New Posts New Posts RSS Feed - Ergometar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ergometar

 Post Reply Post Reply
Author
svinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ergometar
    Posted: 22 Studeni 2010 at 17:24
uu ja ga koristim, tj sad više i ne buduci da trenutno od
kardia radim jedino zagrijavanje i to mi je steper najcešce
, al inace ergometar je   
ja sam baš imala fazu ono da sam ga trgala, jer a ono
uvijek bi mi zauzeli sve ostalo   
sad sam promjenila vrijeme dolaska pa sam doskocila tom
problemu
Back to Top
cooperw View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cooperw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 09:59
Malo da vratim staru temu. 

Naime, zanima me tocno cemu ergometar doprinosi (naravno, samo ako se pravilno radi)...
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2007 at 20:01
Traka za trcanje,  bicikla, orbitrek i veslac (sve pomalo)
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2007 at 12:37

Ja sam (kao zena) vise za crobne treninge tako da osim trcanja rolam, a preskakanje uzeta mi je dobro za zagrijavanje pred trening u teretani i š5, 20 min nakon treninga.

Steper mi je bas bezveze jer se previse moram koncentrirati na pravilno izvodenje, a od brzo hodam samo kad mahnito shoppingiram!!!!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 13:05
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Da li koristite ergometar pri kardio treningu ?

Znam da vecina trci kad je u pitanju kardio trening, no zanima me da li koristite neke druge metode i koje?


Trcanje ne volim, ergometar ne koristim.

Bicikliram, i vani i unutra. Vani mi je super, ali Zg i dalje nije prilagodjen bicikliranju, a za Sljeme i slicne poduhvate nisam bas spremna. Sobni bicikl imam doma i po zimi je ok, ali je zapravo dosadna aktivnost. Upalim tv ili neku muziku, ali i dalje je dooosadno.

Idealno bi mi bilo kad bih barem 3 put tjedno imala vremena pjesaciti na Sljeme i nazad, ali trenutno nis od toga.  
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 10:55
Metode - Bicikl, steper, preskakanje uzeta, brzo hodanje itd. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 09:25

 Ne koristim ga iako bih trebala. Znas kako je, uvijek kad imam novce da si ga uzmem uleti mi neki drugi, uglavnom puuuno veci izdatak tako da....

A na sta mislis pod metode?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 15:15
Da li koristite ergometar pri kardio treningu ?

Znam da vecina trci kad je u pitanju kardio trening, no zanima me da li koristite neke druge metode i koje?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.