New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2012 at 00:45
Pozdrav Mischa!

Drago mi je da su naši savjeti pomogli i potaknuli te na promjenu Wink Koliko kg je u pitanju? Nadam se da nisi previše srozala te kalorije, budi strpljiva - sve vrijedno vrijedi malo pricekati  Smile Pitaj što god te zanima!

p.s. banane slobodno možeš poslije treninga, zasluži ih i nema straha Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mischa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mischa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2012 at 15:14
Pozdrav svima!

Citam vas vec neko vrijeme i zbilja se ovdje može svašta naci i nauciti.

Pogotovo sam stalno tu odkad sam shvatila što mi se desilo i da je samo jedan nacin da to promijenim. Dakle udebljala sam se strašno, ali osim par glupih i lijenih dijeta nisam ništa probala.
Sad sam potpuno promijenila prehranu vodeci se vašim savjetima. Nekih tri tjedna idem u teretanu i taj osjecaj mi je fantastican. Razlozi debljanja su nebitni, bitno je da su kile tu.
Pomalo me ostave zbunjenom neki vaši savjeti kao za banane, jer ako ja skidam mast ne bi ih trebala jesti, a zbilja ih volim i uvijek su mi prvi medjuobrok. U teretani radim utege po nekim vašim programima i to full body trening i na kraju malo trcim na traci oko nekih 15 minuta.
Zasad ne znam hoce li to sve biti dovoljno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.