New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 80>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 10:11
Nisam htjela ništa komentirati prije nego se Gymka javi, ali i po meni nije u redu da sad Gymka odredi tko je strucan, a tko nije strucan i da bilo koga reže. Tako da ukoliko misliš da bilo tko od prijavljenih trenera nije dovoljno strucan, ti bi se trebao toga uhvatiti, jer inace dovodiš Martinu u nezgodnu situaciju. Ona se stvarno potrudila da sve ovo pokrene, sad ti uradi taj dio sa rezanjem i slicno. 
Najbolje je da ti napišeš popis trenera i da li ti odgovaraju naknadno prijavljeni kandidati da ipak sudjeluju u natjecanju, pošto vidim da ih ima... 
I ja smatram da ovo ako je natjecanje treba biti na nivou, no teško je na ovaj nacin preko portala organizirati, još što si to prepustio clanovima foruma ... Ako želiš strucnost i nivo, moraš postaviti pravila kojih cemo se onda svi držati.... 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 10:33
Originally posted by dalila dalila wrote:

Nisam htjela ništa komentirati prije nego se Gymka javi, ali i po meni nije u redu da sad Gymka odredi tko je strucan, a tko nije strucan i da bilo koga reže. Tako da ukoliko misliš da bilo tko od prijavljenih trenera nije dovoljno strucan, ti bi se trebao toga uhvatiti, jer inace dovodiš Martinu u nezgodnu situaciju. Ona se stvarno potrudila da sve ovo pokrene, sad ti uradi taj dio sa rezanjem i slicno. 
Najbolje je da ti napišeš popis trenera i da li ti odgovaraju naknadno prijavljeni kandidati da ipak sudjeluju u natjecanju, pošto vidim da ih ima... 
I ja smatram da ovo ako je natjecanje treba biti na nivou, no teško je na ovaj nacin preko portala organizirati, još što si to prepustio clanovima foruma ... Ako želiš strucnost i nivo, moraš postaviti pravila kojih cemo se onda svi držati.... 


Slažem se s curama!



Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 11:09
+1
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 11:50
Dar govora..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 14:15
Došla sam u pravo vrijeme Big smile ja bi da me netko trenira Clap

23 godine, 170cm, 63(?)kg, nisam (totalna) pocetnica, u blizini su mi teretana i bazen. 
Volim utege, vježbe s vlastitom težinom, orbitrek, plivanje, bicikl i trcanje. Sprave radim ako moram Dead
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 14:25
Baš u pravo vrijeme, da Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 14:54
Ah, kontradiktorne informacije (citala sam Zokija: Kandidati ce otvarati temu tek kada se popišu treneri, kada se popišu uvjeti za prijavu i kada napišemo jasno i glasno - slobodno se prijavite! Smile )

Ako su prijave gotove, ja se prijavljujem kao zamjena ako netko odustane Tongue 

You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 14:56
valjda cemo do 1.5. imati svako svog trenera :D
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 16:59
  Eto na to sam mislio kad sam rekao da je sve malo pre neozbiljno, to su neke stvari koje su se trebale postaviti i dogovoriti od pocetka. Treba prvo srediti natjecanje koje se pokrene a onda na sajam u njemacku TongueWink

Edited by Iluvatar - 24 Travanj 2012 at 17:03
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 17:26
Ja mislim da je gym sve dobro pokušala organizirati i stvarno je bila u svem tom, napisala je i kandidate i trenere i mislim da ne bi trebalo previše komplicirati dalje :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 17:41
Slažem se sa Lily... Još se ceka da se Zoki pojavi....
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 17:57
Ako jos uvek prihvatate prijave, ja sam in :)
31 god uskoro, 169cm, 71kg... idem vise-manje (MANJE) redovno u teretanu ali nemam neki konkretan program, nego sama vezbuckam...
Istinski sam motivisana za ovo natjecanje :) taman malo da se malo utegnem za leto!
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 20:17
  Je li ovo Sparta ili Sapunica LOL

Edited by Igor - 24 Travanj 2012 at 20:17
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 21:44
mislim da je ovo prvo  LOLhttp://www.youtube.com/watch?v=WUzthVZfmHA LOL 
ja se nadam da krecemo od 1.maja, tj. 2. da se još graha napucamo LOL 


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 21:53
Originally posted by Igor Igor wrote:

  Je li ovo Sparta ili Sapunica LOL

sapunica, mislim neka meksickaLOL
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 22:08
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  Eto na to sam mislio kad sam rekao da je sve malo pre neozbiljno, to su neke stvari koje su se trebale postaviti i dogovoriti od pocetka. Treba prvo srediti natjecanje koje se pokrene a onda na sajam u njemacku TongueWink

Iluvatar, drage volje bi da mogu zivjeti od FIT natjecanja, ali ne mozemo placati troskove FIT natjecanjem. 


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.