New Posts New Posts RSS Feed - proteini za gubljenje masti(sala)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini za gubljenje masti(sala)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 23:52
IMA MNOGO BOLJIH SAGOREVACA,KOJI STVARNO DELUJU,I VIDI SE RAZLIKA! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 21:53

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 
 

bas tako l-carnitin,,,,,,dobar je za sve ,sagorijevanje,povecanje energije,dobar je kod dijeta(zasicenost)............

 

Edited by emilio
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 16:47
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 


Mislim da l-carnitin nece pomoci pri davanju energije. Posto ti je cilj mrsavljenje onda ti necu preporuciti whey+glukozu ali mozes prije treninga pojesti jednu - dvije banane i zalit sa malo jogurta.
 


ok, pokusati cu s tim, hvala...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 17:58
 E sad bi ti stvarno lagala.... Ali recimo da si na dijeti š0-š2 tjedana, mislim na onu strogu, i da tad koristis l-carnitin, napravi pauzu bar mjesec dana.
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 15:40

Pauze je dobro raditi jer jednom kad pocnes unositi L-carnitin na "umjetan" nacin, tvoje tijelo ga prestane proizvoditi, zato ti je dobro prekidati da ti se tijelo ne navikne na to i neulijeni.

hej hej,

u postupku sam skidanja kila kombiniranjem pravilne prehrane i tjelovjezbe   no do sada nisam cula da je potrebno napraviti pauzu sa uzimanjem l-carnitina nakon koliko se preporuca napraviti pauzu ?

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 13:25
Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 


Mislim da l-carnitin nece pomoci pri davanju energije. Posto ti je cilj mrsavljenje onda ti necu preporuciti whey+glukozu ali mozes prije treninga pojesti jednu - dvije banane i zalit sa malo jogurta.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 12:20
l-carnitin, pol sata prije treninga 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2008 at 23:25
Pozdrav ljudi,
imam pitanje. Evo, vec odlazim par mjeseci na crobik, no u zadnje vrijeme mi se dogadja da dodjem na trening jako umorna, bez energije i naravno da onda imam problem kako zavrsiti kvalitetno trening.
Moj problemi su slijedeci:
š. radim
2. corbic je sat vremena nakon kraja radnog vremena
3.  naravno da ne stignem nista skuhati te dane, pojedem nesto koliko toliko zdravije sto se da nabaviti u ducanima (dakle, nekakav prutic, jogurt, vocka)
4. odmoriti se ne stignem jer cim dodjem doma i otusiram se moram otici na trening i onda jako cesto nemam snage izgurati cijeli trening

Zanima me sto bi mi preporucili od preparata (i kada ih uzimati) za dobivanje energije uz opasku da uz sve to zelim i smrsaviti, dakle nikakvo nabijanje misica. Hvala!
Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2007 at 14:48
tenk ju, tenk ju
uvijek na usluzi
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2007 at 13:33
 Bravo, bravo!
Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2007 at 20:36
Haha, opet rasprava o l-carnitinu.
Bas sam nedavno razgovarao sa kolegama jedne klinike u SAD-u glede toga. Njima se osobno dize kosa na glavi od ljudi kada pitaju, zale se i neznam sto ne...

Zasto?
zato sto ljudi nisu upoznati sa pravim djelovanjem l-carnitina, njegovim svojstvima i slicno.
L-c daje energiju, onu koju daje u biti UH u organizmu (takodjer pojacava mikrocirkulaciju, dize se lagano tjelesna temp.), a kada nema drugog izvora, sto radi? Ide u trosenje izvora iz masnoca koje se taloze u tijelu.
Ne zvuci lose do sada.

što je dobro znati: Kako su radjena klinicka, odnosno farmaceutska ispitivanja (a ne tipa "Ja prob'o ja znam" na sto se danas ljudi oslanjaju) vecina ljudi najbolje ga je osjetila ujutro na prazan zeludac (kardio trening), dakako nataste.
Drugo, kod popodnevnog treninga, koji je iskljucivo bio crobic i mjesavina kardio+fitness, najbolje su rezultate dobili oni koji 2 sata pred trening nisu nista jeli i onda l-c. Nakon mjerenja je dokazano da je tijelo u tom procesu najvise energije koristilo bas iz masnih stanica tijela.

Dakako, ima ljudi koji su i neosjetivi na isti, tako da postoji i vjerovatnost da nekome ne djeluje (zabiljezeno na 6 ljudi od 64, sto nije strasna brojka).

Toliko od mene

Sportski pozdrav,
David
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2007 at 19:55
 Ali l carnitin pomaze - provjereno!  

Edited by Theia
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2007 at 19:33
Originally posted by mare_ mare_ wrote:

da ne otvaram novu temu, pocela sam piti l carnitin, mozete mi reci da li trebam prehranu promjeniti da bi mi rezultati bili bolji, sto jesti a sto ne? 


L-Carnitine ti nece puno pomoci pri skidanju kila, stoga nemoj se previse pouzdat u njega. Za skidanje kila vrijedi jedno pravilo: smanji unos ugljikohidrata, povecaj unos kvalitetnih bjelancevina i budi tjelesno aktivna (kombiniraj ancrobni trening sa crobnim).

Nema tu neke filozofije
 

Edited by Mr G.
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2007 at 16:20
da ne otvaram novu temu, pocela sam piti l carnitin, mozete mi reci da li trebam prehranu promjeniti da bi mi rezultati bili bolji, sto jesti a sto ne? 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 17:19

55% bjelancevina? nema sanse, gdje si to procitala?

vecina su ugljikohidrati ( 50-70%)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2007 at 09:23

Originally posted by krijesnica krijesnica wrote:

  L-carnitine sam uzimala ali sam cula da se nakon svake ture mora napravit pauza. Vidjela sam da u DM-u ima za kupit bjelancevine, od 90% - tako pise na njima. Je li to netko probao?
  

Pauze je dobro raditi jer jednom kad pocnes unositi L-carnitin na "umjetan" nacin, tvoje tijelo ga prestane proizvoditi, zato ti je dobro prekidati da ti se tijelo ne navikne na to i neulijeni.

Nisam probala proteine iz DM-a. Ja sam vec godinama vjerna Scitecu jer su odlicnog okusa i pasu mi. Preporucam ti ipak da probas nabaviti proteine iz nekog ducana specijaliziranog za sportsku prehranu.

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.