li primamo  ove koji su se prijavili danas... ukoliko primamo... onda budem i ja trener.... Iako bi voljela  da su osobe sa kojima bi radila iz Rijeke, da možemo odraditi nekoliko treninga, a nauce osnovne vježbe... No i ako nisu žemo se nekako dogovoriti za ucenje tehnike...

Pravilnik smo mislim vec otprilike dogovrili, ukoliko  su se svi složili. Ne znam ako netko ima još neku dobru ideju? 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:20
Meni je samo promakao datum koji se uzima kada tocno pocinje i kada završava ovo sve?!
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:22
islim da datum nije odredjen.... najprije se morau svi kandidati predstaviti.... ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:23
Originally posted by dalila dalila wrote:

Pravilnik smo mislim vec otprilike dogovrili, ukoliko  su se svi složili. Ne znam ako netko ima još neku dobru ideju? 

Pravilnik mora biti definiran u sticky temi da bude jasan i vidljiv svima.
Gymka ili Iluvatar ga mogu napisati.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 23:24
Originally posted by zika zika wrote:

Meni je samo promakao datum koji se uzima kada tocno pocinje i kada završava ovo sve?!

Sto se mene tice, moze krenuti sve od sutra - ako Gymka potvrdi da je sve spremno.
Izazov traje 60 dana.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 00:09
Ok!
Samo ja nisam ziher jel mogu hendlat dvije osobe jer sam fakat u stisci s vremenom...
Za sad sam se dogovorila s Lily_20. Ne želim da ispadne da sam unfair, ali mislim da cu više biti ako uzmem dvoje.
No, ako cu morat, ok...
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.