New Posts New Posts RSS Feed - moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910>
Author
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 18:19
p.s. furam litru masllinovog u torbi...:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 18:29
aaa....znam clanak :) E ovaj...ajde ti sad meni reci kakve veze tvoj trening ima sa ovim clankom? Tongue Big smile

I ne znam baš da li je pravi izbor za ovakvo cikliranje...mislim, glavni cilj ovog treninga je hipertrofija, a ti si (ili biš trebao bit Wink) u deficitu vecinu dana...


 btw., nevezano ali ovo je prava recenica:

Sometimes we all — myself included — make things more complicated than they need to be. Smile


Edited by Gym_girl - 22 Ožujak 2012 at 19:13
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 18:33
@animal - ja sam drugi dio dana na P+M i odlicno..definitivno se bolje osjecam nego na UH-ima...dobro, da sam u deficitu bi bila malo drukcija situacija vjerojatno :))

ulje Thumbs Up samo ga dobro zatvori Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 19:38
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

p.s. furam litru masllinovog u torbi...:)


Hehehehe, zakon, tak i ja na poslu imam sakritu flasicu maslinovog :) Danas sam nosio orahe i drobilicu na job LOL
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 20:09
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by animal87 animal87 wrote:

p.s. furam litru masllinovog u torbi...:)


Hehehehe, zakon, tak i ja na poslu imam sakritu flasicu maslinovog :) Danas sam nosio orahe i drobilicu na job LOL
ljudi ce pomislit da skrivecki alkohol pijes..
ali orasi i drobilica je vrh vrhova...haha to ni ja nemogu nadmasit sa svojim padelama svih dimenzija, flasicama...i neznam cime:)
drobilica me nasmijala do suza..svaka cast:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 21:16
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by animal87 animal87 wrote:

p.s. furam litru masllinovog u torbi...:)


Hehehehe, zakon, tak i ja na poslu imam sakritu flasicu maslinovog :) Danas sam nosio orahe i drobilicu na job LOL
ljudi ce pomislit da skrivecki alkohol pijes..
ali orasi i drobilica je vrh vrhova...haha to ni ja nemogu nadmasit sa svojim padelama svih dimenzija, flasicama...i neznam cime:)
drobilica me nasmijala do suza..svaka cast:)


Heheheh, inace pijem sam ulje, al sam ostao bez njega jednom prilikom i bio sam zivcan jer nemam nis masti , a imao sam no carb day , tak da jedino kaj sam imao doma je vreca oraha , pa sam natrpao to u vrecicu i ponio drobilicu. Sjedim uredu pred kompom, vrecica na stolu i drobilica i pikam po kompu i drobim orahe i jedem LOL . Malo je bad kaj puca , al kaj sad, jest se mora Embarrassed. Od onda nosim orahe, više me zasite neg 20g ulja , a i bar imam feeling da jedemSmile


Edited by The Phoenix - 22 Ožujak 2012 at 21:17
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 21:46
haha tako je jest se mora.
sta uzimas 20g ulja u jednom obroku jel? tako ja isto 15-20 ovisi koliko jos dobijem iz mesa,ako je crveno neko onda manje ulja.
tako 2-3 puta dnevno po 15-20g ulja:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 22:39
Da, oko 20g ulja ak jedem lean meso ,a ak je masnije onda  manje, pa cak i kad je neki masnjak od mesa onda uopce ne uzimam masti neg sam meso, tak da znam pojest i kobase tu i tam i slicno pa to sve racunam pod aproved Tongue, nekad jedino mrvu više ak jedem jaja , jer mi je 5 jaja porcija , racunam cca 30g P i 35g M.

kak 2-3 x dnevno, valjda 5-6x dnevno ak uneses 150g?
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 03:54
opet sam se pocea budit u glupe ure

@gym - deadlift mi nije smeta toliko jer sam ga radija na strenghtlifts princip (1x5), i ne baš toliko cesto (svako 3-4 tjedna), jer sam više radija hiperekstenzije i good morning's za donja ledja da ne bude previše stresa na ledja. ali ajde, bar je s curom dobro proša sastanak . misliš da bi bilo dobro da preskocim onda ujutro zobene i maznem fetu raženog sa 5-6 jaja?

@phoenix - znam taj dan sam malo pretjera jer sam stavija još jedan obrok viška, ali sam mislija da ce na kraju ispast 2700-2800 kalorija sve zajedno u to vrime. desi se . a šta se tice kalkulatora, ni ja im ne vjerujem 100% ali bar okvirno da znam na cemu sam.

@phoenix & animal - jeste vi to na keto dijeti? :D
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 04:23
@phoenix & animal - ako jeste na keto, a i za one koji nisu, pokušajte pronac di ima za kupit proizvod "snaclite power PB". inace kikiriki maslac je u pitanju, a zašto baš taj? evo mu sastojci :

kikiriki (ocito)
lanena zrna
laneno ulje
med
pšenicne klice
bjelanjak
sol

ja sam zamolija brata da mi ga potraži u norveškoj i donija mi je 5 pakovanja (to je bilo prije godinu i nešto), i jedno pakovanje sam dao tadašnjem instruktoru, koji je reka da mu je to najbolji kikiriki maslac kojeg je ikad u životu proba . još sam jedno pakovanje da svom trening partneru tadašnjem, on je bar reka da mu je okus bija odlican. pa ako imate ga igdi nabavit, preporucujem.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 08:36
nisi odgovorio na pitanje  Tongue 2. post na ovoj strani, ponavljam main question - kakve veze ima tvoj trening sa clankom kojeg si linkao? Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 08:38
aha lol, pa po tom clanku ga radim, to bi treba bit taj full body trening jelte...
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 08:43
da nadodam da nemam iskustva sa full body treninzima tako da mi je ovo bija najbolji izbor od ponudjenog, da se ne pitaš zašto tako treniram nisam prije nikad full body treninge odradjiva.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 09:17
hehe, ma lako za iskustvo ali ako si išao tocno po ovome onda nešto fali :) Di je nešto za noge (quad dominant) i zašto su 2 hip dominanta? A još te i ledja ubijaju Tongue Ima neki razlog zašto cucanj ne radiš ili? Ledja i to? Ali opet možeš press ili iskorak, nešto drugo...a kako sam vec rekla, ako imaš deadlift, ne treba ti good morning....

...zapravo sam na prvi pogled dobila dojam i da malo više toga fali al ispalo je za noge samo na kraju Embarrassed Big smile

i da...komentar za izbor trening i dalje ostaje, ne znam dal ti je ovo baš prigodan trening sad..



Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Danas sam nosio orahe i drobilicu na job LOL


Baš si znaš zakomplicirat, ha LOL Svaka cast, ovo se zove ozbiljnost - uvijek ima nacina  Big smileWink



Edited by Gym_girl - 23 Ožujak 2012 at 09:58
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:04
dat cu još 2 tjedna ovome pa da vidim ima li kakvih promjena, bude li ih bilo cu nastavit ovako. ako ne, pitat cu vas za neki drugacij pristup full body treninzima . noge još moram osmislit šta cu i kako cu, cucnjeve necu odbacit jer mi je to medju dražim vježbama, a iskorak s bucicama cu vjerojatno radit cesto i ako se bude dalo leg press svrstat ikako, i to cu napravit. i ledja nisu toliko kriticna da me ubijaju samo želim bit siguran da ih još dodatno ne sj***m.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 13:35
@Pepperedangus

Nisam na klasicnom keto, ali znam imat dana da bude keto, radim neku svoju kombinaciju keta, low carba, overfeedinga i 24h posta unutar tjedna, bez velikih planiranja i brojanja kalorija jer kak sam rekao oporavljam se od operacije, pa dok ruka ne ojaca dovoljno onda mi se neda ic na masu pošto nije pametno da se trsim sa vecim težinama, ovak lagana defka, veci rep range, ali minimalni odmori i full body treninzi , i taman ce mi core ojacat i ruka da mogu krenut na masu......
Bez obzira cak sam i zadovoljan za sad i sa ovim iako ne radim po PS-u ko prošli put i jednakom brojem treninga, a i fali mi mišicne mase jer vidim da sam pao sa kg više neg prošli put, a razina forme nije ista , ok ne treniram isto dugo ko i tada, al pitanje na koliko kg bi završio onda,ali niš cudno s obzirom na mjesec dana imobilizacije i 3 mj. ležanja ,  tako da cu sad prekinuti lagano ovo uskoro i krenut na masu, jedva cekam

evo trenutna forma (na suho, al flexed)


Btw, daj programu više od 2 tjedna, 2 tjedna je malo da vidis rezultate, ja ih obicno pocinjem vidljivije vidjeti oko 4-og tjedna....ali još uvijek mislim da si previše s kalorijama


Edited by The Phoenix - 23 Ožujak 2012 at 13:41
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.