New Posts New Posts RSS Feed - Olimp nagradna igra - predloži i osvoji!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Olimp nagradna igra - predloži i osvoji!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 19:18
Ajmo ekipa, ocekujemo još prijedloga - ukljucite se svi! Approve

Edited by Zoki - 19 Veljaca 2012 at 19:19
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 16:57
Uvest sekciju: negativna iskustva konzumiranja preparata...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 17:02
I mislim da je vrijeme Zoki da napravite neki casopis i pretplatu na njega.. to bi odlicno bilo..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 17:29
neznan ko bi kupova taj casopis kad sve ima na internetu,papirnati mediji polako izumiru
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 18:08
a bome ja kupujem mens health.. i novine itd... nekako je uvijek zanimljivije imat knjigu u rukama, nego kompjuter...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
vamotamo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vamotamo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2012 at 22:09
Bilo bi super da uz svaki clanak stoji Facebook i Twitter share gumbic da lakše podijelim sadržaj koji mi se svidja sa prijateljima na društvenim mrežama.

Aplikacija koja broji kalorije unesene taj dan, koja racuna potrošene kalorije s obzirom na duljinu aktivnosti i statisticki prati napredak.

Kategorija dijeta ima ravno 2 i pol dijete- trebali bi nadodati sve moguce dijete ili barem vecinu, pocevši od onih koje su sada popularne jer su ljudima te sada interesantne. Kao i sortiranje dijeta po spocetnom slovu umjesto traženja kroz kronološki poredane clanke.

Kategorija „Novosti“ koja bi donosila novosti (i/ili zanimljivosti) iz svijeta aktivnog i zdravog života.

Clanci sa vježbama koje sadrže više razlicitih vježbi – bilo bi dobro kada bi se takvi podjelili na više „stranica“ jer ovako je sadržaj nagužvan.

Na Forumu bi bilo super kada bi se mogle ocjenjivati poruke (postovi) od clanova, isto kako se mogu clanci. Na popisu clanova bilo bi lijepo imati i avatar osobe + da su sortirani po zadnjoj aktivnosti.

Istaknite Proizvod na akciji na naslovnici!!

Kada vec dodam proizvod u košaricu, voljela bi da mogu kliknuti na isti kako bi otvorilo stranicu sa detaljima.

Prijedlog za iducu nagradnu igru: Nadjite dvije žrtve koje su željne promijeniti svoje loše navike i provedite ih kroz proces mršavljenja, vježbanja i tretmane koje vam omoguce sponzori. Idealno sad prije ljeta i da pokažete sve provedete sve ove rijeci s portala u djela.


Gledam Olimpove proizvode i ne znam šta bih kad bih najardije sve što nude. Ako vec moram birati onda bih izabrala

BCAA Xplode - 500 g – to bih dala decku, da nabaci malo plocica pred ljeto da ga se ne bojim pokazati na plaži :) Sva sreca da imam nešto mišica pa ce nadrljati ribe koje bace oko na njega, plocice su samo za moje oci :)


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 14:24
Objavili smo pobjednike nagradne igre! Party

Kao prvo, htio bi se zahvaliti svima na sudjelovanju, iznijeli ste super ideje - zaista se potrudili!
Mi cemo se potruditi da ostvarimo želje i da poboljšamo portal što je više moguce!

Možete slobodno nastaviti pisati u ovoj temi, potruditi cemo se prvi dan u svakom mjesecu pogledati sve nove ideje i nagraditi najbolju! Wink

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2012 at 13:43
danas sam proba mjericu olimpovog whey protein complex 100%, ima pre dobar okus (cokolada!). vjerojatno cu ga i nastavit kupovat kad se istroši ovaj i kad popijem do kraja moj whey kojeg inace koristim.


edit: naravno, padne li mi opet koja ideja na pamet, napisat cu opet ovde, možda mi se opet posreci :D-

Edited by pepperedangus - 29 Veljaca 2012 at 13:49
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.