New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 80>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 00:11
Originally posted by EllaSalinger EllaSalinger wrote:

Ne nego i ja volim puno pricat i volim se malo pravit pametna pa kad bi se nas dvije našle bacat svoje teorije bi se ja samo naživcirala XD Možda i griješim, možda bi se i složile, ali što se tice natjecanja mislim da mi nisu tolko potrebni motivacijski govori i savjeti pa eto


Tongue  Big smile

Phoenix mi je uzeo rijeci iz usta :) Ako misliš da ti znaš najbolje i samo bi ti smetali tudji savjeti onda radi za sebe, uostalom velik si uspjeh postigla sama Wink Inace, iznenadila biš se koliko sam ja u biti povuceno i šutljivo stvorenje, bez brige, ne hodam sa motivacijskim parolama po gradu  LOL a i ne volim baš mljet previše, to mi je mana kažu :)) Uostalom, pitaj vedi, jedva sam uspjela doc do rijeci od nje LOL A i kamo srece da se malo odmorim od motiviranja :))) Imam osjecaj da me ljudi doživljavaju ko neko blebetalo, a ja bi mjesecima mogla šutit bez problema, u miru i tišini :))


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za sad je cjela situacija poprilicno nedefinirana i dosta neozbiljna Stern Smile


Yep. Zoki? Hocemo, necemo? I ja bih voljela znat u narednih par dana šta ce bit s ovim...



Edited by Gym_girl - 17 Travanj 2012 at 00:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 17:52
i ja
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 11:09
Još uvijek se ništa nezna? Sleepy

Kad krece natjecanje? Tko su "izabrani"? Ermm
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 17:16
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za sad je cjela situacija poprilicno nedefinirana i dosta neozbiljna Stern Smile
Velika nam je gužva pa se ni ne stignem javiti u temu.

Koliko trenera imamo do sada?
Da li imamo trenere po svim vecim gradovima gdje bi bili kandidati?

Koliko mislite da bi kandidata trebalo sudjelovati u ovoj transformaciji?

Želimo samo ozbiljne trenere koji ce osigurati ozbiljne rezultate.

Volio bih da Gymka i Iluvatar vode organizaciju ovog natjecanja - mogu biti treneri ako žele, ako ne - biti ce organizatori. Mene nema sada do ponedjeljka (putujem).

Iduci tjedan bi mogli krenuti ako cemo imati definirane:
1. Trenere
2. Pravila natjecanja
3. Kandidate

Nagraditi cemo Gymku i Iluvatara ako preuzmu organizaciju, naravno da cu i ja biti stalno prisutan i u komunikaciji s njima + osigurati nagrade. Tongue


Edited by Zoki - 18 Travanj 2012 at 17:17
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 17:38
Zoki, vec smo bili lost in space Smile

Ne znam što je sa Illyem, on je nešto odustao od trenerstva, a sad ne znam što sa organizacijom ako ne mora biti trener, za to ga treba pricekat. Što bi to tocno zahtijevalo od nas, to preuzimanje organizacije?

Imamo 6 trenera ja mislim, ne znam što je sa Davorom?.....pokriveni su Zagreb, Rijeka, Osijek...Split? ili okolica, ne znam di je tocno zmaj...

Još nisam pogledala o kojim je gradovima tocno rijec ali koliko mi se cini mislim da je to to...vecinom ovi gradovi....

A za broj kandidata sam vec pisala u postu...mislim da bi 2-3 bilo dovoljno....2 idealno po treneru po mom mišljenju...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 19:05
trogir gymkaWink odnosno 4 km dalje na ciovu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 23:19
Davor je u banani..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 00:38
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


A za broj kandidata sam vec pisala u postu...mislim da bi 2-3 bilo dovoljno....2 idealno po treneru po mom mišljenju...


slažem se, jer to je nekako idealno a da se ne gubi na kvaliteti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 01:26
Da, mislim da je nemoguce kvalitetno radit sa više ljudi...još ako se i nekog ima sa strane od prije...meni je vec glava kupus, a nije ni krenulo :))

E, ajmo ovako ako može - ajde neka se sad svi od pocetka jave koji su se prijavili da vidimo da li je netko odustao i ko je stvarno 100% u ovome, cisto da imamo neku orijentaciju koliko vas ima trenutno.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 08:39
Moja prijava jos stoji.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 08:49
Ma ja bi isto bila trener...ali ako ce dolaziti vježbati kod mene... i platiti to i tako..onda se možemo dogovoriti Big smile Ali dati cu popust... I prehranu djaba Smile I ozbiljna sam. Ne stignem od svojih klijenata se ozbiljnije posvetiti nekome. 
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 09:44
I moja prijava još stoji.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 10:10
 ja isto nisam za vise od 2 kandidata. gym, a da odma napisu od kud su i one info o iskustvu, gdje kako i s cim treniraju i dal su po potrebivoljni doc u gym itd, da odma ubrzamo radi izbora
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 10:22
Evo, kako sam napisala ranije ja se javljam za natjecatelja - Rijecanka, ali sam u Dubrovniku iduca 2 mjeseca na faxu. Dosla sam na forum na ljeto 2011, no tek krajem godine skupila inat i motivaciju pa sam sa 68kg uspjela doci do 62 (na visinu 155cm). Na upoznavanju ima moja tema od nekoliko stranica sa mojim metodama, napretkom itd. Inace sam se 10 godina bavila gimnastikom, a zatim borilackim (ninjutsu)  tako da kondiciju i naviku vjezbanja imam. Sada idem u teretanu. Promijenila sam si prehranu prilicno, no negdje ocito stekam jer kg ne padaju ispod ovoga bez obzira sto cinim.

Moj cilj je - izgubiti jos 4kg (mozda vise/manje, ovisi kako ce to sve izgledati kako se budem priblizavala) kako si sad imam neku sliku u glavi, i jako definirat komplet tijelo. Naravno, i trbuh si izravnat do kraja no sa kojom kilicom dolje i sa definicijom ce se i to ubrzati. Imam i jako natjecateljski duh pa smatram da cu biti izvrstan kandidat :)

Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 10:59
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  gym, a da odma napisu od kud su i one info o iskustvu, gdje kako i s cim treniraju i dal su po potrebivoljni doc u gym itd, da odma ubrzamo radi izbora


Tako je, to sam se sjetila kad sam legla u krevet :) Naravno....napišite (svi oni koji nisu prije) sve što bi mi trebali znati o vama, prezentirajte se najbolji moguci nacin jer ce ih ipak dosta otpasti ako ostane ovaj broj...tako da, borite se Big smile

Davore, što onda s tobom, racunamo ili? Ajde daj, ovo ce te zaokupit malo Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 15:03
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma ja bi isto bila trener...ali ako ce dolaziti vježbati kod mene... i platiti to i tako..onda se možemo dogovoriti Big smile Ali dati cu popust... I prehranu djaba Smile I ozbiljna sam. Ne stignem od svojih klijenata se ozbiljnije posvetiti nekome. 

mislim da si promašila poantu ovog natjecanja LOLBig smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.