New Posts New Posts RSS Feed - Odlucila sam...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odlucila sam...

 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
Author
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 22:04
Carice, svaka cast, prehrana ti izgleda jako dobro + 16km setanja ...
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 10:01
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Dobile smo po prstima zbog trcanja...jer kažu, nije dobro zbog zglobova... pa smo se prebacile na hodanje...svaki dan... evo danas smo prešle nekih 15km... U jelovnik sve cešce ubacujem ribu... oslic, aljašku kolju... Zobene sam cak i zavoljela LOL i jedem ih svako jutro... 4dl mlijeka 0,9%mm + 60g zobenih... Star

Danas:

D (oko 10h) - 3dl mlijeka + 60g zobenih
R (14h) - pire (oko 50g) sa malo mlijeka + aljaška kolja (oko 200g) sa grill tave + miješana salata
MO (oko 17h) - šnita raženog kruha i par šnitica purece šunke
V (oko 21h) - tuna iz konzerve + posni + salata


Uz prvi obrok fali proteina, u trecem obroku je premalo proteina, opcenito mi se cini jako jako malo kcal s obzirom da imaš oko 100kg...jer bi ovo meni bilo premalo... još hodaš jako puno...a premalo jedeš...gle...puknuti ceš i usporiti si metabolizam..... imaj najmanje 6 obroka... koliko važe ta šnita raženog? eto.....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 11:22
100g kruha...i pirea je trebalo pisati 150g, a ne 50... Embarrassed

 pišem svaki dan u bilježnicu što pojedem, i kalorijsku vrijednost.... u prosjeku oko 1600-1700cal

A što da dodam u jutro od proteina?

Radnim danom to izgleda ovako nekako:

D (oko 8h): zobene i mlijeko
MO (oko 12): sendvic sa šunkom i salatom
MO2 (oko 15): gricnem koji kikiriki...nešto što se pojede u 5min
R (oko 18h) - ono što napravim doma
V (oko 21h) - uglavnom neka riba i posni i salata

Radim od 9-17h... pauzu od 20min imam oko 12h i onda oko 3 od 10-15min...


Edited by Slavonka23 - 30 Travanj 2012 at 13:36
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 14:18
Danas ne radim PartyParty

D (oko 9): zobene i mlijeko, 2žl.posnog
MO (12): kajgana od 2 jaja i 70g šunke i krastavci
R(oko 15h ): 200g špinata + 60g (sirove) integr.riže + filet soma + zelena salata

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 23:38
Necu ti ništa dalje komentirati jelovnik... sada si sljedeca 2mj Zmajeva..i slušaj ga... jer ne možeš na 100 strana :) 
Back to Top
pjerka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pjerka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2012 at 05:10
evo procitala sam i ja svih 10 strana, jer pokusavam skontati kako i sto jesti,
pokusala sam sama, ima nekih mjesec dana i iako nisam smrsavila, bar se nisam udebljala, sto mi se redovno dogadja u zadnje vrijeme
ako neko ima strpljenja malo mi pomoci bila bi zahvalna
dakle, 42 g, 102 kg i 176 cm
u zadnjih 2 godine sam se zdebljala preko 20 kg, prvenstveno zbog promjena posla, tako da sada sjedim po 10 sati na poslu,
imam problema s koljenima, pa puno vjezbi tipa iskoraka i cucnjeva jednostavno ne mogu raditi, a i malih problema s ledjima pa ne mogu ni trcati
pocinjem s gymom u subotu - oni imaju razne grupne vjezbe ( to volim) od joge i pilatesa do satova sa biciklom i plesom i utezima
sto bi bilo korisno i najbolje za pocetak uzeti, mogu ici samo 3 puta sedmicno (takav je paket)

setam psa svaki dan 40 min do 1 sata
sto se tice hrane, ujutro pojedem skinny b cereal 2 zlice sa mlijekom samo da pokrije (to je izmjesani chia seeds, heljda i hemp hearts) i dodam zlicu samljevenih lanenih sjemenki i zlicicu lecitina (mislim da je to soja) jer nemam zuc, pa mi to pomaze
i kava sa mlijekom
u 11 sati do 1 mogu rucati (na poslu) sto jesti
uvijek ima salate i neko povrce (to obozam i uvijek napunim tanjur), jaja, svaki dan drukcija juha
ja ne jedem kruh, ni krompir, ni pastu
i onda opet popijem kavu oko 3
neko voce oko 5
i najveci je problem kad dodjem kuci
sto jesti navece,
i moj su problem slatkisi, sad ih izbjegavam i to mi je najteze, jer cim ih vidim jedu mi se, ali sam puno puno smanjila i sad cu skroz,
nisam ljubitelj mesa uopce,
eto ako se kome cita ovo sve, svi savjeti su vise nego pozeljni
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.