New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 80>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 16:16
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma ja bi isto bila trener...ali ako ce dolaziti vježbati kod mene... i platiti to i tako..onda se možemo dogovoriti Big smile Ali dati cu popust... I prehranu djaba Smile I ozbiljna sam. Ne stignem od svojih klijenata se ozbiljnije posvetiti nekome. 

mislim da si promašila poantu ovog natjecanja LOLBig smile

e cuj... treba bilo di prikupiti klijente..nemaš ti pojma koliko država stišce.... Tongue a i mislim i inace da bi bilo bolje da su treninzi osobni bar 2x tjedno...a to se ipak plati... i uostalom..nisam rekla da i vi nebi isto trebali nešto naplatiti ..bar simbolicno...eto..kad si me se uhvatio i ovdje i privatno Tongue


Edited by dalila - 19 Travanj 2012 at 16:40
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 17:29
a ne znam koliko sam u stanju nekome davati dobre savjete, kad trenutno ne mogu ni sebi pomoci.. od sveg znanja o prehrani, sam spao na 200g posnog dnevno... 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:00
jel prijava još traje...i ja biiii CryCry
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:03
Treba definirati što tko treba reci o sebi kod prijave, tko može biti trener, kako že se treninzi prodovditi i hrpa stvari, ove nasumicne prijave ništa ne vrijede dok se stvari ne definiraju inace je cjelo natjecanje jedna velika propast a samim time sramota za jedan ozbiljan portal.
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:36
ako se dogovorite sta i kako, racunajte na mene... :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:46
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Treba definirati što tko treba reci o sebi kod prijave, tko može biti trener, kako že se treninzi prodovditi i hrpa stvari, ove nasumicne prijave ništa ne vrijede dok se stvari ne definiraju inace je cjelo natjecanje jedna velika propast a samim time sramota za jedan ozbiljan portal.

slažem se sa tobom... u potpunosti... najprije definirati trenere i nacin na koji ce se predstaviti kandidati...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:49
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ako se dogovorite sta i kako, racunajte na mene... :)

Koji dio Slavonije? Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 19:59
Osijek :) ti?
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 22:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

...tako da, borite se Big smile

Borim se za Thorna! Big smile

Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Osijek :)

Chick fight! LOL

Evo, za svaki slucaj, da ponovim dok se sve ne definira.
Iz Osijeka sam.
34. godine.
Iskustva u teretani imam i idem u teretanu.
Imam iskustva i u zdravoj prehrani. LOL
Nadam se jednom dobrom programu i napretku u svakom pogledu.
Želja mi je ojacati, ucvrstiti se i ponešto smršaviti.

Nadam se da ce me Thorn uzeti pod svoje i ispuniti sve želje! LOL


Edited by OSka - 19 Travanj 2012 at 22:41
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 22:56
I ja se opet javljam da se prijavljujem.. Imam 23 godine i iz Zagreba sam. Imam fiksne bucice 1,3,5 kg i podesive do max 10 kg (4 bucice). Imam sto traka, svih živih vrsta,  orbitrack, leg magic, ab rocket, štangu za zgibove, rimsku klupu i sve što treba. Vježbam vec 2 godine, ali ne profesionalno vec sam do sad vježbala programe kao što su chalean extreme, insanity i sl. Imam još nedostataka koje bih htjela ispraviti, a najveci problem mi je što si ne znam organizirat prehranu, pa bi mi trebala pomoc oko toga i da mi netko napravi trening i vodi me kroz isti da mogu ispraviti nedostatke, a ponajviše da se zategnem. Imam mogucnost ici u teretanu. ;)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 23:11
Što se tice mene... imam 23god..od 25.2. pazim na prehranu...uz pomoc savjeta Gym girl HugBeer i vježbam...imam orbitrek... i sada sam krenula sa trcanjem...Znaci od 25.2. do danas sam smršavila 7kg..i cilj mi je ici dalje...

Pa eto...ako netko ima volje pomoci...bila bi zahvalna LOL Obecavam bit cu dobra *trep trep* LOL


Edited by Slavonka23 - 19 Travanj 2012 at 23:12
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 23:27
Sacekajmo da organizator odredi što sve mora napisati o sebi kandidat.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 00:59
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Treba definirati što tko treba reci o sebi kod prijave, tko može biti trener, kako že se treninzi prodovditi i hrpa stvari, ove nasumicne prijave ništa ne vrijede dok se stvari ne definiraju inace je cjelo natjecanje jedna velika propast a samim time sramota za jedan ozbiljan portal.



Istina, iako smo svi, ili bar vecina pomalo zakazali u prijedlozima - pocetni pravilnik je vec bio donesen i cekao nadopunu...a nismo se baš pretrgli da ga nadopunimo :) Ja se prva par dana nisam uopce ni obazirala na temu jer nisam u biti ni planirala ulazit u to i iskreno nije mi se dalo ni previše razbijat glavu s idejama obzirom da mi je vec bila krcata od svega ostalog.....

..uostalom, ovo je bila tema samo za broj zainteresiranih, a na kraju se pretvorila u svaštarnicu :))

Ovako, ja cu sad dati svoje prijedloge, a vi onda dajte svoje...i da rješimo to u ovih par dana.

1. Definiranje trenera i kandidata - odredimo dan do kojeg se može potvrditi sudjelovanje - predlažem nedjelju. Dakle, ko se ne javi do nedjelje (odnosno, cijelu nedjelju, znaci do ponedjeljka), bio trener, bio natjecatelj - otpada. U ovu temu idu samo prijave - bez podataka.

2. Kad se definiraju natjecatelji, svatko od njih otvara svoju temu i u njoj piše sve ono što se vec navodilo u postovima...dakle neke osnovne podatke o sebi, kratki opis problema, odnosno trenutnog stanja, iskustvo u treniranju - sadašnje i prošlo, znanje o treningu i pravilnoj prehrani koje ima ili nema, želje i ciljeve...naravno, prilaže mjere i slike....mislim, sve ono što bi trebalo biti bitno. I naravno, zašto bi baš njega/nju trebali izabrati - to je vec klasika svugdje, ne, bez toga ništa Big smile

3. Nakon što svaki od natjecatelja to obavi, nastupamo mi treneri i prema svojim kriterijima odabiremo one koji su nam zapeli za oko iz osobnih razloga :) Dakle, kriterije bih ja ostavila za svakoga posebno....nekome je lakše radit sa pocetnikom recimo - neka odabere pocetnika. Nekome je lakše sa vec naprednijim - neka odabere toga. Netko želi iz svog grada - može. Nekome je bolje na daljinu - može i to. Tako se nitko ne može žalit da je nepravedno jer svatko ima pravo izbora.

4. Kad izaberemo, objavimo izbor i krecemo kako je u pravilniku navedeno. Dakle, nacin komunikacije biramo sami, blog se objavljuje 1 tjedno, slike svakih 2 tjedna....cak bih ja tu uvela i da svaki trener ima obvezu dati jedan osvrt na kandidate...možda isto u obliku bloga 1 tjedno...ako se slažete...

Što se nacina treninga tice i toga kako ce se provoditi moram priznat da to baš i ne kužim Illy što si htio rec :). To je na svakome od nas trenera da definiramo te treninge...gdje ce se izvoditi (prema mogucnostima i potrebi natjecatelja), na koji nacin i da li cemo možda i mi sudjelovati u njima (ako smo iz istog grada). Svakome svoje i nek se snalazi :)
 

E sad ostaje jedno pitanje, a to je pitanje kategorija - kako birati pobjednike? Što se mene tice, ja bi da to što manje kompliciramo i filozofiramo....slike ce rec svoje. Jednostavno, na kome se bude vidjela najveca promjena i ko zaradi najveci broj glasova taj ce odnijet pobjedu. Jedino to glasovanje treba još iskristalizirat...hocemo li to pustit samo fitovcima ili još nekoga ubacit sa strane...da se ne desi da netko angažira pol grada za sebe :)


Mislim da je to to....spava mi se Sleepy....pucajte vi sad Smile









Edited by Gym_girl - 20 Travanj 2012 at 01:01
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 02:43
Slazem se, mislim da si odlicno pokrila na koji nacin da se sve ovo konkretno zapocne.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 10:46
Slažem se sa svim što si napisala, osim što predlažem da se uvede kriterij kako trebaju biti slikane slike na pocetku i na kraju, frontalno sprijeda, profil i odzada... Takodjer i mjere di se uzimaju, prsa, struk, bokovi, natkoljenica. tako da uvijek mjere na istom mjestu. Što se tice vagei  je i nije bitna... Bitno je da vidimo promjenu. I trebalo bi izbjeci umjetnicke slike i slicno. Te recimo da standaziramo da slike budu u badicimac cisto da ne ispadne da su neke provokativne i slicno, Eto, ukoliko bude falilo trenera bi rado se ukljucila ukoliko bude potrebe. Bez naknade, da ne ispadne da sad ja ti nešto zaradjujem ;) Voljna sam pomoci, naci se da naucimo vježbe, kao i dati savjete i vlastito iskustvo, kojega mogu reci da imam jako puno. što vlastitog, što u radu sa drugima.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 11:03
E da, slažem se sa kriterijima oko slikanja, i mjere naravno, svi iste.....to je po mom mišljenju uglavnom to...mislim da nebi trebali previše komplicirati, kako je bilo prošli put neka bude i sada, cisto je dobro funkcioniralo, najjednostavnije moguce.

Jedino bi trebali još malo te kategorije raspravit, da li cemo gledat sve skupa ili ipak imat neke podjele. Znam da bi bilo logicnije dijelit na masu i defku, odnosno neko mršavljenje ali cini mi se da imamo malo zainteresiranih za dobivanje mase tako da nema smisla ako ih se ne skupi dovoljno...i da li ic na jednog muškog i jednog ženskog pobjednika kako je Zoki rekao na pocetku ili nevažno? Jer mi je malo blentavo ako bude malo muških i sad neka cura ostvari puno bolji rezultat od tog jednog muškog, a taj mora pobijedit jer eto, treba bit muško Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.