New Posts New Posts RSS Feed - Savjet oko treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet oko treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet oko treninga
    Posted: 11 Veljaca 2012 at 16:37
Trebas pronaci nekog strucnog trenera koji ce ti prilagoditi trening za rukometne potrebe.

Sto se tice gleznja, to bi trebao vidjeti s lijecnikom ili fizioterapeutom. Inace, elasti joint slovi kao jedan od najboljih dodataka prehrani za zglobove, hrskavicu i tetive.

100% Whey Gold Standard je dobar izbor - pijes ga sa grozdanim secerom poslije treninga.
Pitaj trenera neka ti kaze na koje bitne elemente u treningu bi trebao obratiti pozornost.

Tebi ne treba klasican trening za masu, jer ces po mom misljenju biti pretrom, treba ti nesto prilagodjeno za tvoje potrebe.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
No_Sense09 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote No_Sense09 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2012 at 16:32
Dobar dan!
Prije svega želin reci, igram rukomet u hrvatskoj Premijer ligi, tako da nisam totalni pocetnik oko teretane, utega i tih stvari. Pošto u klubu nemamo adekvatnu osobu za to, odlucio sam ovdje postaviti pitanje. Kako organizirati treninge, da li sam odabrao pravilne preparate?
Znaci, teretana mi je dostupna ponedjeljkom, utorkom i srijedom. Znam da bi bilo bolje da je malo rašireniji raspored, al što je tu je.
Imam 89 kg, visok sam 192 cm.
Možda je važno napomenuti, prije otprilike 2 mjeseca sam teško ozljedio desni gležanj, istegnuo sam par ligamenata i još je jedan pukao. Zbog toga sam jucer kupio ovo:
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/zdravlje/Elasti-joint-350g.aspx  jer sam cuo da je to odlicno za zglobove i da bi mi moglo pomoci.

to sam vas još mislio pitati, da li je ovaj protein u redu? https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-Whey-Gold-Standard.aspx

Mislim ga piti pomiješanog sa Traubenzuckerom (grozdjani secer) iz DM-a.

I da.. u najkracim crtama? Koje vježbe da radim u teretani? Znaci mislio sam jedan tjedan raditi vježbe za masu (ne znam, veca težina, manje ponavljanja) a jedan tjedan eksplozivnost.
Pitam za pomoc jer stvarno nisam upucen, hvala unaprijed..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.