New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 80>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 17:04
Hocemo li mi kandidati otvarat profile sada ili nakon sto bude gotov i popis trenera?
Imala sam sok terapiju kada sam se poslikala danas... Mislila sam da bolje izgledam, sad mi je jezivo pomislit kako sam izgledala onda kad sam i sama sebi bila grozna Stern Smile
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 17:26
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo me. Sorry što kasnim s pisanjem, vratio se jucer s FIBO - sajma fitnessa u Njemackoj.
Mogu vam reci da nema ništa novog, sve više se fura funkcionalni trening, a sprave su sve manje interesantne.

Vidio sam da se dosta ljudi prijavilo za trenera.

Mislim da je jako bitno naglasiti da ne može biti bilo tko trener. Ovdje se radi o živim bicima i samo strucni ljudi, po mojem mišljenju, mogu voditi ljude kroz trening i pisati im prehranu.

Znaci, prihvacamo samo one trenere koji vec imaju iskustva u treniranju ostalih osoba i koji imaju veliki autoritet ovdje na forumu.

Ne bih htio da se itko uvrijedi, ali ne može ekipa što je 75% vremena u godini izvan forme, voditi nekoga tko se mora preoblikovati u 60 dana.

Gymka, zamolio bih te da ovdje javno napišeš popis trenera za koje misliš da su strucni, imaju iskustva u vodjenju i treniranju osoba.

Ovo je osnovno i veoma bitno - ne smijemo ni pomisliti da bi nekome mogli ugroziti zdravlje i sl. 
To ne dolazi u obzir.


Kaze Gymka da stize za 2 sata.. sad je na treningu...

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 17:27
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Hocemo li mi kandidati otvarat profile sada ili nakon sto bude gotov i popis trenera?
Imala sam sok terapiju kada sam se poslikala danas... Mislila sam da bolje izgledam, sad mi je jezivo pomislit kako sam izgledala onda kad sam i sama sebi bila grozna Stern Smile

Kandidati ce otvarati temu tek kada se popišu treneri, kada se popišu uvjeti za prijavu i kada napišemo jasno i glasno - slobodno se prijavite! Smile

Btw. otvoriti cemo kompletno novi podforum za prijave i natjecanje 2012 u kojem ce kandidati otvoriti svoje teme - ovo je samo tema za definiciju pravila, prijedloga i trenera.

Stoga, svi se moramo još malo strpiti..


Edited by Zoki - 23 Travanj 2012 at 17:28
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 17:37
Oh, ok, hvala na infu Smile
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 17:46
ajde bit cete definirani nakon ljeta :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 18:32
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zika, taj dio sa biranjem nam nekako visi u zraku Big smile Moj prijedlog je da svaki trener izabire po svojim kriterijima onoga natjecatelja za kojeg mu se cini da bi njemu najbolje odgovarao. Koji ce to bit kriteriji, to svakome svoje. Sad je jedino problem ako se dvoje ili više nas trenera izjasnimo za iste :)) Zato sam i rekla da bi  se sami natjecatelji mogli izjasnit s kim bi voljeli radit pa da to prevagne ako se tako nešto desi.



Gle, ne znam dal ce mene birati, nisam previše aktivna, a ovo su sve novi clanovi....

Uglavom, kako god ispalo, želim osobu koja ce željeti slušati i željeti izgurati posao kako treba. Ako ce pisati jedno, a raditi drugo, to nam nikome ne treba. Imam dnevno slobodno 3 sata vremena, a to je od 8 navecer do 11 i ako sam s tim malim vremenom voljna izgurat svoje treninge i tudje, onda ocekujem to i nazad.

Jer, ljudi, ako cete nas slušat, jedino možete dobiti, zato i jeste svi tu!


Ja bi Ziku ili Dalilu jer mi odgovaraju njihovi termini rano ujutro ili navecer :) Ja sam iz Zagreba..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 19:08
Može Lily, dogovorit cemo se!    
Mislim, jedino ako si spremna pre*ebeno izgledati, inace necemo pricati !
LiveStrong
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 19:11
Originally posted by zika zika wrote:

Može Lily, dogovorit cemo se!    
Mislim, jedino ako si spremna pre*ebeno izgledati, inace necemo pricati !

Ako ce izgledat ko ti, onda je pre*ebeno preblaga rijec :) Naravno da želim!!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 19:21
meni je svejedno koga dobijem, u zg studiram, tak da sam tu celo vreme..  sad tko želi mene ;) slobodno me doda u svoj tim :) 
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 20:17
 
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Hocemo li mi kandidati otvarat profile sada ili nakon sto bude gotov i popis trenera?
Imala sam sok terapiju kada sam se poslikala danas... Mislila sam da bolje izgledam, sad mi je jezivo pomislit kako sam izgledala onda kad sam i sama sebi bila grozna Stern Smile

e i ja, obavila slikanje sad, pripremila sve, i užas :( baš sam potražila slike kad sam imala 55kg, a tad sam imala špekeca isto, kolko ga je sad Confused

al istesat cemo se mi, vjerujem ja u nas Wink
Back to Top
HardStyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HardStyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 20:22
Sve napisno:) jos se samo ceka da Zoki kaze kad da se pravi tema :D
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 20:39
Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Može Lily, dogovorit cemo se!    
Mislim, jedino ako si spremna pre*ebeno izgledati, inace necemo pricati !

Ako ce izgledat ko ti, onda je pre*ebeno preblaga rijec :) Naravno da želim!!


Onda dogovoreno!

LiveStrong
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 21:02
Htjela sam nadodati da je meni svejedno tko ce me trenirati, racunam na strucnu pomoc i to cu cijeniti i maksimalno poštivati. No, jedino moram napomenuti da imam grozno radno vrijeme, pa jedan dan mogu trenirati ujutro, a drugi poslije podne, dok su mi vikendi zauzeti za druge stvari
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 22:24
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Može Lily, dogovorit cemo se!    
Mislim, jedino ako si spremna pre*ebeno izgledati, inace necemo pricati !

Ako ce izgledat ko ti, onda je pre*ebeno preblaga rijec :) Naravno da želim!!


Onda dogovoreno!


Jeeeeeeeiiiii Hug Dobila sam najbolju trenericu Handshake
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 00:16
Ako netko odustane ja sam zainteresiran

19 godina star, 194 cm visok. 
Student, 4-5 puta tjedno u teretani. Ozbiljno shvacam 'hobi' iako je trenutno više lifestyle.

Poceo trenirati prije 14 mjeseci sa 112 kila i preko 28% BF (skroz niska mišicna masa jer do tada nisam 'digao uteg u životu')

Trenutno na 93kg i 18% BF (krenuo s definicijom prije 2 mjeseca na 24% BF i 105KG)

Ako još šta treba ,pitajte


Edited by jeulz - 24 Travanj 2012 at 00:17
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 00:57
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo me. Sorry što kasnim s pisanjem, vratio se jucer s FIBO - sajma fitnessa u Njemackoj.
Mogu vam reci da nema ništa novog, sve više se fura funkcionalni trening, a sprave su sve manje interesantne.

Vidio sam da se dosta ljudi prijavilo za trenera.

Mislim da je jako bitno naglasiti da ne može biti bilo tko trener. Ovdje se radi o živim bicima i samo strucni ljudi, po mojem mišljenju, mogu voditi ljude kroz trening i pisati im prehranu.

Znaci, prihvacamo samo one trenere koji vec imaju iskustva u treniranju ostalih osoba i koji imaju veliki autoritet ovdje na forumu.

Ne bih htio da se itko uvrijedi, ali ne može ekipa što je 75% vremena u godini izvan forme, voditi nekoga tko se mora preoblikovati u 60 dana.

Gymka, zamolio bih te da ovdje javno napišeš popis trenera za koje misliš da su strucni, imaju iskustva u vodjenju i treniranju osoba.

Ovo je osnovno i veoma bitno - ne smijemo ni pomisliti da bi nekome mogli ugroziti zdravlje i sl. 
To ne dolazi u obzir.



Zanimljiva situacija...ja usred treninga, a Davor šalje poruku da cijela stvar stoji dok se Gymka ne javi, a ja mislila da tebe cekamo Zoki Big smile

Eh, ovako....najprije, lijep zadatak si mi dao      hehe...

Kao prvo, mislim da smo pitanje ko se uklapa u sliku trenera trebali rješiti na pocetku cijele price. 29.3. je bilo tvoje zadnje javljanje Zoki gdje si tražio još minimalno 3-4 trenera. Ljudi su se javljali (naravno, jer nije bilo definirano ko uopce može biti trener) smatrajuci da se može prijavit bilo tko ko ima imalo znanja i ko je bar netko vrijeme clan ovog foruma. Otada te prijave nitko nije regulirao. I sada, kad je sve gotovo, nakon cijelog vikenda pozivanja i tupljenja da se svi oglase i da se više skupimo i da krene natjecanje - sad ja odjednom moram rec ko je dovoljno strucan da bi uopce bio trener. Hmmmm...

Ako cemo baš o strucnosti i iskustvu neposrednog rada s ljudima (dakle, uživo), odmah cu ti rec da taj uvjet ispunjavaju dvije osobe i jedna koja je nažalost odustala. Sebe tu ne ubrajam zato što ono što ljudi danas nazivaju strucnošcu još ne ispunjavam, ma koliko god sati dnevno provodila nad knjigom i pomagala ovdje ljudima vlastitim iskustvom i znanjem kojeg sam do sad stekla.  Svi koji su se prijavili tu su dugo, imaju znanje i rade na sebi cijele godine, a i sigurna sam da neki od njih znaju puno više od tzv. "strucnjaka" po raznim teretanama. Možda nisu trenirali 100 ljudi u životu ali to ne znaci da ne znaju pomoci nekome ili da bi nekome naškodili. Ako je prošlo natjecanje jedna od trenerica mogla biti Theia, ne vidim zašto sada to nebi mogla recimo biti zika. Cura odlicno izgleda i cure je vole. Uopce ne sumnjam da bi nekome mogla pomoci da ostvari promjenu. Kao što ni ne sumnjam u nijednog od prijavljenih trenera. Što bi moglo krenuti loše? Pa ljude ucimo zdravoj prehrani, ne stavljamo ih na kuru steroida Big smile

Je, da raspisala sam se ko i uvijek ali eto, nije bilo druge da kažem sve što imam za rec. Ako se vec od pocetka igralo na odredjenu strucnost i iskustvo rada sa ljudima onda je to trebalo napomenut ili odmah angažirat odredjene osobe koje taj uvjet ispunjavaju. Nema šanse da ja sad nakon svega nekoga prozivam i izbacujem iz igre jer kao prvo smatram da nije fer prvo zvati ljude da se prijave, a onda ih na kraju kad su vec svi spremni sasjeci s tim da nisu dovoljno strucni, a i kao drugo stvarno mislim da svi možemo napravit dobar posao. To je moje mišljenje, a sad ako se ti ne slažeš sa tim Zoki, nema problema, ali onda ti preuzmi tu ulogu pa nas reži Wink





Edited by Gym_girl - 24 Travanj 2012 at 08:45
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.