New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlog tema
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlog tema

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prijedlog tema
    Posted: 23 Svibanj 2008 at 00:49

Ja bih preporucio da  nekako nabavite BUG forum - kvalitetan je i ima dosta "naprednih" opcija koje covjek pozeli.... Mozes na primjer pogledati popis tema u kojima sudjelujes, popis tema koje pratis, popis tema koje si ti zapoceo....

Valjda se mozete nekako dogovoriti da ga dobite for free


Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2008 at 17:44
Nije prijedlog za temu, nego za neku jednostavnu trazilicu na portalu. Ili ju ja nikako nemrem uociti?


EDIT: corava kokos Nasla sam ju š0 sekundi nakon ovog posta. 


Edited by Signorina
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 18:05
ma budemo! 
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 13:43

Originally posted by evica evica wrote:

gospodin jakov
je profesor dobar
svakog se jutra ustaje rano
pa se ureduje,pere brije
i dok joa kuca mirc na jutarnje pranje
na vrata mu zvoni ucenik prvi...

...imaa dobar parfem...

   
 

 

 

Trebalo bi još trunkicu doradit

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 06:07
gospodin jakov
je profesor dobar
svakog se jutra ustaje rano
pa se ureduje,pere brije
i dok još kuca mirše na jutarnje pranje
na vrata mu zvoni ucenik prvi...

...imaš dobar parfem...

   

Edited by evica
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2008 at 19:53
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by jakov jakov wrote:

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze



mogli bi u clanak ubaciti i pjesmu sa posvetom "za jakova"
 

 

hehe,sam naprijed,al kak bi isla

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 19:51
Originally posted by jakov jakov wrote:

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze



mogli bi u clanak ubaciti i pjesmu sa posvetom "za jakova"
Back to Top
jakov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 19:21

Vjezbe za djecake od š3-š5 godina(ja imam š3),jel smiju ic u teretanu,koristit utege i vjezbe za njih.Takodjer i prehrana s tim da se djecak ne zeli udebljat neg pojacat misice sto jace moze

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 23:27

Sve o povezanosti vjezbi sa kraljeznicom,npr kakve vjezbe i koju rekreaciju ne koristit ako imamo kakvih problema,koje su preporucljive i u kojem slucaju-to je vrlo dobra i korisna tema jer me bole ledja:))...kako pazljivo i pametno vjezbat ko0d kuce..

fala lipa unaprid

Back to Top
gemini05 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gemini05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 00:53
 Tema: kako vjezbati u teretani i kakvu prehranu i pripravke koristiti za povecati misicnu masu,snagu, izdrzljivost, pojacati tonus, dobiti definiciju ili oblikovati tijelo a NE gubiti na tezini. Za one koji NEMAJU masnog tkiva i problem s viskom kilograma.
be cool !
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 01:13
Zamolio bih vas da mi napisete par tema koje su vam izrazito zanimljive a opet nisu toliko "obradjene" na fitness.com.hr webu.

Slusam
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.