New Posts New Posts RSS Feed - Priprema natjecanja - NOVO - 2013!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema natjecanja - NOVO - 2013!

 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 80>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 10:10
 ja isto nisam za vise od 2 kandidata. gym, a da odma napisu od kud su i one info o iskustvu, gdje kako i s cim treniraju i dal su po potrebivoljni doc u gym itd, da odma ubrzamo radi izbora
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 09:44
I moja prijava još stoji.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 08:49
Ma ja bi isto bila trener...ali ako ce dolaziti vježbati kod mene... i platiti to i tako..onda se možemo dogovoriti Big smile Ali dati cu popust... I prehranu djaba Smile I ozbiljna sam. Ne stignem od svojih klijenata se ozbiljnije posvetiti nekome. 
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 08:39
Moja prijava jos stoji.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 01:26
Da, mislim da je nemoguce kvalitetno radit sa više ljudi...još ako se i nekog ima sa strane od prije...meni je vec glava kupus, a nije ni krenulo :))

E, ajmo ovako ako može - ajde neka se sad svi od pocetka jave koji su se prijavili da vidimo da li je netko odustao i ko je stvarno 100% u ovome, cisto da imamo neku orijentaciju koliko vas ima trenutno.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2012 at 00:38
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


A za broj kandidata sam vec pisala u postu...mislim da bi 2-3 bilo dovoljno....2 idealno po treneru po mom mišljenju...


slažem se, jer to je nekako idealno a da se ne gubi na kvaliteti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 23:19
Davor je u banani..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 19:05
trogir gymkaWink odnosno 4 km dalje na ciovu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 17:38
Zoki, vec smo bili lost in space Smile

Ne znam što je sa Illyem, on je nešto odustao od trenerstva, a sad ne znam što sa organizacijom ako ne mora biti trener, za to ga treba pricekat. Što bi to tocno zahtijevalo od nas, to preuzimanje organizacije?

Imamo 6 trenera ja mislim, ne znam što je sa Davorom?.....pokriveni su Zagreb, Rijeka, Osijek...Split? ili okolica, ne znam di je tocno zmaj...

Još nisam pogledala o kojim je gradovima tocno rijec ali koliko mi se cini mislim da je to to...vecinom ovi gradovi....

A za broj kandidata sam vec pisala u postu...mislim da bi 2-3 bilo dovoljno....2 idealno po treneru po mom mišljenju...


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 17:16
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za sad je cjela situacija poprilicno nedefinirana i dosta neozbiljna Stern Smile
Velika nam je gužva pa se ni ne stignem javiti u temu.

Koliko trenera imamo do sada?
Da li imamo trenere po svim vecim gradovima gdje bi bili kandidati?

Koliko mislite da bi kandidata trebalo sudjelovati u ovoj transformaciji?

Želimo samo ozbiljne trenere koji ce osigurati ozbiljne rezultate.

Volio bih da Gymka i Iluvatar vode organizaciju ovog natjecanja - mogu biti treneri ako žele, ako ne - biti ce organizatori. Mene nema sada do ponedjeljka (putujem).

Iduci tjedan bi mogli krenuti ako cemo imati definirane:
1. Trenere
2. Pravila natjecanja
3. Kandidate

Nagraditi cemo Gymku i Iluvatara ako preuzmu organizaciju, naravno da cu i ja biti stalno prisutan i u komunikaciji s njima + osigurati nagrade. Tongue


Edited by Zoki - 18 Travanj 2012 at 17:17
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2012 at 11:09
Još uvijek se ništa nezna? Sleepy

Kad krece natjecanje? Tko su "izabrani"? Ermm
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 17:52
i ja
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 00:11
Originally posted by EllaSalinger EllaSalinger wrote:

Ne nego i ja volim puno pricat i volim se malo pravit pametna pa kad bi se nas dvije našle bacat svoje teorije bi se ja samo naživcirala XD Možda i griješim, možda bi se i složile, ali što se tice natjecanja mislim da mi nisu tolko potrebni motivacijski govori i savjeti pa eto


Tongue  Big smile

Phoenix mi je uzeo rijeci iz usta :) Ako misliš da ti znaš najbolje i samo bi ti smetali tudji savjeti onda radi za sebe, uostalom velik si uspjeh postigla sama Wink Inace, iznenadila biš se koliko sam ja u biti povuceno i šutljivo stvorenje, bez brige, ne hodam sa motivacijskim parolama po gradu  LOL a i ne volim baš mljet previše, to mi je mana kažu :)) Uostalom, pitaj vedi, jedva sam uspjela doc do rijeci od nje LOL A i kamo srece da se malo odmorim od motiviranja :))) Imam osjecaj da me ljudi doživljavaju ko neko blebetalo, a ja bi mjesecima mogla šutit bez problema, u miru i tišini :))


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Za sad je cjela situacija poprilicno nedefinirana i dosta neozbiljna Stern Smile


Yep. Zoki? Hocemo, necemo? I ja bih voljela znat u narednih par dana šta ce bit s ovim...



Edited by Gym_girl - 17 Travanj 2012 at 00:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 23:16
he he vidim da moram spremit motivacijski govor da bi me netko od trenera uzeo u obzir :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 19:38
Do tada cekamo Zokija
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2012 at 18:50
Za sad je cjela situacija poprilicno nedefinirana i dosta neozbiljna Stern Smile
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 80>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.