New Posts New Posts RSS Feed - Polako ali sigurno dobijati mišicnu masu a dobijan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Polako ali sigurno dobijati mišicnu masu a dobijan

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Polako ali sigurno dobijati mišicnu masu a dobijan
    Posted: 18 Ožujak 2012 at 18:08
Pozdrav
ih jesam neki baš!Ja tek sad skuzio da ima jos odgovora na moj post!Kasno palim ocito!Tocno je ja samo napisao što bi od hrane jeo (jedna od varijanti hrane) ali nisam to kolicinski odredio!Naravno kad se krene onda cu vagati i racunati dok se neuhodam u tome!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:40
Ja i moja vagica ko Charlie Brown i njegova dekica LOL

Sad sam i novu kupila pa sam ko mala beba sa novom igrackom...neka SF vaga :)) Pusti ti to, dok se ljudi smiju tebi trbušni izlijecu hehe...


Edited by Gym_girl - 12 Ožujak 2012 at 16:23
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:32
istina je. ja sve vazem,ponekad ti i nije bitno jel 80 il 100g paste,ali iz navike mora ici na vagicu.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:29
Tako je, teško je napamet nešto ozbiljnije postic....koliko god se cinilo tlaka sve to vagat i zbrajat...toliko se navikneš na kraju da ti je problem kad ne znaš koliko cega di ima :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:23
a da morat ce damir uzet kalkulator i vagicu u ruke, ko sto sam mu na pocetku rekao i tako ce znat gdje je.
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 09:16
Smile

ma moguce je da je preko 2000 kcal ako su kolicine odgovarajuce, sad je samo pitanje da li damir stvarno jede toliko, pomalo i ja sumnjam ali sve je moguce :) Prva 3 obroka bi mogao dogurat do 700 kcal i to ti je vec preko 2000...

damire, riješi nas dileme Big smile

pozz Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 07:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by animal87 animal87 wrote:

1. napisao si nekih 2900kcal,a tvoj jelovnik nema ni 1500 vjeruj mi


Ma kako si samo ovo uspio izracunat bez kolicina hrane? TongueLOL

damire, probaj sa ovim što si napisao i obavezno prati težinu i reakcije tijela na trening i na takvu prehranu da možeš odmah reagirat...s obzirom da si pocetnik prilicno ce ti lako ic na pocetku pa prvo iskoristi taj pocetnicki period, a onda kompliciraj dalje Wink
@gym girl
bilo je odokativno i uzeo sam neku prosjecnu kolicinu hrane.
mozda sam falio,ali nevjerujem da je nesto puno vise od 1500kcal, jedino ko sto kazes nepise kolicina,ali sumnjam da su obroci toliko veliki. gotovo 3000kcal,treba tu puno papat ako je iz cistih izvora...:)
pozz gym girlSmile
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 00:24
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

1. napisao si nekih 2900kcal,a tvoj jelovnik nema ni 1500 vjeruj mi


Ma kako si samo ovo uspio izracunat bez kolicina hrane? TongueLOL

damire, probaj sa ovim što si napisao i obavezno prati težinu i reakcije tijela na trening i na takvu prehranu da možeš odmah reagirat...s obzirom da si pocetnik prilicno ce ti lako ic na pocetku pa prvo iskoristi taj pocetnicki period, a onda kompliciraj dalje Wink


Edited by Gym_girl - 12 Ožujak 2012 at 00:33
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 09:35
Pozdrav
može tako,dogovoreno! :-)
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 09:16
Originally posted by damir1976 damir1976 wrote:

Bok
hvala na odgovorima!Odlucio sam se za varijantu 3 puta trening tjedno i dva puta tjedno HIIT u dane netreniranja.Sad još da nadjem dobar plan treniranja za HIIT
 
Pozdrav
bit ce to ok...mozes trenirat tako neko razdoblje (recimo 2 mjeseca), pa kasnije malo promjenis trening, cisto da ga sebi napravis zanimljivijim i boljim.
za HIIT googlaj malo,ali dobra varijanta su ti kratki sprintevi,vidi malo ima i drugih varijanti.
ali nikako nemoj hiit radit ujutro na prazan zeludac.
pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2012 at 09:11
Bok
hvala na odgovorima!Odlucio sam se za varijantu 3 puta trening tjedno i dva puta tjedno HIIT u dane netreniranja.Sad još da nadjem dobar plan treniranja za HIIT
 
Pozdrav
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 18:18
da vidim da je ugrubo, ako si zelis malo detaljnije slozit prehranu najbolje ti da izvazes hranu i izracunas tako kalorije. u redu za palentu,nekazem da uvijek moraju biti zobene.
da za rucak pazi bas da ne jedes neko smece,pogotovo jer ti je to obrok prije treninga.
trcanje se meni osobno nesvidja, 20 tak minuta trcanja nece ti dati rezultate, puno bi ti bilo bolje da napravis hiit u trajanju od 20 min,ili trcanje LAGANIM inteziteom od cca 45-60 min.
neznam, nadam se da ce ti jos netko sa svojim misljenjem nesto reci.
trening si sam rasporedi s obzirom na raspolozivo vrijeme i cilj kakav imas...pozz
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 14:01
Pozdrav
što se tice plana prehrane to je bilo onako ugrubo napisano.Kolicinu navedenih namirnica prilagodio bi da da dobijem tih 2960 kcal a palenta je tu da nebude svaki dan zobene malo raznolikosti da ubacim!
Što se tice rucka šta je tu je ja tu nemogu puno napraviti ali se nadam da ce to ipak biti ok obrok (bar nece biti "smece" od hrane i ostalo).Rucak završim najkasnije do 17 sati.Da planirao sam nabaviti multivitamin i ekstrakt zelenog caja u kapsulama (uzeo bi npr ovaj multivitamin ADAM™ Superior Men's Multiple Vitamin izmedjuostalog sadrzi i Saw Palmetto, Lycopene, Lutein, CoQ10, ZMA® & Ginkgo Biloba)
Da, trcanje sam mislio odraditi u dane netreniranja bez HIIT treninga.Nekako mi je to previše 1:15 za trening pa još 20-tak minuta trcanja .Neznam ni sam ni sam siguran što da napravim sto se tice ovog dijela Shocked
Imam nekako osjecaj da bi mi možda bolje sjelo sistem npr : pon vježbanje,utorak trcanje,srijeda vjezbanje,cetvrtak trcanje,petak vježbanje!
 
LP
 


Edited by damir1976 - 07 Ožujak 2012 at 14:04
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 09:54
pozdrav damire..
prvo bi te htio pohvaliti sta si sam pokusao trening sastavit i jelovnik a ne cekati da sve dobijes na gotovoClap
krenimo:
1. napisao si nekih 2900kcal,a tvoj jelovnik nema ni 1500 vjeruj mi
pokusaj planetu zamjenit sa zobenim pahuljicama i stavi 2 cjela jaja i jos 4 bjela i mozes taj jogurt
medjuobrok: odlican,cak i nemoras tu bananu,radije neko povrce
rucak...zasto nemozes sam spremit,skuhas integralno tijesto i pomjesas sa tunom i posnim sirom i dodas umak od rajcice i eto ti super obroka prije treinga.
sad zanima me u koliko je taj rucak? vidim da je trening u 18:30.
pokusaj trenirat 2 sata najvise nakon jela,ako neide ubaci neki medjuobrok izmedju.
pwm: odlican,whey i grozdjani (mozes 20-tak grama wheya ubacit i u dorucak)
obrok prije spavanja takodjer odlican
uza sve to mozes jos nabavit vitamine,minerale,laneno ulje...ako mozes
 
2.trening
jesi razmisljao da trening napravis 4 puta tjedno i da imas split
prsa-biceps
ledja-triceps
noge-trbuh
ramena-listovi
 
recimo da je to jedan najjednostavniji i najsigurnija varijanta,imas dosta vremena za oporavak do sljedeceg treninga..sta se tice tog trcanja? mislio si ga radit na dane kada neides u teretanu? to mi se nesvidja nekako,sa 20 min trcanja neces postici nista,jedino ako neradis HIIT trening,ali onda opet tu dolazi puno pitanja sta prije sta nakon...
ti lijepo napravi trening u teretani,pravi trening...da budes maximalno koncentriran na izvodjene vjezbe i da napravis kvalitetan treing u trajanju cca 1:15 min i odmah nakon toga ubaci lagani vozenje biciklom 15-20min ili laganog hodanja na traci. neka ta voznja na biciklu bude takvog opterecenja da ne zamaras noge previse,cca 25-27kmh. i tada popijes pwm i odes kuci i nakon sat sat i pol pojedes neki obrok koji sadrzi ugljikohidrate i proteine (kruti obrok), tipa piletina i pasta.
nema veze ako je prije spavanja, bio je trening prije. pozz,ako ima jos pitanja slobodno se javi
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2012 at 09:22
Pozdrav
nemojte me zaboraviti :-) Cekam vaše komentare,sugestije,prijedloge vezano uz gore napisana moja dva posta!
Hvala
Back to Top
damir1976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Porec
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damir1976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2012 at 22:11
Što se tice prehrane zamislio sam to ovako
dorucak palenta sa mlijekom,5 cijelih jaja,jogurt
medjuobrok integralna riza,piletina,banana
rucak - nazalost ovdje moram jesti sto drugi skuhaju vecinom je to meso a nekad i grah i slicno
trening bi odradio navecer oko 18i30 nakon treninga proteini i groždjani šecer
obrok prije spavanja posni sir,bademi ili orasi


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.