New Posts New Posts RSS Feed - proteini za gubljenje masti(sala)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini za gubljenje masti(sala)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 12:50

 E da, Chevy Chase je na jednoj dodjeli Oscara rekao (gledajuci u nekog komada):

"Boy, I'd give anything to have a body like that, except workout and eat right"

Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2007 at 12:45
 A ovaj, da li se ovi dodaci preporucaju samo za bildnje ili i recimo, tc bo? Jer meni je tesko odrzavat ono 55% bjelancevine, 30% ugljikohidrati ili kako vec... L-carnitine sam uzimala ali sam cula da se nakon svake ture mora napravit pauza. Vidjela sam da u DM-u ima za kupit bjelancevine, od 90% - tako pise na njima. Je li to netko probao?
Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 21:18

bjelancevina koja skida salo ??

koliko sam ja upoznat, bjelancevina je jedna prilicno "primitivna" organska struktura koja jednom kada ju unesemo u organizam, sluzi za izgradnju novih stanica, hormona i slicnih gradjevnih elemenata.

sad, da ce jedna takva bjelancevina uci u organizam, pronaci masne stanice i nekako ih "ubiti", to bi za mene bila novost.

ne bih rekao...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 10:00

 

Sjetim se samo Oprahe kako je u jednoj emisiji rekla:

- Vjerujete, nema magicne tablete za mrsavljenje! Da ima, JA bih je vec kupila!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2007 at 00:17
Ne postoji nikakav preparat koji ce sam od sebe skidati salo.

Postoje preparati koji ti eventualno mogu malo pomoci pri skidanju sala, a to je eventualno L-Carnitine.

Najvaznija je tjelovjezba, odnosno ancrobna i crobna aktivnost, zdrava prehrana pa tek onda dolaze ti nekakvi preparati koji ti mogu pomoci.


Back to Top
aprilia rs125 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aprilia rs125 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 22:55
zanima me koji je najbolji protein sto se moze naci u nutrix  trgovini za smanjenje masti ili sala, hvala unaprijed 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.